Syntéza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Žiadne video, ale môžem podrobne poradiť s postupom tu, súkromnou správou alebo XMPP. Mám dostatok praktických skúseností s touto syntézou.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ak produkt nekryštalizuje z alkoholu, môžete ho zaliať studenou vodou a získať zrazeninu. Potrebné množstvo 018 pre bylinky závisí od získanej kvality a vašej tolerancie. Zdokumentované výskumné dávkovanie - 2 mg na jeden zásah. Ja si však myslím, že aj viac.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Veľmi pekne vám ďakujem za odpoveď. Boli to veľmi užitočné informácie. Vážim si to.
Je normálne, že farba 3(1-naftoyl)indolu sa po premytí vodou zmení na červenú?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
V podstate na trhu je to červenkasté
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ahoj kamarát, nie som veľmi dobrý chemik, ale podarilo sa mi vyrobiť jwh a 5f z prekurzorov, ktoré som kúpil v zahraničí a zaujímalo by ma, keďže študujem chémiu kanabinoidov, či by bolo možné zostrojiť kanabinoidy z naftalínu (naftalín)
Tiež som pochopil, že karboxyláty a syntetické pyretroidy majú veľmi zaujímavé vlastnosti, ktoré sa dajú použiť na vytvorenie kanabinoidov? Vedeli by ste k tomu niečo povedať alebo mi nejako pomôcť? Zistil som, že cypermetrín zvyšuje účinky kanabinoidov.... je to logické, pretože pyretroidy sa zameriavajú na nervový systém, ale som si istý, že sa tam dá nájsť zlato, priateľu... prosím, odpovedzte mi niekto
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Myslím si, že to nie je pre túto tému vhodné. Máme veľa výskumov o dizajnérskych noidoch. A klasických štruktúr je oveľa viac, než aby sme uvažovali o úplne nových. Môžete mi napísať svoje nápady a spolu s tímom sa podieľať na dizajne noidov.
 
Top