• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Methamphetamine Syntéza metamfetamínu pomocou červeného fosforu a jódu

Methamphetamine

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Proporcie :







2g Efedrín alebo pseudoefedrín 0,6g Červený fosfor 4g Jód 5ml Destilovaná voda 8ml 25% hydroxid sodný 3g trisulfát sodný 20ml Rozpúšťadlo


Zloženie :











- Efedrín alebo pseudoefedrín - červený fosfor - jód - hliníková fólia - metanol - rozpúšťadlo (Colemanovo palivo, éter, DCM atď.) - kyselina chlorovodíková - hydroxid sodný - trisulfát sodný - demineralizovaná voda - ľad


Vybavenie :







- Mlynček/mlynček - Kadičky - Erlenmeyerove banky - Pyrexové misky - Filtre - Skalpel (na škrabanie) - Pipeta


Postup :

1.



Extrakcia: a) Ak chcete extrahovať efedrín alebo pseudoefedrín, rozomeľte ich, prášok zmiešajte s metanolom, potom nechajte odstáť, potom prefiltrujte, tekutinu dajte do misky a umiestnite ju na nízky ohrev, aby sa metanol odparil. b) Ak chcete extrahovať červený fosfor, namočte škrabku zo zápalkovej škatuľky do rozpúšťadla (metanol, acetón, .




.) a potom ju odstráňte jemným škrabaním, fosfor môžete zbierať aj z konca zápaliek c) Na extrakciu jódu nalejte farbivo do kadičky a pridajte dvojnásobný objem peroxidu vodíka a trochu kyseliny chlorovodíkovej, po 50 minútach miešania prefiltrujte2.



Reakcia: Do Erlenmeyerovej banky nalejte vodu a červený fosfor, potom postupne pridávajte jód. Táto reakcia je exotermická a vzniká pri nej toxický plyn, preto použite rúrku na presmerovanie dymu do vody, potom pridajte efedrín alebo pseudoefedrín (možno použiť mierny zdroj tepla) Po 1 hodine a 30 minútach ponorte Erlenmeyerovu banku do studeného vodného kúpeľa na 10 minút.



3. Filtrácia :

Roztok prefiltrujte (zozbieraný červený fosfor sa môže znovu použiť).


4. Založenie :

Do roztoku pridajte ľad, potom po malých dávkach hydroxid sodný, aby ste dosiahli pH 13 alebo 14 (zmena z kyseliny na zásadu), potom trisulfát sodný.


5. Oddelenie:

Pridajte rozpúšťadlo a počkajte, kým sa kvapaliny riadne oddelia, potom ich oddeľte pipetou.


6. Kryštalizácia (kvapalina -> prášok)



Vytvorte generátor plynného chlorovodíka, do uzatvárateľnej nádoby vložte niekoľko kúskov hliníka, potom trochu kyseliny chlorovodíkovej, pomocou rúrky nasmerujte plyn do roztoku Potom roztok prefiltrujte, získaný prášok je metamfetamín.



7. Rekryštalizácia (prášok -> kryštál)





Metamfetamín sa pridá do nádoby s acetónom (100 ml na 40 g metamfetamínu + 9,5 ml vody) a zahreje sa na 52 - 54 °C, potom sa nechá približne 3 hodiny chladnúť pri izbovej teplote a potom sa vloží na 2 hodiny do mrazničky ALEBO do alkoholu, ktorý sa nechá odparovať.
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Koľko lží tu hovoríte
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O koľkých klamstvách hovoríte? Vaše znalosti z chémie sú nulové. Hovorí, že 5 ml čistej vody a bude sa variť 1,30 minúty, však? Ste hlúpy? Kto môže stratiť 5 ml vody za 1,30 hodiny, idiot?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Inšpiroval som sa nasledujúcim vláknom, ktoré ukazuje, ako syntetizovať pervitín po moskovskej ceste


Toto vlákno bolo samo vytvorené z videa (pozri vlákno), ja som len preložil a preformuloval vety, aby ľudia, ktorí ovládajú môj jazyk, lepšie rozumeli, jediné, čo som zmenil, bolo "2ml" na "5ml

Takže prosím, buďte ku mne úctiví a prestaňte nazývať ľudí "idiotmi", najmä keď ste tu noví, aj keď nie som veľmi dobrý v chémii, môžete mi to povedať s rešpektom
 
Top