Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Bună ziua prietenul meu, sunt onorat să vă cer o invitație pentru a vedea secțiunea minunată a acestui forum minunat
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Numai sintezele sunt descrise în secțiunea
În prezent, suntem dispuși să vă oferim acces doar pe bază de taxă (1 000 $).
Vi s-a acordat acces
 

panzbudcom23

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Este posibil să mă puneți în RC chimice mi-am pierdut prima parolă im panzbudcom.. mulțumesc mult acest lucru este noul profil
 

00000000

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aș dori să obțin permisiuni de citire. Oricum, nu pot contribui prea mult.
 

shitfacejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bună ziua pot avea acces la rc vă rog am fost în afaceri timp de 8 ani și acum am rupt din cauza interdicției chineză im desprate
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
bună ziua, sunt foarte inspirat de activitatea administrației care continuă activitatea stupului și oferă acces gratuit la informații. cred că acest site va fi benefic pentru mulți oameni.
 

kingkunta400

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua prietenul meu, sunt onorat să vă cer o invitație pentru a vedea secțiunea minunată a acestui forum minunat
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Am nevoie de acces la secțiunea rc...im căutarea noids puternic de mult timp, deoarece China ban noids..
 

ability444

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sper să primesc o invitație și să fiu un membru participant în această comunitate!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

În acest moment, puteți obține acces doar pe bază de plată. (1 000 $ BTC)
Da, dar mai întâi trebuie să înțelegeți că toate postările de pe forum trebuie făcute în limba engleză. Puneți-vă postările în ordine și scrieți-mi, obțineți acces.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
1 000 de dolari nu este mult pentru informațiile care se află în această secțiune. De exemplu, unii utilizatori de mai sus au confirmat că secțiunea conține informații despre sintetizarea canabinoidului legal. Rețeta pentru această sinteză în sine valorează sute de mii de dolari.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Bună ziua Admin Heisenberg, am aplicat mai devreme pentru a obține acces la secțiunea RC, dar nu am fost due până atunci, dar acum eu sunt, eu sunt amabil solicit permisiunea dumneavoastră. Așa cum am spus mai devreme, sunt aici pentru a rămâne.
 

theoldphoebe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, am căutat un astfel de loc pentru a discuta despre RC și sunt încântat să fiu aici. Aș putea, vă rog, să primesc acces? Mulțumesc.
 
Top