• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Public [US] Grup comunitar BB pe Messenger Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bună ziua, stimați membri BB din SUA!!! Ce mai face toată lumea astăzi? Sunt curios să aflu cine este din SUA, așa că, pe măsură ce treceți pe aici, vă rog să vă răpiți un moment și să spuneți "BUNĂ!!!". Ar fi frumos să se adune un grup de oameni ca-minded pe care eu știu că sunt localnici pentru mesagerie și chiar posibila colaborare viitoare pe proiecte am putea împărtăși un interes în! Aștept cu nerăbdare să aud de la toată lumea!!!

Pace, iubire, și rămâneți în siguranță acolo!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mă aflu în Lower 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sunt stabilită în SUA.
Midwest
De pe coasta de vest, cali și seattle.
Acum locuiesc în Midwest
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, și eu sunt în Oklahoma. Mă bucur să te cunosc omule! Ce tipuri de droguri folosești, produci sau vinzi? Care este drogul tău preferat?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sunt un bătrân obsedat de viteză. Da, existăm. Gătesc metamfetamină de vreo 32 de ani. REI în 93ish în zona golfului.
Lith dope în nordul Wash.
Iubesc MDMA. Recent, am fost curat timp de 12 ani, inclusiv cei 7 ani pe care i-am petrecut pe 10 pentru producție.
Cu ce te ocupi?
Nu mă deranjează o priză ocazională de opiacee. Dar nu în mod regulat. În ultima vreme iau pastile de morfină de 15 mg. Le arunc în apă, apoi scot o seringă falsă și fie o carte, fie o picătură în gură și le las să se absoarbă
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Și eu sunt un bătrân obsedat de viteză, frate! Tocmai am început să gătesc din nou după o pauză de aproximativ 20 de ani. Am fabricat o mulțime de matematică grozavă în trecut! Nu am avut niciodată probleme cu drogurile, nici măcar pentru posesie, deoarece am fabricat doar pentru uzul meu personal și mi-a fost întotdeauna prea frică să încep să vând droguri în masă. Libertatea mea și dreptul de a purta o armă de foc au fost întotdeauna prea importante! Spun că sunt un bătrân obsedat de viteză, am 49 de ani și folosesc methadonă în mod regulat de când aveam 23 de ani. Sunt, de asemenea, un consumator avid de opioide și am fost de la vârsta de aproximativ 16 ani. Am o condiție medicală care mi-a permis accesul la cantități mari de medicamente opioide pentru dureri cronice de la vârsta de 19 ani. Toate acestea s-au încheiat atunci când DEA a scris ghidul lor de dozare de 100mg echivalent morfină pe zi. Am fost stabil timp de mulți ani cu aproximativ 300 mg de echivalent morfină pe zi, dar când medicii m-au redus la doar 100 mg pe zi, am încetat să mai merg. Am fost dependent de heroină timp de mulți mulți ani, dar recent am trecut la opioidele de tip benzimadozol și îmi plac foarte mult! Am comandat protonitazină în valoare de aproximativ 300 de dolari pe lună în ultimul an sau cam așa ceva. Tocmai am început să gătesc din nou, așa cum am menționat, și am avut imediat probleme cu extragerea pseudoefedrinei din noile pastile pentru răceală. Cred că în zilele noastre, în SUA, se adaugă polimeri specifici PH care fac imposibilă extragerea cu acid A/B, care a fost întotdeauna metoda mea preferată de a prepara efedrină curată pentru preparatul meu. Am pus 20 de cutii de pastile roșii de 30 mg 96 count în apă distilată într-o carafă, am scăzut ph-ul prin adăugarea de leșie, apoi am adăugat un litru de solvent nepolar heptan, am separat solventul și l-am gazat...... Și aproape NIMIC! Apoi, când am verificat conținutul ulciorului, am constatat că totul s-a transformat în jeleu! Am avut un succes limitat cu eliberarea temporizată 120mg prin măcinarea lor și dizolvarea lor în alcool izopropilic, apoi filtrarea și evaporarea, apoi spălarea cu acetonă înainte de a o folosi la gătit. Dar dintr-o cutie care ar trebui să aibă 2,1 grame de pseudophed, mă trezesc cu aproximativ 1,5 grame după extracție, apoi primesc înapoi în jur de un gram după gătit cu cristale de roșu și iod într-o eprubetă cu un balon deasupra pentru a fi folosit ca condensator. Nasol! Dar tu, omule, ai succes cu formularea pastilelor pentru răceală care apar astăzi în SUA? Ai vreun sfat pentru un randament mai bun în extracția mea și randamentul general în general? Mă bucur să întâlnesc un tip care gândește la fel pe aici oricum! Mă bucur că am avut șansa de a fi prezentat! Întotdeauna pot folosi un nou prieten!