Skúšal tu niekto IV 4-MMC Mefedron?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
To, že mefedrón vždy smrdel po mačacích šťavách, bývalo pravdou. Ľudia však teraz prišli na iné spôsoby jeho syntézy, ktoré nevydávajú žiadny zápach. Teraz sa môže dodávať a dodáva ako veľmi ľahký čistý biely nadýchaný prášok bez zápachu a nezanecháva po sebe žiadny zápach. Testy FTIR ho stále považujú za čistý.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm zaujímavé, prvýkrát som to skúsil tento rok a odvtedy som urobil možno 50 g.

Úplne som si neuvedomoval, AKÚ MNOHÚ vôňu som cítil.
Teda vedel som, že smrdím, ale neuvedomoval som si, že ľudia to môžu cítiť na 3 metre.

ale ako je možné, že iný spôsob syntézy eliminuje zápach, ak je samotná látka rovnaká?

Viem, že môže byť vo forme HCl a kryštálov, ale myslím, že HCl zanecháva aj zápach. veľa som o tom čítal.

Možno to teda nie je mefedrón?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Tieto otrasy sú mozgové zášklby, normálna vec po zneužívaní silných uvoľňovačov serotonínu.

Nikdy sa mi to nestalo napríklad po 3cmc, teda nedávno sa mi to stalo, ale po zneužívaní meph počas 3 mesiacov.

Stáva sa to kvôli zníženiu regulácie serotonínu
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Áno, tak trochu z toho môžete vyvodiť, že je to váš mozog, ktorý sa pokúša znovu zapojiť po tom, čo sa mu usmažili všetky synapsie ;].
 
Top