vec, ktorej nerozumiem v súvislosti s rozpismi liečiv

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Takže čo si myslíte o Veľkej Británii, kde sú huby drogou triedy "A"? o_O
takže ak máte svoju pestovateľskú súpravu v prevádzke, nejaké polyetylénové vrecká, váhu a nešťastný niekto na vás trávu, vyzerá to ako "výroba s úmyslom dodávať", čo znie ako niekoľko rokov v jednom z najbezpečnejších hotelov jeho veličenstva ;)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
363
Points
63
to je kurva šialené... wth
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
aj kvôli plánovaniu množstva liekov ako A sú ceny o niečo vyššie ako pred 5 až 10 rokmi... :(
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Huby boli až donedávna legálne aj v Spojenom kráľovstve. Koncom 90. rokov alebo začiatkom 90. rokov ? To isté platí aj pre Japonsko :[
Naozaj taká škoda, že sa tieto látky, ktoré majú pri rešpektovaní neobmedzený potenciál, démonizujú.
Tak úžasné, že spóry sú široko dostupné a ľahko sa pestujú ;]
Huby sa stali skôr domácim tajomstvom pre osobné použitie, pokiaľ nepoznáte peknú veľkú dávku tek.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Je trochu pravda, čo hovoríte, pretože všetko bolo v určitom bode legálne... Ale koncom 90. rokov bolo ľahké zohnať shroomy vo väčšine funky obchodov v Londýne (Camden Town) alebo khat v mnohých mestách...

A aby som bol úprimný, legálny status nie je nič o škodlivosti alebo starostlivosti o ľudí, no tak, nebuď naivný...

Všetko je to o daniach a rozdelení peňazí medzi vládu a takzvaný "zločin", čo sú v skutočnosti zvyčajne dobrí kamaráti alebo biznis partneri...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Nemám žiadne ilúzie o skutočných zámeroch o tých, ktorí tieto rozhodnutia prijímajú a prečo.... $$$$$$$
Vlastne som chcel pridať oveľa viac, ale rozhodol som sa ušetriť všetkých rečí o veľkej farmácii a súdnom systéme atď.
 
Top