• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Verejná [americká] komunitná skupina BB na Messengeri Prvok

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahojte, kolegovia z USA, členovia BB!!! Ako sa dnes všetkým darí? Som zvedavý, kto všetko je z USA, takže keď sa sem prefiltrujete, venujte prosím chvíľu svojho času a povedzte: "AHOJ!!!. Bolo by pekné zhromaždiť skupinu rovnako zmýšľajúcich ľudí, o ktorých viem, že sú miestni, aby sme si mohli posielať správy a dokonca aj v budúcnosti spolupracovať na projektoch, o ktoré môžeme mať spoločný záujem! Teším sa na každého, kto sa ozve!!!

Mier, láska a zostaňte tam vonku v bezpečí!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nachádzam sa v nižšej 48.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracujem v USA.
Stredozápad
Zo západného pobrežia, Kalifornie a Seattlu.
Teraz žijem na stredozápade
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jade, ja sám som v Oklahome. Rád ťa spoznávam, človeče! Aké druhy drog používaš, vyrábaš alebo predávaš? Aká je tvoja obľúbená droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Som starý rýchlik. áno, existujeme. Varím pervitín s prestávkami už asi 32 rokov. REI v 93ish v oblasti zálivu.
Líh drogy v severnom Wash.
Milujem mdma. Nedávno som bol čistý 12 rokov a to vrátane 7 rokov, ktoré som strávil na 10 pre výrobu.
V čom si?
Nevadí mi občasné šňupnutie opiátov. Len nie pravidelne. v poslednom čase dostávam tieto 15 mg morfínové tabletky. Hodím ich do vody, potom vytiahnem falošnú injekčnú striekačku a buď knihu, alebo si ju strčím do úst a nechám vstrebať.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sám som starý rýchlik, brat! Práve som začal opäť variť po asi 20-ročnej prestávke. Vtedy som vyrobil veľa skvelých matematických výpočtov! Nikdy som nemal problémy s drogami, dokonca ani s ich držaním, pretože som vyrábal len pre vlastnú potrebu a vždy som sa príliš bál začať s drogami obchodovať vo veľkom. Moja sloboda a právo nosiť pri sebe strelnú zbraň boli vždy príliš dôležité! Hovorím, že som starý rýchlik, mám 49 rokov a pervitín užívam pravidelne asi od svojich 23 rokov. Som tiež vášnivý užívateľ opiátov a užívam ich približne od svojich 16 rokov. Mám zdravotný stav, ktorý mi od 19 rokov zabezpečil prístup k veľkému množstvu opioidných liekov proti chronickej bolesti. Všetko sa to však skončilo, keď DEA napísala svoje usmernenie o dávkovaní 100 mg ekvivalentu morfínu denne. Dlhé roky som bol stabilne na približne 300 mg morfínového ekvivalentu denne, ale keď ma lekári nárazovo odstavili len na 100 mg denne, prestal som chodiť. Bol som závislý od heroínu mnoho mnoho rokov, ale nedávno som prešiel na opioidy typu benzimadozol a veľmi sa mi páčia! Za posledný rok si objednávam protonitazín v hodnote približne 300 dolárov mesačne. Práve som začal znova variť, ako som už spomínal, a hneď som baranil do problémov s extrahovaním pseudoefedrínu z nových tabletiek proti chladu. Myslím, že v súčasnosti v USA pridávajú PH špecifické polyméry, ktoré takmer znemožňujú extrakciu kyselinou A/B, čo bol vždy môj obľúbený spôsob prípravy čistého efedrínu pre moje varenie. Do džbánu som dal 20 škatuliek červených 30 mg tabletiek s počtom 96 do destilovanej vody, znížil som ph pridaním lúhu, potom som pridal štvrť litra nepolárneho rozpúšťadla heptánu, oddelil rozpúšťadlo a splynul ho...... A takmer NIC! Keď som potom skontroloval obsah džbánu, zistil som, že všetko sa zmenilo na želé! S časovaným uvoľňovaním 120 mg som mal obmedzený úspech tak, že som ich rozomlel a rozpustil v izopropylalkohole, potom prefiltroval a odparil, potom premyl acetónom pred použitím na varenie. Ale z krabičky, ktorá by mala mať 2,1 gramu pseudofedu, mi po extrakcii zostane asi 1,5 gramu, potom dostanem späť asi gram po varení s červeným a jódovými kryštálmi v skúmavke s balónikom nad vrchom na použitie ako kondenzátor. Je to na nič! A čo ty, človeče, si úspešný so zložením tabletiek proti chladu, ktoré sú dnes v USA? Máš nejaké tipy na lepšie výťažky pri mojej extrakcii a celkovo na výťažky vo všeobecnosti? Každopádne je fajn stretnúť tu podobne zmýšľajúceho týpka! Som rád, že sme mali možnosť sa zoznámiť! Vždy sa mi hodí nový priateľ!