Potrebujem pomoc s mojou prvou syntézou MDMA. PROSÍM

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, nemali by ste sa pokúšať o chémiu, ak nepoznáte základy, vystavujete sa chemickým rizikám a vystavujete spotrebiteľov možným nečistotám, ktoré môžete zanechať vo výslednom produkte. Môžem vám len odporučiť, aby ste si naštudovali aspoň nevyhnutné minimum z chémie a túto syntézu skúsili neskôr.

S pozdravom
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Odporúčal by som extrahovať mdma freebase pomocou rozpúšťadla (toluén alebo dcm).

Pridajte zriedený hcl, kým ph nedosiahne hodnotu 6. Mdma hcl bude v h2o a nečistoty v rozpúšťadle.

Oddeľte h2o a odparujte vodu, kým sa nevytvoria kryštály. Ak sú kryštály mdma stále znečistené, rozdrvte ich na jemný prášok a premyte v acetóne.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Ako povedal hustlerkid. Nemali by ste pre to mať plyn hcl.

Stačí pre ňu typická metóda extrakcie A/B. Aj keď som túto syntézu sám nerobil, ide o jednoduchý krok pri mnohých extrakciách.

Freebase s roztokom NaOH alebo KOH. Urobte niekoľko ťahov polárnym rozpúšťadlom. Na oddelenie ťahov použite oddeľovací lievik. DCM je dobré použiť, pretože hustota je väčšia ako hustota vody, takže sa potopí.

Ak chcete soľ, odporúčam rozdeliť rozpúšťadlo na polovicu, aby ste mali časť k dispozícii, ak prekročíte PH.

Potom zrieďte HCl s IPA. Pridávajte do rozpúšťadla po kvapkách a merajte PH, kým nedosiahnete PH 6 pomocou predloženého lakmusového papierika. Ak prekročíte hodnotu, pridajte trochu roztoku voľnej bázy, ktorý ste predtým odložili. Tento roztok pomaly prepracovávajte, až kým nezostane žiadny.

Potom môžete pridať vodu, aby sa vytiahla soľ z NPS. Vodu oddeľte a odparte.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Často kladené otázky o laboratóriách majú celé vlákno o plynných kvapalinách.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,
Kedy a koľko mám pridať kyseliny mravčej počas 7 hodín?
Keď pridám kyselinu chloridovú a zahrievam na 80°, je to refluxné zahrievanie?
Môžem nahradiť dietyléter octovým éterom?
Mohli by ste mi uviesť množstvá produktov pre 2 kg PMK.

Ďakujem veľmi pekne
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ja osobne by som maximálne nahradil dietyl mtbe. a výťažok plne závisí od toho, aký dobrý chemik ste, ak to nepokazíte, povedal by som, že 80 % je pravdepodobných ako začiatočník
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Aký bod si myslíte, že ing plynný chlorovodík má nejakú výhodu vek opäť hcl 37%?

tu v bb nájdete veľa informácií o kryštalizácii mdma hcl, keď je hcl 37%

keď nemáte špeciálne znalosti v rozpúšťadlách, najlepšia kryštalizácia je v zmrazenom acetóne.

pridávajte hcl do bázy po kvapkách, kým ph nie je 4, aby bolo 4, nie 6!)
položte kadičku s kvapalinou na sporák a zahrejte na 130 c (odparte všetku vodu)
kvapalinu vhoďte do zmrazeného acetonenu a uložte do mrazničky
ak je základ hnedý ako sračka, použite nie menej ako 10-násobok objemu vášho základu. týmto spôsobom môžete získať 85-90 % čistoty zo začiatku sračky.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,
Aj ja som robila svoju prvú mdma cez nabh4,
po vydestilovaní mdma freebase pri 160c (môj zdroj vákua je dosť slabý) potom som dostal číry bezfarebný olej na?
btw skúsil som plyn hcl a dostal som kryštál, ktorý vyzerá veľmi číro (biely krytsal)!
po teste výsledok 200mg sour recrytalbut im pocit, že účinok je slabý.
Takže teraz neviem, aký proces je chyba. Môže mi niekto potvrdiť, že mdma freebase bezfarebná farba je správna? alebo môžem rozbiť freebase pri 160c disilácii?
Existuje nejaká šanca, že som v mdma freebase nechal metylamín, ktorý potom reaguje s hcl a vytvára metylamín.hcl, ktorý obsahuje môj výrobok?
Mala by som mdma freebase opäť niečím umyť, aby som ju vyčistila?
Prosím, pomôžte mi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musí byť bezfarebná a pri zahrievaní do 160c nie je šanca na poškodenie molekuly mdma.
Nemyslím si, že máte v mdma metylamín, skôr by som veril pmk) Každopádne, metylamín má špecifickú vôňu, ktorá vás nezmätie. Nie je to anízový zápach, je to zápach "zhnitej ryby".
Mení vaša mdma hcl farbu (mení farbu na hnedú/čiernu pri zahrievaní - vystavená na zdroji tepla viac ako 1 hodinu? Môžete nastaviť mdma hcl + vodu v pomere 1:1 na zdroj tepla v banke a nechať ju 1 hodinu, aby ste videli, čo sa deje. Flaška musí byť otvorená!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme za pomoc
Nejako mám pocit, že moja freebase má zápach "zhnitej ryby" v mojej freebase :sick: môže byť methylamine.hcl left?
Urobil som to pomocou syntézy btcboss2022 tu: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
V uvedenej metóde som to skontroloval a je tam 17,5 mólov methy.hcl a len 16 mólov naoh! takže teraz sa bojím, že v mojej freebase môže byť nejako nezreagovaný methylamín.

