Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Aș dori să accesez secțiunea RC, deoarece aici se află cea mai mare parte a experienței mele și unde pot contribui cel mai mult.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Am fost un membru destul de activ de la înregistrarea mea inițială și sper să devin și mai activ, pe măsură ce timpul îmi permite. Mi-ar plăcea să mi se acorde acces la secțiunea rc, și vă pot asigura că aș trata forumul cu respect și profesionalism. BB a fost un far de "ce să facă" în aceste vremuri grele pentru originale darknet. Văzând un site de ancoră după altul căzând în fața lăcomiei, escrocheriilor și LE, principiile la care vă țineți voi și comunitatea voastră sunt ceea ce fiecare purist ar trebui să se străduiască să obțină. Indiferent dacă mi se admite sau nu accesul la secțiunea RC, să știți că BB este casa mea pe dn, și sunt extrem de recunoscător pentru toată munca grea pe care o faceți!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua, doresc să solicit acces strict necomercial la secțiunea RC. Mă consider un entuziast și nu un producător, deoarece nu am un laborator și nu voi avea unul prea curând. Ca atare, interesul meu pentru secțiunea RC este pur și simplu de a-mi satisface curiozitatea intelectuală și de a rămâne la curent cu evenimentele recente din scena clandestină în ceea ce privește tehnicile de sinteză și relațiile structură-funcție. Înțeleg suma de bani, timpul și efortul necesare pentru a produce noi CR. Prin urmare, voi adera și vă voi respecta nevoia de confidențialitate. Poate că nu am cele mai multe mesaje în comparație cu alți membri ai forumului, dar încerc întotdeauna să le fac cât mai lungi și informative posibil, deoarece acesta este cel mai bun mod de a promova o discuție intelectuală. Apreciez că luați în considerare candidatura mea. Dacă nu sunteți convinși de motivele mele de până acum, doresc să îmi ofer serviciile pentru a contribui la extinderea secțiunii Wiki a forumului în schimbul accesului la secțiunea RC. Dacă sunteți interesat, vă rog să-mi trimiteți un PM pentru a-mi spune cum vă pot ajuta. Mulțumesc.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Bună, voi fi sincer imediat, vreau să intru în secțiunea RC pentru a face bani. Sunt într-o situație foarte dificilă acum, dar vechile mele studii și dragostea mea nemărginită pentru chimie m-au adus aici, pe forumul vostru. Am un mare respect pentru munca dumneavoastră, iar după ce am vizionat videoclipuri cu sinteze ale diferitelor substanțe, m-am convins din ce în ce mai mult de profesionalismul dumneavoastră. Vă voi fi foarte recunoscător în cazul unui verdict pozitiv.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Bună ziua, vreau să accesez secțiunea RC, dar nu am atât de mulți bani. Nu pot intra pe forum din cauza jobului meu, încerc să intru cât de mult pot.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Abia aștept să petrec suficient timp aud și să construiesc o reputație suficientă pentru a obține acces la grupul RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Solicitarea accesului la secțiunea RC. Încerc să postez lucruri care îi pot ajuta pe alții și sunt foarte interesat să văd toate substanțele chimice de cercetare care există în jur
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
După-amiază pot să mă alătur vă rog 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Mi-ar plăcea să am acces la secțiunea RC. Sunt în curs de a face totul pentru a fi un vânzător și producător. Sunt specializat în canabinoide sintetice. Am preparat 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 și adb-butanica. Apreciez comunitatea și mi-ar plăcea să împărtășesc cunoștințele mele cu oricine dorește să își înființeze propriul laborator. Pace ✌️ ☮️ și prosperitate ✨️. Să aveți o zi bună.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Aș dori să am acces la sektion rc.
Îmi place să proiectez și să testez medicamente noi și aș fi fericit să discutăm câteva idei.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Hei ther, sunt departe de profi. Sunt doar un newbe și vreau să învăț mai multe despre chimie.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Bună ziua. Probabil că sunt nou în ceea ce privește timpul de înregistrare, dar cel mai probabil știți deja în ce termeni contribui la creșterea forumurilor. Aș aprecia dacă ați deschide această ușă și pentru mine.
Mulțumesc. 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Aș dori să am acces la secțiunea RC. Mă uit des, postez des și încerc să fac conținut bun pentru forumuri
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, pot să am acces la secțiunea RC? Sunt asistent tehnic chimist cu expertiză în chimie analitică organică și anorganică. Mă pasionează să mă joc cu moleculele și să contemplu potențiale substanțe noi, să explorez modalități de a le modifica astfel încât să nu mai intre sub incidența reglementărilor legale actuale sau să găsesc analogi care ar putea fi eficienți atât în grupurile chimice existente, cât și în cele complet noi. Sunt autist și adesea îmi petrec întreaga zi cufundat în aceste "interese speciale", deoarece reprezintă o parte semnificativă a vieții mele. Am multe idei pe care mi-ar plăcea să le discut cu voi toți și vin cu concepte noi și interesante aproape zilnic. Din păcate, nu le pot urmări pe toate, dar ele continuă să îmi captiveze interesul (pe care aș prefera să îl păstrez privat). Nu dispun de fondurile necesare pentru a achiziționa accesul la această zonă, deoarece sunt încă în formare, dar cred că ideile mele ar putea fi un real avantaj pentru această comunitate. Vă rog să-mi oferiți posibilitatea de a face schimb de idei cu privire la aceste substanțe. Sunt foarte interesat să vă aud părerile cu privire la ideile mele și dacă ar putea exista unele bijuterii reale printre ele.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei, mi-ar plăcea să mă alătur secțiunii rc!

Sunt aici pentru a învăța și în cele din urmă am găsit un forum cu toate informațiile pe care le căutam.

Ar fi minunat să mă pot alătura!
Sunt interesat să mă întâlnesc cu oameni care gândesc la fel și să-mi câștig cunoștințele!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bună ziua, vreau să accesez secțiunea RC, după cum puteți ser im foarte ActiveX, și mai mult
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt interesat de secțiunea RC. Am în vedere opțiunea plătită, dar o listă cu un indiciu a ceea ce putem găsi va fi foarte apreciată. Regards,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Bună ziua. Secțiunea proiectului despre noile substanțe psihoactive. Noile substanțe legale din clasele canabinoide, opiacee și disociative cu posibile efecte psihoactive pozitive sunt publicate aici de echipa forumului BB. De asemenea, puteți găsi informații despre potențiale substanțe de cercetare care au fost deja testate.
 
Top