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Aha! Práve som si všimol, že ste tá istá osoba, ktorú som videl vyrábať a predávať MDMA na BB! To je úžasné, brat! Vlastne som na tvoje meno narazil v inej sekcii a poslal som ti DM s otázkou, akú ponuku by si mi mohol dať na gram tvojho hovna, ak ti sľúbim, že ti napíšem dôkladnú recenziu? Nikdy som nemal možnosť vyskúšať mdma bro, ale vždy som chcel! Len v kruhoch, v ktorých som sa pohyboval, asi nie je žiadny lokálny zdroj. Ale v každom prípade, citujte mi dobrú cenu a ja si teraz objednám a zanechám podrobnú recenziu vášho produktu, keď dorazí!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Aha, ešte som nespomenul, že som vyrastal aj na západnom pobreží! Narodil som sa v Oregone, vyrastal som v Marysville v štáte NorCal a asi pred 10 rokmi som sa presťahoval do Oklahomy a kúpil som si nejaký pozemok. Takže sa stavím, že máme veľa rovnakých skúseností a postojov!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Wal-fed je tam, kde je v týchto dňoch Sudafed 12 hodín, generická forma. Vyzerajú ako paracetamol, sú podlhovasté a biele a majú 120 mg, 20 kusov. Nemajú v sebe nič nekalé. Pseudo, škrob. A glazúra
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Práve som si všimol, že nemôžeme povedať, kde máme iné formy komunikácie. Som rád, že som to videl, pretože by som to bez rozmýšľania urobil. Mám svoje informácie na inzeráte. ak by ste sa chceli porozprávať bez tohto rozhrania. Vždy budem vyžadovať používanie escrow tu na bb, ale nenávidím textové správy
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže ak vás správne chápem, nakúpili ste všetky tie prekurzory a väčšinu z nich ste spálili, keď ste sa učili vyrábať MDMA? A veríte, že teraz viete, čo robíte, a mali by ste lepšie výsledky? Mal si len jednu úspešnú syntézu? A tá priniesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všetko v poriadku? Sakra, keď to čítam naspäť, znie to, akoby som bol kokot, ale v skutočnosti to tak nie je! Len si ujasňujem, či som pochopil, čo si mi povedal. Rozhodne obdivujem tvoje odhodlanie a štýl! Kámo, si borec!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Môže mi to niekto zhutniť. Aký je účel prvku messenger?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Používam ho na chatovanie
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ako jeho úplne samostatná aplikácia mimo bb stránky? Chápem to tak, že je šifrovaná a zabezpečená? Pokúsil som sa a pred niekoľkými týždňami ju nastaviť, dostal som celý rad chýb a vzdal som to. Len ma zaujíma, či to stojí za môj čas
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aj ja som mal problémy. Myslím, že ich má veľa ľudí.

Preto poviem, že nie je taká aktívna ako fórum. Ak to dokážete nastaviť, super, ale idk o koľko prichádzate, ak to neurobíte. Nemyslím si, že je to naozaj veľký problém
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Potrebujem pomoc a radu týkajúcu sa opsec v us.
Mám tu inzerát na predaj mdma. Niekto ma oslovil s prosbou o kúpu niekoľkých gramov. aká je šanca, že sa nás budú snažiť aktívne získať federáli?
Povedal, že nebude používať bbgate escrow becaue its a Scam. povedal, že bude používať iný cibuľový escrow. Povedal som mu, aby si nejakú našiel, a poslal mi informácie o escrow.com.
Ak chcem používať túto úschovu, musím sa zaregistrovať a chcú informácie. ako legitímne skutočné informácie. fotka vodičského preukazu, bankový účet, číslo sociálneho zabezpečenia....
