akýchkoľvek predajcov, ktorí sú skutočne legitímni, a nie len nejaký podvodný pochybný človek

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chcem amfetamín alebo známe prekurzory, a nie dizajnérsku drogu, ktorú vedci ešte ani netestovali
alebo rýchlosť zamaskovanú ako doplnok, ako majú napríklad tabletky na chudnutie sibutramín, pozná niekto takýto doplnok?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Uzatvorte dohodu s úschovou pre pokoj mysle a najdôveryhodnejších predajcov fóra je láskavý a inteligentný ✨🙏🏻🌹, keď dostanete svoj amf nezabudnite si užiť každý okamih 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Dobrý deň, na ochranu svojich práv a záujmov vždy používajte hosting. Stojí to síce trochu viac manipulačných poplatkov, ale oplatí sa to. Vďaka nemu môže byť fórum BB plynulejšie.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Ahoj, môžem vám dm vysvetliť, čo presne to je, nemám dostatok expérience pochopiť sám, akákoľvek vec, aby moja bezpečnosť silná urobím to
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hej, môžete mi trochu vysvetliť, ako to môžem urobiť?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Prečo sa jednoducho nenaučíte syntézu P2NP a neredukujete ho sami na výrobu r-amfetamínu.
Vôbec to nevyzerá veľmi ťažko....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
u mňa doma ? aby som mohol vyhodiť do vzduchu svoj dom ? ak mi ukážete recept, možno to dokážem
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Keby som mal laboratórium, už dávno by som vyrobil metamfetamín, pretože mám efedrín (čistý)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
sa testujú výskumné chemické látky, najmä tie populárne. RC môžu byť v skutočnosti bezpečnejšie, a mnohé z nich aj sú, ako vaše bežné lieky
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
presne to som si myslel aj ja, kráľovná
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
máte pravdu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ak pôjdete na trh a nájdete požadovaný liek, pozrite sa na hodnotenia. Povedali ste amfetamín, takže ste v Európe a tam je k dispozícii amfetamín vo viacerých formách od viacerých predajcov. Nie je to žiadny podvod. Nemôžete byť ani podvedení, ak sa o to nepokúsite. Osobne môžem podporiť 10 predajcov v USA
 
Top