• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Verejná [americká] komunitná skupina BB na Messengeri Prvok

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Prečo? kliknite na tlačidlo pripojiť sa, ale pokračujte v načítavaní

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Predpokladám, že dôvodom je, že vaše konto nie je vytvorené na našom serveri (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahojte, kolegovia z USA, členovia BB!!! Ako sa dnes všetkým darí? Som zvedavý, kto všetko je z USA, takže keď sa sem prefiltrujete, venujte prosím chvíľu svojho času a povedzte: "AHOJ!!!. Bolo by pekné zhromaždiť skupinu rovnako zmýšľajúcich ľudí, o ktorých viem, že sú miestni, aby sme si mohli posielať správy a dokonca aj v budúcnosti spolupracovať na projektoch, o ktoré môžeme mať spoločný záujem! Teším sa na každého, kto sa ozve!!!

Mier, láska a zostaňte tam vonku v bezpečí!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nachádzam sa v nižšej 48.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracujem v USA.
Stredozápad
Zo západného pobrežia, Kalifornie a Seattlu.
Teraz žijem na stredozápade
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jade, ja sám som v Oklahome. Rád ťa spoznávam, človeče! Aké druhy drog používaš, vyrábaš alebo predávaš? Aká je tvoja obľúbená droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Práve som si všimol, že nemôžeme povedať, kde máme iné formy komunikácie. Som rád, že som to videl, pretože by som to bez rozmýšľania urobil. Mám svoje informácie na inzeráte. ak by ste sa chceli porozprávať bez tohto rozhrania. Vždy budem vyžadovať používanie escrow tu na bb, ale nenávidím textové správy
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže ak vás správne chápem, nakúpili ste všetky tie prekurzory a väčšinu z nich ste spálili, keď ste sa učili vyrábať MDMA? A veríte, že teraz viete, čo robíte, a mali by ste lepšie výsledky? Mal si len jednu úspešnú syntézu? A tá priniesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všetko v poriadku? Sakra, keď to čítam naspäť, znie to, akoby som bol kokot, ale v skutočnosti to tak nie je! Len si ujasňujem, či som pochopil, čo si mi povedal. Rozhodne obdivujem tvoje odhodlanie a štýl! Kámo, si borec!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podarilo sa niekomu úspešne zapojiť do tejto skupiny? Skúšal som to viackrát s použitím všetkých možných kombinácií terminológie a dostávam len chybu 400. Prečítal som každú stránku nápovedy a každý návod. Ak povolím vytvorenie účtu na predvolenom serveri, nenájde to skupinu ani server, ale ak sa pokúsim použiť element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com atď. dostanem chybu 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dajte mi vedieť odkaz na váš profil Element a pridám vás.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Váš profil nebol vytvorený na našom serveri, preto sa nemôžete dostať do našich skupín.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokúsil som sa ho vytvoriť na vašom serveri, ale pri vyhľadávaní sa nenachádza. Čo by som sem mal vložiť?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dostávam to
Nemožno sa dostať na homeserver
Uistite sa, že máte stabilné internetové pripojenie, alebo sa spojte so správcom servera
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nevadí, dostal som sa tam!!! Úžasné!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže každý. Ak sa vám zobrazí chyba http 400, pravdepodobne musíte vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS. Mne to v každom prípade zabralo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Hovorí to niekomu inému, že nemá povolenie písať na nástenke USA? Niekto mi tam povedal, že nikto nemá povolenie, ale zdá sa, že ja môžem písať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
69C5ZeIP2J

Mám na mysli konkrétne túto tabuľu. Vy ste do nej nepísali a okrem Heisenberga ani nikto iný. Mám na mysli práve túto nástenku špecifickú pre USA. Kurva divné, išiel som si urobiť lepší záber, ktorý ukázal, kde sa píše, že nemám povolenie na uverejnenie, a táto stránka je preč a #USA-bbgate. Fórum sa otvára na 3 podfóra , pravidlá, komunikácia na akúkoľvek tému a odpovede na otázky vzájomná pomoc. Pred 2 minútami sa otvorilo na screenshot, kde nie sú žiadne príspevky. Drogy. Hádam ich je veľa. Alebo Mandelov efekt 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Áno, toto ma zmiatlo, čo s tým mám robiť, ak vôbec niečo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Myslím, že počkáte deň alebo dva. Vyzerá to tak, že človek sa pripojí do skupiny a potom následne administrátor schváli vašu možnosť písať príspevky. Zdá sa, že práve to sa stalo v mojom prípade. Pripojil som sa do skupiny a nemal som povolenie písať príspevky a vlastne som nemohol vidieť žiadne príspevky. Na druhý deň sa to však zmenilo. Možno ak sa to do zajtrajšieho popoludnia nezmení, budeš sa musieť ozvať, ale myslím, že sa to zmení
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dobre, ďakujem!
 
Top