Question Canabinoide sintetice???

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Nu mai fumează nimeni K2/spice?? Am încercat de câteva săptămâni să dau mostre cu transport gratuit și total, complet GRATUIT!!! Dar nu un singur taker aici, piața de pește, sau orice altă platformă majoră... Oamenii nu mai vor condiment K2 în formă de plante? Este frunza de marshmallow? este puternic ca dracu ' și fumează lin? ce credeți voi?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Este popular printre persoanele fără adăpost și în închisori. (Poate fi înmuiat într-o hârtie de imprimantă de dimensiuni standard și trimis prin poștă în închisoare/carceră) trebuie să fie alb, dacă hârtia este galbenă nu va trece.

Cred că v-ar fi mai ușor să stabiliți legături cu persoane care interacționează cu persoanele fără adăpost, cu cei care se droghează în general sau cu deținuții.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Îmi imaginez că, dacă puteți obține o piață în interiorul unei închisori, știu că se pot face bani, deoarece este greu de obținut
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Instagram ți-ar fi prieten pentru găsirea piețelor din închisori. Totuși, trebuie să fii atent.
 

ucen

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vindeți un eșantion de pulbere? Vreau să cumpăr ceva dacă aveți. Eu locuiesc în Asia de Sud-Est
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sunt din Indonezia, am câteva grame de eșantion. dacă doriți, trimiteți-mi un PM
 

freeeee

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
dacă sunteți interesat, trimiteți-mi un pm
 

Attachments

  • ESZqe4cd1y.jpg
    ESZqe4cd1y.jpg
    385.1 KB · Views: 19

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ți-am trimis un pm în care îți ceream o mostră și nu mi-ai răspuns niciodată >.>

Nu spun că TREBUIE să o dați gratis, dar aveți doritori...
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Folosind această lucrare în special pentru canabinoizi vreau cele mai bune decizii pentru a mă asigura că este puternic pentru clienții mei închiși, dar având acces la fonduri lll
 

Attachments

  • Jhql73VYMs.jpg
    Jhql73VYMs.jpg
    3.6 MB · Views: 11
Top