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh! Tocmai am observat că tu ești aceeași persoană pe care am văzut-o făcând și vânzând MDMA pe BB! Asta e minunat frate! De fapt, am dat peste numele tău într-o altă secțiune și ți-am trimis un DM întrebându-te ce fel de afacere mi-ai putea oferi pentru un gram din marfa ta, dacă am promis să-ți scriu o recenzie completă? Nu am avut niciodată ocazia să încerc mdma frate, dar întotdeauna am vrut! Doar că nu există o sursă locală pentru ea în cercurile în care am alergat, cred. Dar, oricum, spune-mi un preț bun și voi comanda acum și voi lăsa o recenzie detaliată a produsului tău odată ce ajunge!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh, nu am menționat că și eu am fost crescut pe coasta de vest! M-am născut în Oregon, am crescut în Marysville, NorCal, și m-am mutat în Oklahoma și mi-am cumpărat o proprietate în urmă cu aproximativ 10 ani. Deci, pun pariu că avem o mulțime de aceleași experiențe și atitudini!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wal-fed este locul unde se găsește în zilele noastre, Sudafed 12 ore, forma generică. Arată ca un paracetamol, alungit și alb și 120 mg, în număr de 20. Nu au nimic nefast în ele. Pseudo, amidon. Și glazură
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
tocmai am văzut că nu putem spune unde avem alte forme de comunicare. Mă bucur că am văzut-o, pentru că aș fi făcut-o fără să mă gândesc. Am informațiile mele pe anunțul meu. dacă doriți să vorbiți fără această interfață. Voi cere întotdeauna folosind escrow aici pe bb, dar urăsc texting
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Deci, să vedem dacă am înțeles corect, ați cumpărat toți acești precursori și ați consumat majoritatea lor învățând să produceți MDMA? Și credeți că știți ce faceți acum și că ați avea rezultate mai bune? Ai avut o singură sinteză reușită? Și care a produs câteva uncii de MDMA bună? Am înțeles bine? La naiba, parcă aș fi un nemernic când citesc asta, dar chiar nu sunt! Doar clarificam dacă am înțeles ce mi-ai spus. Categoric admir determinarea și stilul tău! Omule, tu ești omul!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
poate cineva să mă lămurească. Care este scopul elementului mesager?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Îl folosesc pentru chat
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ca și cum ar fi o aplicație complet separată în afara site-ului bb? Să înțeleg că este criptat și securizat? Am încercat și acum câteva săptămâni să-l configurați, a primit o grămadă de erori și a renunțat. Mă întrebam doar dacă merită să-mi pierd timpul
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Și eu am avut probleme. Cred că mulți oameni au.

Așa că voi spune că nu este la fel de activ ca forumul. Dacă îl puteți configura, minunat, dar nu știu cât de mult pierdeți dacă nu o faceți. Nu cred că e mare lucru
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Am nevoie de ajutor și sfaturi cu privire la opsec în noi.
Am un anunț pe aici în care vând mdma. Am avut pe cineva care mi-a cerut să cumpere câteva grame. Care sunt șansele ca federalii să încerce să ne prindă în mod activ?
A spus că nu va folosi escrow-ul bbgate pentru că este o înșelătorie. A spus că va folosi un alt escrow onion. I-am spus să găsească unul și mi-a trimis informații despre escrow.com.
Pentru a utiliza acest escrow, trebuie să mă înregistrez și ei vor informații. cum ar fi informații reale legitime. poza de licență, cont bancar, numărul de securitate socială....
