Cel mai înalt randament și calitate NOIDS Precursor (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt etc. )și furnizarea de materii prime, 100% feedback pozitiv, 100% transport maritim sigur.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

Un weekend plăcut tuturor!🎉

Dacă aveți cerințe speciale privind culoarea produselor finite, vă rog să mă anunțați în avans, vă pot pregăti special!💰Dragoste și prosperitate

Dragoste și prosperitate🎆
EQ9lztaAyx
EQ9lztaAyx
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Acesta este principalul motiv pentru care produsele noastre sunt întotdeauna predominant albe, deoarece albul poate fi ușor transformat în orice culoare, în timp ce alte culori nu pot fi transformate în alb! Dacă doriți să faceți hârtie, cred că produsele noastre sunt cu siguranță cea mai bună alegere!
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Expedierea de bunuri📦📦💰💰🫰🫰
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Vă mulțumim pentru feedback-ul dvs., pace și prosperitate🍀🎇🎆

XxT4lErMIQ
WqySY09I4X
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
X6aX3O72K8

Dragi prieteni🥰:
💌Deoarece au existat oameni care au încercat să trișeze pe telegramă prin impersonarea contului nostru, pentru a păstra clienții noi de la a fi înșelați, am achiziționat contul plătit @flyrc pentru a fi singurul nostru cont și am resetat canalul la public, astfel încât oamenii să-l poată recupera.🔝
Canalul va folosi contul nostru anterior @FLYRCLAB și am actualizat contul nostru pe forumurile bbgate cu același timp, contul folosește contul unic @flyrc, 💍din nou aș dori să-mi exprim recunoștința față de domnul @HEISENBERG care ne-a ajutat pe forumuri și ne-a ajutat să obținem contul de forum @flyrc.💐
💋Am creat, de asemenea, un grup privat, care poate fi accesat numai prin invitația mea, și care conține ceea ce eu consider a fi cei mai buni clienți ai mei (prefer să le spun parteneri!)💘. Voi posta mai multe informații și fotografii în grupul privat pe care le consider utile, ca o modalitate de a evita în continuare riscul potențial ca fotografiile și mesajele text să fie furate de escroci sau concurenți (în principal vânzători).😜
🫰În cele din urmă, dacă nu sunteți sigur în legătură cu o tranzacție, vă rugăm să mergeți la forumurile bbgate și să inițiați o tranzacție cu escrow, vă vom sprijini întotdeauna cu o tranzacție cu escrow pentru a asigura o tranzacție sigură.💰
Sper să aveți cu toții o zi minunată!🎉
Cele mai bune urări❤️
De la @flyrc
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Nu veți fi niciodată dezamăgiți de calitatea precursorilor noștri! Unic sută la sută
VtHluaPWpN
 

noimNeb

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vânzătorul este o persoană incredibil de autentică, iar procesul de sinteză a decurs fără probleme cu ajutorul vânzătorului! Acknowledgments.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Îmi pare rău pentru răspunsul întârziat, vă mulțumesc pentru feedback, o zi bună, prietene
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Anunț privind includerea a 46 de substanțe, inclusiv bromorfina, în Lista suplimentară a varietăților controlate de stupefiante și substanțe psihotrope care nu sunt în format farmaceutic
În conformitate cu dispozițiile relevante din Regulamentul privind administrarea stupefiantelor și substanțelor psihotrope și măsurile de supraveghere a stupefiantelor și substanțelor psihotrope din categoria nefarmaceutică, Ministerul Securității Publice, Comisia de Stat pentru Sănătate și Administrația de Stat pentru Medicamente au decis să includă 46 de substanțe, inclusiv buprenorfina, în Catalogul suplimentar al soiurilor controlate de stupefiante și substanțe psihotrope din categoria nefarmaceutică (pentru detalii, a se vedea tabelul anexat).

Prezentul anunț intră în vigoare începând cu 1 iulie 2024.









Ministerul Securității Publice Comisia Națională pentru Sănătate și Sănătate Administrația de Stat pentru Medicamente

16 iunie 2024
JR7B62FDl0
NaAFhLbrfT
B8EZntKWNX
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Dragi prieteni❤️:
🍀Ziua internațională împotriva abuzului de droguri 26 iunie se apropie în curând și am primit vești că o întâlnire importantă va avea loc în China în luna iulie, în timpul căreia inspecția va deveni strictă, deci pentru siguranță, intenționăm să luăm o pauză pentru o perioadă de timp (Nu va fi mult timp. Poate o săptămână sau două. Nu suntem încă siguri.) după vânzarea acestui lot de stoc, vă rugăm să efectuați plata la timp pentru clienții care au un plan de cumpărare.
Vă iubesc pe toți!❤️❤️
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
0QCAmIGaVo

Dragi prieteni.❤️
➕Abia aștept să vă dau vestea cea bună: ne-am întors la lucru! Comenzile sunt acum acceptate și, la fel cum am făcut în timpul Anului Nou Chinezesc, vom expedia comenzile în ordinea plății, primul transport fiind așteptat să plece pe 10 iulie.
💘Vă mulțumim pentru răbdare și încredere, vom continua să garantăm calitatea precursorilor pentru dumneavoastră! Cred că putem lucra împreună pentru a deveni din ce în ce mai buni!
💐Cele mai bune urări pentru tine și familia ta, dacă aveți nevoie să comandați, vă rugăm să mă contactați la timp, plata devreme și expedierea devreme! Dragoste și prosperitate✨
ați
t.me
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
Acum disponibil pentru comenzi💪

BCKdNuhSp3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
172
Reaction score
95
Points
28
Deals
18
➕Deși interdicția nu implică produsele noastre, dar în prezent (după 1/7/2024)mulți alți furnizori chinezi încă în transportul ilegal și vânzarea de produse de pe lista de interdicție, rezultând în aproape toate produsele vor fi trimise la laboratorul vamal chinez pentru a testa, în plus față de perioada de 15 iulie și 18 iulie, guvernul chinez pentru convocarea de întâlnire la nivel înalt, de obicei, în timpul reuniunii de inspecție va deveni strict, pentru a nu atrage atenția ,pentru siguranța , expedierea poate fi necesar să fie amânată până la 18 iulie (inclusiv ingredientele), vă rugăm să nu vă faceți griji cu privire la aceasta, pentru a asigura siguranța absolută este condiția prealabilă pentru cooperarea pe termen lung cu noi, vă doresc tuturor un weekend fericit!💐💐
 
Top