Úplná syntéza amfetamínovej voľnej bázy (A-olej) z P2P (mierka 10 l)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Tento zápis je odpad.po prvé teplota s formamidom je príliš nízka 140-150 znie asi správne, ak používate mravčan amónny, ale formamid potrebuje vyššiu teplotu, ak si správne pamätám a po druhé N-Formylamfetamín je pevná hmota, nie kvapalina a prečo by ste sa ju snažili extrahovať z reakčnej zmesi úplne zbytočný krok, ktorý len poškodí vaše výťažky po tretie vaša hydrolýza je nesprávna používate 11l hcl to je šialené, aj keby ste mali 11 kg N-Formylamfetamínu, množstvo by bolo blízko 2,5 litra hcl nie 11l jeho 1:1 podľa molárnej hmotnosti, nie podľa objemu.Prečo všetko tak komplikujete Leuckart je jednoduchá refluxná hydrolýza a potom bazifikácia a potom destilácia parou, všetko v tom istom hrnci, takže nie sú potrebné žiadne extrakcie ani rozpúšťadlá, veľmi pochybujem, že ste niekedy robili túto reakciu, a ak ste ju robili, vaše výťažky sa blížia k nule, ak to robíte tak, ako hovoríte.Dobre, veselé Vianoce všetkým, idem spať, som opitý ako čert
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formylamfetamín je mierne žltá olejovitá kvapalina
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Teraz už viem, čo ešte robím zle, pri syntéze s mravčanom. Teraz to robím s formamidom a správnymi teplotami atď. Uvidíme, ako to pôjde, keď skončím s ohrevom ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Išlo to do koša. Neviem, čo je, do čerta, s mojím Leuckartom. Čas reakcie 20 hodín, teplota: 150-160 C (formamid) a všetky činidlá boli v správnom množstve. Je to tým, že sa mi pokazilo magnetické miešadlo a nemiešam ho častejšie, alebo čím. Môj N-formyl amín je vždy čierny. Mám ho spáliť? A keď robím bázickú hydrolýzu, nevzniká veľa, ak vôbec nejaký plynný amoniak, takže môj N-formyl "amín" vôbec nie je amín?! Môže mi niekto pomôcť. Moje množstvo P2P bolo 8 gramov + ďalšie činidlá.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
V PORIADKU. Čo bolo zlé, to bolo moje takzvané "P2P", čarodejnica nebola P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Dobrý deň, @btcboss2022
akú farbu má vaša N-forma ? pH ?

Zistil som niečo veľmi zvláštne. moja N-formy bola tmavohnedá
Mám svoj uhličitan amónny ( zmes ) z minula a vo fľaši bolo len trochu N-formy vo vrchnej vrstve
bolo to zvyšné z oddelenia možno 5 ml v litrovej fľaši. Uhličitan amónny.
Teraz po 6 týždňoch sa farba zmenila na svetlo oranžovú a množstvo je x3 minimálne myslím 15ml

takže možno spôsob s uhličitanom amónnym ( titrácia ph7 ) je zlatý, ak si dáte načas
možno používame príliš veľa tepla a málo času.
Každopádne nabudúce začnem niekoľko týždňov bez tepla, potom teplo a opäť to nechám týždeň a potom oddelím

možno monštruózne výnosy
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Niekedy reakčnú zmes zahrievam asi 4-5 hodín, potom spím. Opäť. Trochu spánku. atď. atď...
Raz reakcia trvala 5 dní! :) Vo Festers Meth vol. 8:th je nejaký text, že ak necháte reakčnú zmes stáť 4-5 dní a potom ju 1 hodinu zahrievate na 160 C, je hotová! To bol nejaký ruský chemik IIRC ... Nikdy som to neskúšal sám..
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 váš výpočet pomeru hydrolýzy s HCL je ABSURDNÝ!

Krok 1: Vypočítajte móly N-formylamfetamínu

Za predpokladu:
- **Hustota N-formylamfetamínu:** približne 0,9 g/ml.
- **Molekulová hmotnosť N-formylamfetamínu:** približne 163 g/mol.

### Krok 2: Vypočítajte potrebný objem 37% HCl

Na hydrolýzu potrebujete približne 1 mol HCl na jeden mol N-formylamfetamínu.

- **Koncentrácia 37% HCl:** ~12 M.

### Konečný výpočet:
Na hydrolýzu 11 litrov N-formylamfetamínu by ste potrebovali približne **5,06 litra 37% HCl**....
 
Top