Instrucțiuni video.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua Heisenberg
Respect și apreciez ceea ce faci. Am câteva întrebări la care sper că mă puteți ajuta cu răspunsuri.

Întrebările mele sunt
1. Se va cristaliza meth nerezolvat
2. Cristalele de metamfetamină nerezolvate provoacă mâncărime sau sufocă gâtul când sunt fumate?

Un prieten a primit niște ulei de metamfetamină nu știu sigur de unde l-a luat, știu că nu a fost sintetizat cu pseudoefedrină. Nu știu dacă a fost efectuată o rezoluție, dar ceea ce știu este că metamfetamina cristalizată provoacă mâncărimi/înțepături în gât atunci când este fumată.

Există ceva ce pot face pentru a opri mâncărimile/coșurile. Am spălat cristalele cu acetonă și am efectuat, de asemenea, o extracție acidă/bazică, dar tot nu se oprește mâncărimea/cugetarea atunci când sunt fumate.

Apreciez ajutorul dumneavoastră
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videoclipurile sunt cu adevărat ceva care face forumul BB mult mai inovator în comparație cu forumurile existente în trecut. Obișnuiam să privim imaginile cu rezoluție mică ca pe ceva cool. Apoi au apărut videoclipurile BB și nu numai că au un format diferit, dar nu lipsesc nici din punct de vedere al calității.

Este clar că optimizarea stochiometriei a fost făcută înainte de filmarea videoclipurilor. Sincer, sunt surprins că forumul este încă în picioare până în ziua de azi. Este clar că echipa are mare grijă de el.

Este amuzant cum YouTube a început să șteargă videoclipurile, așa că ați trecut la videoclipuri scurte care fac trimitere la forumul real 😆. Partea amuzantă sunt titlurile pe care, literalmente, doar persoanele care știu ce caută le-ar putea căuta vreodată :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Sincer, sunt surprins că youtube a avut nevoie de atâta timp pentru a o face. Cred că asigurarea faptului că tot conținutul lor se aliniază cu gândirea oficială aprobată de guvern necesită multă muncă.

Cu toată seriozitatea, totuși, cred că este o decizie interesantă. Există alții cu videoclipuri cu privire la fabricarea de droguri, explozivi și alte chestii, dar cele pe care le-am văzut explică modul de a face lucruri, ei nu o fac de fapt. Este un fel de Monty Python "how to do doggy style"; ai voie să o explici la televizor, dar nu ai voie să o arăți la televizor.

Cum rămâne cu postarea la Rumble? Ei se promovează ca fiind alternativa la cenzura youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Amuzant, am cumpărat o carte Uncle Fester de la un tip de pe Etsy, care mi-a indicat unul dintre videoclipurile de pe YouTube și așa am descoperit BBGate. (A fost dragoste la prima vedere 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Frumos mod de a descoperi un forum atât de uimitor!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Aș dori să văd 4 ACO DMT, DMT și MDMA/MDA din PMK Glicidat de etil. Sintezele de MDA și MDMA sunt foarte educative pentru începători, mai ales atunci când explicați *diferențele rutelor*... Aminare reductivă, prin strenă, prin oxime, înaltă presiune, electrochimică. Oh... iată o cale bună: chimia asistată de microunde (mai puțin timp și solvenți). Un milion de moduri de a coace un tort.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
avem o înregistrare video a sintezei glicidatului BMK. PMK este fabricat în mod similar din piperonal ca precursor
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Ați fi interesat să vedeți cât de OTC ar putea fi sinteza benzilpiperazinei?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Wow... mă bucur să aud asta
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
MDA-form helional
2c-b forma 2c-h
 
Top