Question Ako zvýšiť tvrdosť metamfetamínu po kryštalizácii

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prosím, pomôžte mi zlepšiť niektoré moje vedomosti, pretože v súčasnosti nemôžem nájsť žiadne relevantné riešenia.

Po tom, ako som sa neustále pokúšal rekryštalizovať D-metamfetamín, zakaždým sa z neho stali biele priehľadné kryštáliky (takmer úplne priehľadné, ako sklo), som požiadal miestneho výrobcu, aby skontroloval moju vzorku a povedal mi, že chuť výrobku spĺňa požiadavky, ale kryštáliky je potrebné prekryštalizovať. Je to ťažšie. Na ktoré časti syntézy by som mal venovať pozornosť, prípadne aké metódy možno použiť na zvýšenie tvrdosti kryštálov?

Ďalšie otázky:
Kryštalizujem D-metamfetamín. Po každej ukončenej kryštalizácii vyberiem tuhú látku a zvyšnú kvapalinu si ponechám a dám ju do chladničky, aby opäť vykryštalizovala. Tieto produkty sú tiež D-metamfetamín, správne, a môžu pokračovať v kryštalizácii. Je to správne, kým sa D-metyl-olej úplne vykryštalizuje?

Prosím, poraďte, ďakujem za pomoc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže vyrábate z p2p? fenylacetón? p2NP? Potom by polovica mala byť D a polovica L. Je možné racemerizovať L-meth na D,L-meth a opäť z neho extrahovať D, ale je to drahé alebo dlhý projekt. ak používate kyselinu D-vinnú a nepolárne rozpúšťadlo, potom áno, kryštály by mali byť D. Ak sú kryštály číre, znamená to, že sú zvyčajne vysoko čisté. Dôvodom rekryštalizácie je vypestovanie väčších kryštálov a trik spočíva v pomalom ochladzovaní a následnom dlhom ponechaní. Tieto obrovské kryštály rastú mesiac
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
P2P som vyrobil prostredníctvom 5449 + kyseliny fosforečnej a na výrobu metamfetamínu som použil redukciu NaBH4 a potom som na oddelenie voľných báz L a D použil kyselinu L-vínnu.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ak používate L kyselinu vínnu (87-69-4), po zmiešaní vznikne pevná látka L- a L kyselina vínna. Celú misku vložte na jeden deň do chladničky, vyberte ju, pridajte trochu metanolu a premiešajte, na oddelenie tuhej látky od metanolu použite filtračný lievik. D-metylvoľnú bázu možno získať pridaním kvapaliny do roztoku hydroxidu sodného.
 
Top