Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Solicit accesul.
Bună ziua, sper să pot aduce un pic de cunoștințe acestui forum și îmi place să citesc și să învăț tot ceea ce acest forum are de oferit!
Vă mulțumesc!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Mi-ar plăcea să obțin acces la secțiunea RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
dacă doriți să accesați secțiunea RC, fie trebuie să plătiți pentru aceasta, fie să petreceți suficient timp pe forum și să contribuiți cu o parte din cunoștințele sau serviciile dumneavoastră.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Bună ziua Aș dori să solicit acces pentru gama rc. Pentru a-mi extinde cercetarea. Vă mulțumesc foarte mult
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Doar în căutarea unor rețete diverse, am făcut DMT din mimosa hostilis și metamfetamină metoda one pot. Fost utilizator de heroină și fentanil Am 2 luni curat de la opiacee și o dependență de opiacee pe și de pe timp de 20 de ani. În prezent, doar consumul de viteză și iarbă și ocazional benzos. Dacă ați fost un dependent de fentanil înainte, atunci știți că viteza este ca vinul și fentanilul este afurisitul de moonshine amestecat cu absint. Dacă nu ați folosit niciodată opiacee, vă rog să nu o faceți. DACĂ VĂ PLACE DOWNERS!!!!!, O SĂ VĂ SUGĂ DE PRIMA DATĂ CÂND LE FOLOSIȚI. NU VĂ GÂNDIȚI LA OPIACEE. Orice altceva, alcoolul este cel mai rău drog după părerea mea, probabil la egalitate cu fentanilul/eroina. Toate celelalte, cu moderație, sunt în regulă. M-am îmbătat de 19 ori în public, am făcut supradoză de heroină de 0 ori și supradoză de fentanil de peste 10 ori. Dacă utilizați fentanil și spuneți că ați fost ca mine, pentru că am încercat să renunț timp de aproximativ un an. Deci, aproximativ o dată pe lună aș renunța pentru aproximativ o zi și jumătate și nu a putut face față și apoi să ia un hit și OD. Am 6,0 230lbs fumând fentanil toată ziua, în fiecare zi, timp de 3 ani consecutiv, chestia este că nu este ca heroina, deoarece toleranța ta la fentanil va scădea dramatic chiar și după ce nu o folosești timp de o zi și, așa cum am spus, am luat o supradoză în acest mod exact, probabil de 5 sau 6 ori. Utilizarea de zi cu zi a fost un bong și nectar colector viteză și fentanil Mi-ar amesteca împreună pe folie se transformă violet dacă le amesteci pe folie. Dar sunt căsătorit și încă lucrez (ceea ce ei numesc un dependent funcțional) singurul motiv pentru care am funcționat a fost pentru a-mi întreține dependența de droguri. Oricum, mi-ar plăcea să fie incluse în orice dudes mele am 37 de ani și locuiesc în Orange County CA, Garden Grove și da, că este în cazul în care cea mai mare trupa vreodată este de la. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Salutare! Și eu aș dori să am acces la secțiunea RC. Cred că am câteva idei bune pentru a contribui la această secțiune. O zi bună tuturor
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar dori și invitație și să fie participant activ în acest forum și să contribuie cât mai mult posibil.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Dragă administrator BB, am contribuit cu cunoștințele mele privind conversia CBD în D8 ridicat pentru oricine este interesat și aș dori să solicit accesul la secțiunea RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Bine, în primul rând, de aceea nu pot viziona videoclipuri?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Puteți viziona videoclipuri
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Heisenberg, nu reușesc să joc niciunul dintre ele. Cu toate acestea, nu sunt foarte sigur de ce.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, prezent

Referitor la: Cerere de acces RC

Stimate domnule Heisenberg,

Aș dori să aplic pentru poziția de membru RC Access.

Împărtășirea deschisă a motivațiilor mele aici nu ar fi cea mai inteligentă mișcare pentru moment, dar dacă este necesar, mi-ar plăcea să îmi clarific personal motivația și intențiile, așa că sunt deschis pentru acest lucru dacă este necesar.

Sunt încrezător că sunt un candidat puternic pentru opțiunile oferite și sunt încrezător că pot fi o valoare adăugată.

Presupunând că am reușit să vă ofer suficiente informații, aștept cu interes un răspuns.

Cu sinceritate,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
este o gamă largă... cheltuiți cu înțelepciune.... știți ce, lăsați-o așa cum este, nu am nevoie de ea. mulțumesc
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Sper să am acces la RC, a fost o călătorie lungă până când am ajuns aici.
 
Top