Question Kryštalizácia kokaínu HCL. (Pomôžte mi, prosím, som uprostred extrakcie)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Dobrý deň,



Som uprostred extrakcie viem, že mám 5% roztok kyseliny sírovej s kokaínovými alkeloidmi viem, že ďalším krokom je oxidácia, ale vie niekto, ktoré rozpúšťadlá musím použiť, aby som získal pekný kryštálový kokaín s rybím šupinatým povrchom? Takto:
PUAhlKJ2VI


Počul som, že kokaínový základ sa pripraví pomocou Acetonu a potom sa rekryštalizuje pomocou dietyléteru.

Mohlo by to byť všetko, alebo je toho viac?

Prosím, pomôžte mi, aby som mohol pokračovať

Vopred ďakujem.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Na premenu na bázu by som použil amoniak 4 %. Po rozdrvení a niekoľkonásobnom opláchnutí vodou zahrejte vo vode na olej a šok za studena, potom to rozdrvte.

2) Bázu rozpustite v 15 ml acetónu na 1 g.

3) Pridajte 0,25 ml na g kyseliny chlorovodíkovej 37 % a 0,5 ml na g metylalkoholu (alias metanolu).

4) minútu miešajte a potom prikryte, aby ste zabránili vlhkosti. Nechajte niekoľko hodín odstáť.

5) zrazeninu prefiltrujte cez filter a lievik. Ale tiež odparte rozpúšťadlá, ktoré pretiekli cez lievik, pretože tak získate späť viac. Vždy je prítomná nejaká voda a ja som príliš lenivý na to, aby som urobil bezvodý roztok. Ale novo kúpená by jej nemala mať veľa. Problémy nastanú, keď to stojí 9 mesiacov a polovica je preč.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mnohí ľudia to nepremysleli v súvislosti s vodou a bezvodým a acetónom. Acetón DOBRE rozpúšťa kokaín hcl. Pri teplote 20 c sa v ňom udrží 1 g/100 ml. Množstvo vody, ktoré pojme 1/2 štvrťlitra vzduchu, je menej ako 1 kvapka, takže by ste museli otvoriť fľašu a nechať acetón absorbovať všetku vlhkosť vo vzduchu, potom vymeniť vzduch a to zopakovať 20-krát, aby ste v nej získali 1 ml vody. Približne 5 gramov molekulárneho seve funguje pri teplote pod 0 C a môže vyschnúť na menej ako 1 promile v priebehu niekoľkých týždňov. Dá sa použiť opakovane, funguje pre veľa rozpúšťadiel, veľmi dobre zadržiava vodu a je lacný. 5 gramov 3A vytiahne 1 g h2o
 
Top