În timp ce scriu asta. Îmi dau seama că, cel mai probabil, este un agent federal și mi-a înscenat asta. bineînțeles, o companie de escrow va coopera cu LE. Cred că nu am nevoie de sfaturi decât să-mi spuneți dacă am dreptate în gândirea mea
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aveți dreptate. Nu folosiți acel escrow. Mai sunt și altele. Va trebui să caut totuși. Fairtrade a fost favoritul meu, dar idk statutul lor chiar acum
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dacă cineva crede că sistemul nostru escrow este o escrocherie, vă rugăm să părăsiți forumul. Dacă cineva scrie că sistemul nostru escrow este o escrocherie, spuneți-mi cine și unde și îl voi banui imediat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc este scam. Puteți utiliza serviciul BB Escrow. Noi protejăm o afacere de orice escrocherie.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Am înțeles. a fost doar o neînțelegere. sau este un federal care lucrează la o investigație. orice ar fi, nu voi rupe anonimatul și asta este ceea ce acest site minunat face pentru noi. de fapt, insist să continui să folosesc escrow aici chiar și după ce un client se dovedește a fi de încredere. indiferent de situație, taxa pentru escrow merge la bbgate. Corect? până când voi obține suficiente vânzări pentru a dona site-ului, tot ce pot face este să continui sprijinul prin escrow. în ceea ce privește chestia cu înșelătoria, pot da linkul pe care l-a furnizat, dacă cineva este interesat. este un site care spune că are o listă cu fiecare site web care este o înșelătorie. bbgate este listat, adresa lui este un link mort și partea cu înșelătoria spune că este o înșelătorie de forum. ce este o înșelătorie de forum? Sunt convins că este un cumpărător real și intenționa să facă tranzacția prin intermediul acelei companii escrow. deconectarea pe care am avut-o a fost că a fost înșelat de mai multe ori încercând să cumpere. Am avut aceeași experiență, așa că am înțeles. Cealaltă jumătate a sau deconectare este că nu sunt sigur dacă el este dea sau fbi sau orice altceva. poate că este. dacă el este ar fi o parte pe termen lung de o anchetă. Sunt destul de sigur că mai multe țări task forces fac investigații. oricine care crede că suntem sub radar se păcălește singur. deci, ce diferență face?. atâta timp cât eu sunt păstrarea opsec stricte, eu sunt la fel de bun ca voi primi dacă acesta este un federal sau nu. răspunsul a fost să-l trimită doar un gram. calitatea produsului este remarcabilă. dacă el este un cumpărător și speriat de a fi jefuit, el va asigura că sunt plătit pentru a continua să aibă acces. și eu pot direcționa plata sperăm că prin escrow aici. Înțeleg un pic mai mult despre opsec și ce să fac cu banii. trebuie să se transfere și să se schimbe în monero, apoi înapoi într-o criptomonedă utilizabilă. în acel moment mă pot muta în contul personal. Sper că administratorii de aici îmi vor permite să folosesc escrow chiar dacă expedierea a fost finalizată. asta ar fi cu siguranță cel mai sigur. de asemenea, pot lăsa bani aici pentru a transfera la vânzătorul din China pentru a obține mai multe materii prime. câștig câștig. Am petrecut timpul explicând sistemul de aici și el a înțeles. explicația a fost o explicație alambicată a procesului pe care îl folosim pentru escrow și nu cred că am văzut vreodată un client nemulțumit care a folosit escrow. o mulțime de loturi plângând care au crezut că economisirea a 5 la sută a fost o idee bună. apoi vin plângând despre cineva le furat. lol. M-am săturat să aud același rahat vechi și intenționez să spun tuturor celor care raportează o înșelătorie că s-au înșelat singuri. Eu, unul, apreciez acest site, escrow-ul și mai ales administratorii noștri care lucrează din greu. rareori există un decalaj de timp între a avea nevoie de informații de la un administrator și a obține rezultate. ei par să fie întotdeauna disponibili. Vreau să-mi mențin statutul de furnizor și să obțin statutul de furnizor de încredere. Știu că produsul meu este pe punctul și dacă pot atinge obiectivul meu pentru cumpărătorii repetați, voi avea un frumos hustle lateral.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Doar pentru a fi clar, nu recomand o escrow care necesită kyc ca orice ați găsit pe escrow.com. Nu mă refer la bbgate
 
Top