Ujasnime si to: existuje len jeden "typ" MDMA

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Vychutnajte si podívanú na najväčší kryštál na svete (28 g )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Použili ste presýtený vodný roztok MDMA HCl? Do akej teploty ste ho zahrievali?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
jeho vlastnými slovami:


rekryštalizácia bola 80 °C

obrovský kryštál bol vypestovaný z počiatočného roztoku voľnej bázy + 33 % hcl

s pridaním ďalšej H2O

nebol zahrievaný
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zaujímavé. Pravdepodobne mi niečo z vašej vedeckej diskusie uniklo. Mohli by ste mi poslať odkaz na túto metódu kryštalizácie, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Existoval niekedy nejaký iný typ MDMA? 🤔 Osobne ako chemik poznám len jednu molekulu so skratkou "MDMA".

Chápem účel vášho príspevku a iróniu. Nechápem, ako môže byť niekto taký zasraný hlupák, že si myslí, že objavil chybu v realite ego flexu, keď príde s fialovou, ružovou, modrou MDMA, nech je to čokoľvek.

Ja to, kurva, neberiem. Práve ste prezentovali kontaminovaný produkt viditeľný voľným okom.

Mohol by som do svojho výrobku pridať aj potravinárske farbivo. Zdá sa mi to úprimne taká zasraná hlúposť 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Je to ako káva, ktorú som si raz kúpil v thajčine: káva s vôňou a chuťou niečoho úplne iného, môže byť jahodová...
Hahaha. Kecy pre turistov!!! Hlúpi turisti nechápu jednoduchú vec: káva musí voňať a chutiť ako káva. Ak vonia a chutí ako niečo iné, znamená to len jedno: je plná chemických sračiek.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To je vlastne zábavné. Jahodová káva 😑... Niekedy ma udivuje, za čo ľudia platia peniaze
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pred rokmi bola "koksová kríza" sólo podnikatelia išli priniesť a experimentovať . Rozpustili produkt a priniesli ho, len získať ho späť bolo trochu ťažšie. Stalo sa, že sa ponúkla zelená alebo dokonca fluo oranžová freebase... 1. krát som povedal, že môj priateľ nevie, čo si fajčil len zelenú kolu ... ako? Povedal, že to prišlo v peeroch ... peeroch? Áno človeče peer 🍐 džús 🧃? Nakoniec výrobok nebol zlý len predávať zelený výrobok môže byť problém 🤔🫢🥸
 
Top