Vzorky z BB Fóra pre každého zadarmo!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Som zvedavý 🤔 Snažím sa zistiť, či zvedavosť zabila Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Čo to má znamenať? Je to narafičené a plánom je dostať ľudí do problémov a zakázať semená Khat na celom svete?! Čo? HUH?!?! A žiadne výskumné chemikálie?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej Dude prosím nezabudni na mňa 25 príspevkov dosiahne čoskoro, som aktívny tu učenie každý deň nové veci a to bude nikdy nekončí. Bb gate rules! Ak máš nejakú vzorku nad prosím pošli, urobím ti odpoveď. Myslím, že si kúpim, pretože dlho od vás. výskum chemických látok vlákno a e-bike. 5 rokov na vašej stránke najlepší dodávateľ rc v eu! S láskavým pozdravom.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že ste Walter White 😜, a chcem si pozrieť váš vzorový produkt cus som veľký fanúšik seriálu Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Už sme s vami v kontakte :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj!
ako sa môžem o túto prácu uchádzať?
ako môžem získať bezplatnú vzorku?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Pravdepodobne ide o pascu a neexistujú žiadne bezplatné vzorky výskumných chemikálií. Jeden z ľudí hovorí, že sa chystá zabiť Khat! Nie je tam žiadna 2-FMA a 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Prepáčte, o čom to hovoríte 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ten, kto žerie sračky, je ten, kto píše sračky lol, takže nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, Ak je to možné a ak ponuka stále platí, tiež by som sa rád zúčastnil a veľmi rád by som otestoval vzorku.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Je propagácia stále aktuálna?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Už sa neviem dočkať, kedy ho vyskúšam. Používateľ odtiaľto znamená, že môj status by mal byť knewn ako Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nahlasujte tu svoje skúsenosti. Žiadne fotky, prepáčte, že sa mi pokazil fotoaparát na telefóne. Bol som trochu netrpezlivý a spočiatku som si myslel, že je to príliš dobré na to, aby to bola pravda, keďže chvíľu trvalo, kým sa Glitchy so všetkým popasoval, ale po čakaní svetlo presvitalo. Som silne skúsený užívateľ katinónu, sakra, sám som ich pár vyrobil, ale nikdy som nemal to potešenie vyskúšať mefedron. Vzorke trvalo asi 8 dní, kým sa dostala do USA. Akonáhle sa dostala, musel som ju vyskúšať. Odvážil som si 0,22 g a rozpustil ho v 1,5 ml vody a namiesto použitia ihly som išiel prvýkrát na zátku. Trvalo dobrých 15 min, kým sa naplno rozbehlo, ale hot damn je to veľa ako MDMA, ale o niečo menej empatické pre nedostatok lepšieho slova. Pre referenciu som 31, bol som mimo plnej závislosti na heroíne, cracku a všetkého, čo som mohol dostať, najmä katinónov, asi 1,5 roka po použití ťažkých 13. Teraz sa mi darí s občasnými zábavnými chvíľami. Toto bola jedna z najlepších skúseností, ktoré som mal s akoukoľvek drogou, takže to hovorí veľa. Moja dievčina to nerobila, ale tiež sa jej to veľmi páčilo, ak viete, čo hovorím ;). Bude zdieľať túto stránku s priateľmi a pokračovať v podnikoch tu sám. Môj kamarát tiež skúšal niektoré a bol zapálený.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Konečne kamarát dostal tú vzorku ☺️ pamätám si, že ste sa na ňu pýtali, kedy príde, dievčenské problémy bla bla atď, som rád, že sa to stalo
A všetci sa tešili 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ďakujem za recenziu, brat <333
 
Top