Informácie a otázky týkajúce sa syntézy 5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA)

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Mám ďalšiu otázku - sú 2-3 hodiny miešania a zahrievania dostatočné na to, aby sa táto reakcia doviedla do konca, alebo by som mal zvoliť 4-5 hodín, ako sa uvádza v niektorých iných zápisoch?
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Urobil som TLC, po 3 hodinách konverzia takmer 100 %, 4 hodiny žiadny predložený prekurzor (ideálne je urobiť 3-4 hodiny, ale 2-3 hodiny sú zvyčajne tiež v poriadku)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Toto je vlastne môj zápis, ktorý tento používateľ práve preposlal & pridal niekoľko otázok, kedysi s týmto jednotlivcom spolupracoval, ale nedávno som na nich počul nejaké sťažnosti. Ďakujem za pochvalu za moje vysvetlenia. Úplne súhlasím s vašou analýzou súčasného stavu čínskeho trhu, veľmi prenikavá. Príliš veľa čínskych predajcov si len z chamtivosti skracuje výrobu, nečistí a nerobí žiadne analytické overovanie svojich prekurzorov. Mnohí zákazníci na celom svete tak kupujú veľmi nečisté prekurzory a používajú ich na výrobu nečistých výrobkov s neznámymi a možno toxickými/nebezpečnými vedľajšími produktmi. Je to veľmi smutné, a preto odporúčam všetkým výrobcom konečných produktov, ktorí majú prostriedky, aby si dali záležať na tom, aby svoj produkt poslali na testovanie tretej strane na analytické overenie čistoty a identity prostredníctvom GCMS/LCMS/HPLC/NMR atď. Ak predávate výrobok koncovým používateľom bez toho, aby ste to urobili, ste nezodpovední a ohrozujete zdravie a životy ľudí.

Ak niekto potrebuje tipy na testovacie spoločnosti tretích strán, ktoré to môžu urobiť za rozumné ceny v USA, stačí mi poslať PM. Neohrozujte svojich zákazníkov. Chamtivosť a nevedomosť sú koreňom väčšiny tohto zla.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Dôrazne tiež odporúčam všetkým výrobcom, aby si našli čas a naučili sa túto pokročilejšiu 2. metódu extrakcie. Analyticky overené 5f & 5cl vyrobené len vylúhovaním produktu v ľadovej vode prvou metódou takmer NIKDY nemajú vyššiu čistotu ako 70-80 % a ktovie, aký ďalší odpad v konečnom produkte nechávate.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
použili ste extrakciu ľadom alebo dcm, skúsili ste tento zápis pre mdmb-5br-inaca, miešajte 4h pri 80C, ale v ľadovej vode nie je prášok, len nejaký olej
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
A ešte niečo -- ak túto reakciu prehrejete alebo podohrejete, zostane vám aj konečný produkt, ktorý sa zasekne rozpustený ako olej. Ak vám zostane olej, existujú metódy rekryštalizácie prášku z oleja a rozpúšťadla, ale pre nového chemika sú trochu zložité. Dajú sa však ľahko vykonať so správnym návodom, len mi dajte vedieť, ak potrebujete usmernenie.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mám záujem o hotový produkt, môžete ma nasmerovať správnym smerom
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Čo je zložka č. 1 a ako ju získate? hlavná zložka
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, môžete si kúpiť alebo syntézu
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Áno, budem potrebovať usmernenie, ak si kúpim na vašej stránke (MDMB - INACA ) , je ešte k dispozícii?
A čo kvalita ?
 
Top