Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Bună ziua!

ar fi foarte interesat de aplicația din zona RC'S, este posibil?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Condițiile de obținere a accesului la RC au fost descrise mai sus de mai multe ori.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Am citit instrucțiunile pentru obținerea accesului la secțiunea rc, dar am vrut să întreb despre declarația despre a lăsa aplicația aici, (aplicație?) Și trebuie să mă aplec aici pentru a obține acces? Eu sunt un vânzător, dar eu sunt doar el este stent pe vending la membrii de ei sunt noi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nu sunteți vânzător pe forumul nostru. Dar rămâneți pe fază, sunteți aproape de a obține acces gratuit.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Vreau doar să spun că, atunci când am găsit acest forum, m-am aprins, pentru că am căutat un forum bazat pe chimie privind substanțele active de ani de zile. A existat un decalaj imens de la stup și rodiu până acum. Pe lângă faptul că învăț tot ce pot despre sinteza substanțelor active și contribui oriunde și oricând pot, chimia de cercetare se întâmplă să fie adevăratul meu domeniu de interes. Am experiență cu o serie de substanțe chimice de cercetare și în fiecare zi petrec ceva timp examinând magazinele disponibile și observ care vânzători mai pot fi de încredere și care au început să înșele. Voi spune acest lucru, în ultimii doi ani, întreaga scenă a primit o lovitură majoră. Se pare că raportul dintre escroci și vânzătorii adevărați crește în fiecare zi, iar cu eliminarea relativ recentă a unora dintre cei mai notabili vânzători chinezi rămași, lucrurile sunt în schimbare. Adăugați la faptul că reddit a interzis o serie de subreddituri din cauza aprovizionării, sau rarechems fiind preluate de hackeri, sunt doar fericit să găsesc o nouă casă în ceea ce privește hobby-ul meu.
Dornic să învăț tot ce pot, să-mi câștig existența și să contribui.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor, id like to be invited to the RC section, im a newie but i will try to stay active and study a lot! im extremly interested in learning chemistry and ways to make precursors to precursors, thank you for this forum and valuable information.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Până de curând, credeam că cunoștințele nici măcar nu mai au o definiție solidă în zilele noastre, având în vedere că poți obține aproape orice informație de pe internet. Dar de când m-am interesat de droguri, am văzut că există o mulțime de sinteze și metode ascunse de producere a drogurilor (nu doar pe acest forum), pe care nu le poți obține de pe internet. La început nu am fost mulțumit de acest lucru, deoarece asta însemna că nu puteam să caut orice drog și să obțin cea mai bună metodă de producere a acestuia. Dar apoi am realizat că ar putea fi un lucru bun. În afară de faptul că o mulțime de oameni produc droguri de calitate inferioară, potențial periculoase, din moment ce toată lumea poate fi cea mai informată despre orice, societatea devine adesea foarte polarizată și a fost destul de demoralizant pentru mine, când am vrut să fac cercetări pe un subiect, știind că toate informațiile erau deja acolo. Faptul că există informații despre medicamente, destinate să fie obținute doar de cei mai străluciți chimiști, îmi dă speranță. De asemenea, adaugă chimiei un aspect foarte mistic, care cred că este destul de distractiv.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Unde este această secțiune RC, am căutat-o peste tot. este ascunsă pentru membrii care nu sunt invitați?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Se află pe pagina forumurilor, cu numele "Research Chemicals".
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ce este în secțiunea RC? Mi-ar plăcea să văd.
Am văzut aproape orice structură de medicament de când a apărut Research Chemicals, cred că voi vedea ceva ce am văzut înainte.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Bună ziua, HEISENBERG
Sunt deja în măsură să obțin acces la secțiunea RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Salutări. Nu, nu puteți încă, nu văd că ați contribuit suficient la forum pentru a face acest lucru.
 
Top