Ako to píšem. Uvedomujem si, čo to znie, že s najväčšou pravdepodobnosťou je federál a nastražil ma. samozrejme, že escrow spoločnosť bude spolupracovať s LE. Myslím, že nepotrebujem radu, okrem toho, aby mi povedal, či mám pravdu v mojom myslení
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Máte pravdu. Nepoužívajte tento sprievodný výraz. Existujú aj iné. Budem sa však musieť pozrieť. Fairtrade bol môj obľúbený, ale idk ich stav práve teraz
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ak si niekto myslí, že náš systém úschovy je podvod, nech opustí fórum. Ak niekto napíše, že náš systém úschovy je podvod, povedzte mi kto a kde a ja ho okamžite zabanujem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je to samozrejme podvod. Môžete použiť službu BB Escrow. Chránime dohodu pred akýmkoľvek podvodom.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
mám to vyriešené. bolo to len nedorozumenie. alebo je to podané pracovným vyšetrovaním. nech je to akokoľvek, anonymitu neporuším a to pre nás robí táto skvelá stránka. v skutočnosti trvám na tom, že tu budem naďalej používať escrow aj po preukázaní dôveryhodnosti zákazníka. bez ohľadu na to, poplatok za escrow ide na bbgate. Kým nezískam dostatok predajov na to, aby som mohol skutočne prispieť na túto stránku, môžem pokračovať v podpore prostredníctvom úschovy. čo sa týka celého podvodu, môžem dať odkaz, ktorý poskytol, ak má niekto záujem. je to nejaká stránka, ktorá hovorí, že má zoznam všetkých cibuľových webových stránok, ktoré sú podvodom. bbgate je uvedená, on adresa je mŕtvy odkaz a časť o podvode hovorí, že je to podvod na fóre. wtf je podvod na fóre? Som presvedčený, že je skutočný kupujúci a mal v úmysle uskutočniť obchod prostredníctvom tejto spoločnosti na úschovu. odpojenie sme mali bolo, že bol viackrát podvedený pri pokuse o kúpu. Mal som rovnakú skúsenosť, takže to chápem. Druhá polovica alebo odpojenie je, že si nie som istý, či je dea alebo fbi alebo čokoľvek. možno je. ak je, bolo by to dlhodobá súčasť vyšetrovania. Som si celkom istý, že vyšetrovanie vykonáva niekoľko pracovných skupín krajín. každý, kto si myslí, že sme pod radarom, sa klame. takže, aký je v tom rozdiel?. pokiaľ dodržiavam prísny opsec, som tak dobrý, ako sa dostanem, či je tento federálny alebo nie. odpoveďou bolo len poslať mu gram. kvalita produktu je vynikajúca. ak je kupujúci a bojí sa, že ho okradnú, uistí sa, že dostanem zaplatené, aby som mal naďalej prístup. a môžem nasmerovať platbu dúfajme, že tu cez úschovu. Rozumiem trochu viac o opsec a čo robiť s peniazmi. je potrebné previesť a zmeniť na monero a potom späť na použiteľné krypto. v tomto bode môžem presunúť na osobný účet. Dúfam, že mi tu admini dovolia použiť escrow aj napriek tomu, že zásielka bola dokončená. to by bolo určite najbezpečnejšie. tiež tu môžem nechať peniaze na prevod čínskemu predajcovi, aby som získal ďalšie suroviny. win win. Strávil som čas vysvetľovaním systému tu a on to pochopil. vysvetlenie bolo spletité vysvetlenie procesu, ktorý používame pre escrow a neverím, že som niekedy videl nespokojného zákazníka, ktorý by použil escrow. veľa plačúcich partií, ktoré si mysleli, že ušetriť 5 percent je dobrý nápad. potom prídu plakať, že ich niekto okradol. lol. Už mám dosť počúvania tých istých starých sračiek a mám v úmysle povedať každému, kto nahlasuje podvod, že sa podviedol sám. Ja, napríklad, oceňujem túto stránku, úschovu a najmä našich tvrdo pracujúcich administrátorov. málokedy je veľký časový odstup medzi potrebou vstupu od administrátora a získaním výsledkov. zdá sa, že sú vždy k dispozícii. Chcem si udržať svoj status predajcu a získať status dôveryhodného predajcu. Viem, že môj produkt je na mieste, a ak sa mi podarí dosiahnuť svoj cieľ pre opakovaných kupujúcich, budem mať pekný vedľajší zárobok.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Len aby bolo jasné, neodporúčam úschovu, ktorá vyžaduje kyc, ako to, čo ste našli na stránke escrow.com. Nehovorím o bbgate
 
Top