• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Verejná [americká] komunitná skupina BB na Messengeri Prvok

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracujem v USA.
Stredozápad
Zo západného pobrežia, Kalifornie a Seattlu.
Teraz žijem na stredozápade
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jade, ja sám som v Oklahome. Rád ťa spoznávam, človeče! Aké druhy drog používaš, vyrábaš alebo predávaš? Aká je tvoja obľúbená droga?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
To je vlastne miesto, kde mám v skutočnosti obmedzený úspech, ale ja som ich práškoval, potom som ich rozpustil v 90 % izopropylalkohole a filtroval, potom som sa vyhol, potom som výsledné kryštály premyl 2 dielmi acetónu, než som uveril, že pokus bude pravdepodobne určite úspešný. A aj potom som získal len 1,5 gramu pseudo a konečných 0,7 gramu starého dobrého meth..... FRUSTRATING!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kámo, ty si nikdy neskúsil mdma? myslím, že som ti odpovedal na súkromnú správu. ak nie, pošli ďalšiu. musíme ťa zapojiť. každý to musí raz v živote skúsiť. Ja som mal nejaké v roku 92 a odvtedy sa snažím dostať k jeho výrobe. Nebudem jesť tie lisované odpadové tabletky, ktoré ľudia predávajú. nech je to čokoľvek, nie je to mdma. Na tabletky som zanevrel. Poslednú dávku som s tabletkami urobil v roku 07, keď ma vyfackali. za to, že som si urobil dosť pre vlastnú potrebu. Utrácal som 20 dolárov za týždeň a vyrobil som si dosť na celý týždeň. moja stará pani bola rovno a nevedela, že to robím.
V poslednej dobe je zúrivosť p2p dope. keď som začínal, tak to práve vyšlo z módy a ja som to vždy považoval za špendlík výroby. spolu s mdma. tak som si zohnal kilo bmk glycidátu a kilo metylamínu z Číny. nakoniec som na to prišiel. spálil som hovno, kým som začal mať výsledky. Vrátila sa mi jedna 100 gramová dávka
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ako 2 unce. zvyšok boli strašné yildy. Myslím, že som na to prišiel a teraz by som to urobil lepšie. to isté s pmk gycidátom. prišiel som na to až na konci. to svinstvo je čisté a čisté
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Súkromná správa a pokiaľ ste ochotní použiť úschovu, môžeme niečo vymyslieť. ak chcete len pár kúskov, môžem lisovať čisté kryštály. alebo gram. požadovaná cena je stanovená, ale môžem pridať niečo navyše, ak si objednáte a napíšete recenziu. Môžem poslať gram, ktorý si kúpite, plus niekoľko vylisovaných supermanov v plnej sile. plná sila je 160 mg. Viac by som si nevzal. Dávam prednosť 120ish mg. ale občas si urobím plnú dávku. Nemôžem chodiť veľmi dobre na toľko, ale vrelo odporúčam vyskúšať to na vysokej dávke a potom znížiť na to, čo máte radi. tiež tolerancia človeka ide oveľa rýchlejšie a vyššie ako akákoľvek iná droga, ktorú som robil. Neberiem si späť na dni. ak sa používa každý deň
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. Trikrát mi zmizlo písanie na tejto glitch fucking app.
Pm mi. Ani si nepamätám, čo som napísal. def sa to nesnažím zopakovať
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Práve som si všimol, že nemôžeme povedať, kde máme iné formy komunikácie. Som rád, že som to videl, pretože by som to bez rozmýšľania urobil. Mám svoje informácie na inzeráte. ak by ste sa chceli porozprávať bez tohto rozhrania. Vždy budem vyžadovať používanie escrow tu na bb, ale nenávidím textové správy
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže ak vás správne chápem, nakúpili ste všetky tie prekurzory a väčšinu z nich ste spálili, keď ste sa učili vyrábať MDMA? A veríte, že teraz viete, čo robíte, a mali by ste lepšie výsledky? Mal si len jednu úspešnú syntézu? A tá priniesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všetko v poriadku? Sakra, keď to čítam naspäť, znie to, akoby som bol kokot, ale v skutočnosti to tak nie je! Len si ujasňujem, či som pochopil, čo si mi povedal. Rozhodne obdivujem tvoje odhodlanie a štýl! Kámo, si borec!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
No, aby som bol spravodlivý, nemal som žiadnu metriku o tom, ako má čokoľvek vyzerať alebo dokonca vydať. alebo či sú prekurzory správne. Nikdy som nevidel mdp-2-p. Nebol som si istý, či mám vôbec správny ketón.
Nikdy som tiež nespustil reakciu mekurónchlorid hlinitý. Očakávam, že budem mať dávky, ktoré nebudú dávať dobrý výsledok, kým zistím, čo funguje a čo nie.
Pre všetko, na čom záleží, som nikdy predtým nevyrobil kyselinu dusičnú. ani som si nezostavil laboratórnu sklenenú zostavu. keď som prevádzkoval REI dope, všetko bolo diy. môžete čítať literatúru desaťročia(a ja som to robil), ale tieto reakcie nikdy neprebiehajú presne tak, ako sú napísané. do mnohých starých úľ sú zámerne napísané nesprávne informácie, aby ľudia, ktorí nerozumejú chémii, nemohli informácie použiť. dokonca aj kniha Strikes mala veci naopak, ktorá vrstva je organická.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Očakávať, že syntéza bude prebiehať podľa učebnice, nie je reálne. a keď sa začne hovno hýbať, vedieť, čo robiť na nápravu, si vyžaduje skúsenosti.
Napríklad... na jednom účte ste mali aktivovať hliník a potom ho vložiť do vriacej banky.....
Skúšali ste niekedy napchať 54 gramov hliníkovej fólie, ktorá sa rýchlo zahrieva a určite je ešte kontaminovaná ortuťovou soľou, čo znamená, že si nemôžete dovoliť roztrhnúť rukavicu a dostať ju na kožu, napchanú cez hrdlo vriacej banky 24/40? ja tiež nie. ani v návode sa to neuvádza. je milión vecí, ktoré treba len robiť, aby ste pochopili postup. Neuvedomil som si, že som to nenechal dostatočne zohriať na prvých pár. Nepovedala by som, že som mala len jednu dávku nôh. každá vrátila rôzne množstvo výrobku.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Viem, že ste sa nesnažili byť chytrák, a neviem, aká je úroveň vašich zručností v oblasti chémie. Ja mám nulovú školu. varil som pervitín mimo a 28 rokov. červený fosfát a potom lithium. žiadne skúsenosti s prope dope až doteraz. existuje milión malých detailov, ktoré nie sú napísané v týchto opisoch, ktoré čítame. Nakoniec som na pálenie použil džbány na mlieko. umožňuje to pretrepávanie. a keď som si uvedomil, že je to kopa metylamínu3 , ktorý uniká z refluxnej kolóny, alebo čo skončilo refluxnou hadicou, začal som ju zapchávať a nechal som v nej vytvoriť tlak, aby sa znovu kondenzoval ešte v džbánoch, zostáva tam, kde je to potrebné.
 
Top