• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Public [US] Grup comunitar BB pe Messenger Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sunt stabilită în SUA.
Midwest
De pe coasta de vest, cali și seattle.
Acum locuiesc în Midwest
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, și eu sunt în Oklahoma. Mă bucur să te cunosc omule! Ce tipuri de droguri folosești, produci sau vinzi? Care este drogul tău preferat?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Acesta este, de fapt, locul în care am succesul meu limitat, de fapt, dar le-am pulverizat apoi le-am dizolvat în alcool izopropilic 90% și le-am filtrat apoi le-am evazat, apoi am spălat cristalele rezultate cu 2 părți de acetonă înainte de a avea încredere că o încercare ar fi susceptibilă de a reuși cu siguranță. Și chiar și atunci am obținut doar 1,5 grame de pseudo și un ultim 0,7 grame de meth.... bun de școală veche FRUSTRATOR!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Amice, nu ai încercat niciodată mdma? Cred că ți-am răspuns la mesajul privat. dacă nu, trimite altul. trebuie să te conectăm. toată lumea trebuie să încerce o dată în viață. Eu am mâncat în '92 și de atunci tot încerc să ajung să o fac. Nu voi mânca acele pastile de gunoi presate pe care le vând oamenii. orice ar fi, nu sunt mdma. Am renunțat la pastile. Ultimul lot pe care l-am făcut cu pastile a fost în 2007, când am fost arestat pentru că făceam suficient pentru consumul propriu. Cheltuiam 20 de dolari pe săptămână și făceam destul cât să rezist toată săptămâna. Bătrâna mea era heterosexuală și nu știa că fac asta.
În ultima vreme, drogurile p2p sunt la modă. când am început eu, abia ieșiseră din modă și întotdeauna le-am văzut ca pe un pinicle al producției. împreună cu mdma. așa că mi-am luat un kilogram de glicidat de bmk și un kilogram de metilamină din China. mi-am dat seama în cele din urmă. am ars o grămadă înainte să încep să obțin rezultate. Am returnat un lot de 100gm
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ca 2 uncii. restul au fost randamente teribile. Cred că mi-am dat seama și aș face mai bine acum. același lucru cu pmk gycidate. mi-am dat seama la sfârșit. rahatul este curat și pur
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Trimiteți-mi un mesaj privat și, atâta timp cât sunteți dispus să utilizați escrow, putem rezolva ceva. dacă doriți doar câteva hit-uri, pot presa cristale pure. sau un gram. prețul cerut este stabilit, dar pot adăuga unele suplimentare dacă comandați și scrieți o recenzie. Pot să vă trimit gramul pe care îl cumpărați plus câteva doze de superman presate cu putere maximă. puterea maximă este de 160 mg. Nu aș lua mai mult. Prefer 120ish mg, dar iau o doză completă ocazional. De asemenea, toleranța unei persoane crește mult mai repede și mai mult decât orice alt drog pe care l-am luat. Nu iau zile la rând. Dacă o folosesc zilnic
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. De 3 ori mi-a dispărut tastarea pe această aplicație nenorocită de glitch.
Trimite-mi un mesaj. Nici măcar nu-mi amintesc ce am scris. În mod sigur nu încerc să o spun din nou
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
tocmai am văzut că nu putem spune unde avem alte forme de comunicare. Mă bucur că am văzut-o, pentru că aș fi făcut-o fără să mă gândesc. Am informațiile mele pe anunțul meu. dacă doriți să vorbiți fără această interfață. Voi cere întotdeauna folosind escrow aici pe bb, dar urăsc texting
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Deci, să vedem dacă am înțeles corect, ați cumpărat toți acești precursori și ați consumat majoritatea lor învățând să produceți MDMA? Și credeți că știți ce faceți acum și că ați avea rezultate mai bune? Ai avut o singură sinteză reușită? Și care a produs câteva uncii de MDMA bună? Am înțeles bine? La naiba, parcă aș fi un nemernic când citesc asta, dar chiar nu sunt! Doar clarificam dacă am înțeles ce mi-ai spus. Categoric admir determinarea și stilul tău! Omule, tu ești omul!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei bine, ca să fiu cinstit, nu aveam nicio metrică a ceea ce ar fi trebuit să arate ceva sau chiar a randamentului. sau dacă precursorii erau corecți. Nu am văzut niciodată mdp-2-p. Nu eram sigur nici măcar dacă aveam cetona corectă.
De asemenea, nu am efectuat niciodată reacția cu clorură mecurică de aluminiu. Mă aștept să am loturi care să nu dea rezultate bune în timp ce îmi dau seama ce funcționează și ce nu funcționează.
Pentru tot ceea ce contează, nu am făcut niciodată acid azotic înainte. sau să înființeze o instalație de sticlă de laborator. atunci când rulează dope REI, totul a fost diy. puteți citi literatura de zeci de ani (și am făcut-o), dar aceste reacții nu merge niciodată exact așa cum sunt scrise. există informații eronate scrise în mare parte din stup vechi în mod intenționat pentru a păstra oamenii care nu înțeleg chimia de a fi capabil de a utiliza informațiile. chiar greve carte a avut lucruri invers pe care strat a fost organic.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Nu este realist să te aștepți ca un sintetizator să meargă conform manualului. iar atunci când lucrurile încep să meargă prost, să știi ce să faci pentru a le corecta necesită experiență.
De exemplu... un cont te-a făcut să activezi aluminiul apoi să-l pui în balonul care fierbe.....
Ați încercat vreodată să băgați 54 de grame de folie de aluminiu care se încălzește rapid și este cu siguranță încă contaminată cu sare de mercur, ceea ce înseamnă că nu vă puteți permite să vă rupeți o mănușă și să vă murdăriți pielea cu ea băgată prin gâtul unui balon de fierbere de 24/40? nici eu. nici nu se vorbește despre asta în instrucțiuni. sunt un milion de lucruri care necesită doar să le faceți pentru a înțelege procesul. Nu mi-am dat seama că nu l-am lăsat să se încălzească suficient pentru primele. Nu aș spune că am avut un singur lot de picior. fiecare a returnat cantități diferite de produs.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Știu că nu încercai să fii nesimțit și nu știu care este nivelul tău de competență în chimie. Eu nu am nicio școală. Am preparat metamfetamină din când în când timp de 28 de ani. red phos și apoi lith. nicio experiență cu prope dope până acum. există un milion de mici detalii care nu sunt scrise în aceste relatări pe care le citim. și când mi-am dat seama că este o grămadă de metilamină3 care scapă din coloana de reflux, sau ceea ce a sfârșit prin a fi un furtun de reflux, am început să o astupez și să o las să crească presiunea pentru a o recondensa încă în ulcioare, rămâne acolo unde este necesar.
 
Top