Mal by som znova premyť freebase, aby som ho vyčistil? (možno s naoh)
Aký je správny zápach mdma freebase?
Účinok výrobku nie je dobrý, takže ho jednoducho vyhodím a potom urobím ďalšiu syntézu, alebo je nejaká šanca, že ho zlepším rekryštálom alebo niečím podobným?

Vďaka
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ste si istí, že ide o zápach zhnitých rýb, a nie o anízový zápach? Nikdy som nevidel metylamín ponechaný v mdma vo výraznom objeme. Za normálnych okolností všetky zvyšky metylamínu zmiznú po jednoduchej extrakcii bázou
Mdma fb má celkom príjemnú veľmi ľahkú vôňu, ale neviem, ako ju opísať, môže to byť lesný orech. Ale je ďaleko od oboch, ryby a anízu.
Mení váš výrobok pri zahrievaní farbu?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Neviem o anízovom zápachu, ale moja bezfarebná freebase je veľmi nepríjemný zápach, ktorý necítim dlhšie ako 1 sekundu, nie som si istý, či sú ryby zhnité, ale som si celkom istý, že tento fb je zhnitý
Budem testovať teplo, keď sa vrátim do môjho laboratória..
Existuje nejaká metóda, ktorá môže zlepšiť účinok výrobku?
Vďaka
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Zábavné. Čo ak tam vôbec nie je mdma a je tam len metylamín? Môžete si overiť podľa molárnych pomerov, koľko g NaOH potrebujete na premenu 10 g vašej soli na alkalickú ph=11. Potom skontrolujte, či je to mdma alebo metylamín.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Takže môžem čoskoro zomrieť, zjem 200mg :alien:
Ako zistiť, či je to mdma alebo metylamín s týmto testom, môžete to vysvetliť trochu viac?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Teraz som vystrašený, Viete, aký je bod topenia methy.hcl, nemôžem nájsť túto informáciu vo wikipédii :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Musíte pripraviť NaOH vo vode, 20% ww je v poriadku. T. j. je to 20 g NaOH + 80 g vody.
Na začiatku musíte vedieť presnú hmotnosť týchto 20 %. Napríklad celkovo 20 g.
Potom rozpustíte soľ vo vode a po malých dávkach pridávate 20% NaOH, kým PH nie je 11.
Teraz môžete zistiť, koľko g 20% roztoku sa spotrebovalo a odhadnúť molárnu hmotnosť vašej soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Použili ste od začiatku pmk olej alebo pmk prášok? môžete napísať kroky, ktoré ste vykonali, aby sme videli, kde sa to pokazilo
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Prečítali ste môj text správne. Nikdy som nepovedal, že všetky tieto veci pridáte naraz. Sú medzi nimi kroky. tiež ste niekedy robili mdma? Ak nie, potom u nechápete, čo sa tu hovorí. Ak ste ju vyrobili. Potom viete, že dcm sa v tomto prípade nikdy nepoužíva s acetónom. A len malé množstvo dcm sa používa na oddelenie oleja, ktorý potrebujete, od zvyšku vody a všetkého, čo je v ňom....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ak ste ju vákuovo destilovali. Potom váš olej mal zostať v reaktore a zvyšok sa mal odpariť alebo zachytiť do inej banky.

Ak ste teda vzali bezfarebnú kvapalinu a pokračovali v práci s ňou. Znamená to, že ste vzali tú nesprávnu, v ktorej bol metylamín. Preto ste ho stále cítili. pretože fb nikdy nie je bezfarebný.

Premenili ste svoj pmk vosk na pmk olej?
Ak chceš, napíš mi dm.
 
Top