Question Alternativne poslovne ideje z uporabo skrbništva, kriptovalut in zagotavljanja varnosti

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Vprašanje oziroma mislim, da je to bolj podobno anketi. Opazil sem, da večina trgov uporablja samo XMR. Kaj je vaša prednostna izbira pri uporabi kriptovalut? In če bi obstajal še kakšen drug način za izvedbo escrow poslov brez uporabe kriptovalut, a bi še vedno ostali anonimni, ali ima kdo idejo, kako to narediti, in če je, ali bi bilo to mogoče izvesti? Očitno so gotovina in mrtve kapljice ali mrtve kapljice in trgovanje z izdelki enake vrednosti dobri. Toda za spletno tržnico mora obstajati način za izvajanje varnega integriranega sistema, ki povezuje različne dele sveta, kjer se lahko sklepajo posli, ki zagotavljajo večjo varnost vseh, saj ima celo uporaba XMR tveganja. Navsezadnje bi moralo biti zmanjšanje tveganja tako za kupce kot za prodajalce cilj, ki si ga vsi delimo, tudi če to pomeni, da tu in tam izgubimo nekaj dobička. Mislim, da se to sliši noro, vendar so me med odraščanjem v tem poslu naučili, da je treba dati prednost ljudem pred dobičkom in predvsem zmanjšati tveganje, tudi če to pomeni, da je treba izgubiti nekaj denarja.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Če želite zaščititi svojo anonimnost, uporabite "hladne denarnice", najboljši po mojem mnenju sta Edge wallet je brez preverjanja KYC ali trust wallet, slišal sem, da denarnica Trezor deluje enako, vendar je še nisem preizkusil. Če prejmete bitcoin zamenjavo za monero , vendar je najboljši način, da je s sprejeti samo XMR bolj varno in nižjo pristojbino brez excange potrebujejo it.Another izbira je Electrum denarnica na Tails.Edge denarnica je najboljša in ima zelo nizke pristojbine.:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zato veliko trgov uporablja XMR s tržnim spremstvom. Menim, da je tako zato, ker je to trenutno najboljša stvar. Vendar menim, da so trgovanja zelo zanimiva zamisel
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kako bi delovalo trgovanje ? Imate kakšno idejo ?

Trenutno delamo na povsem novi strukturi s povsem novim standardom v smislu zasebnosti in anonimnosti.

Vsak vpogled je dobrodošel
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ste prodajalec? Mislim, da bi lahko trgovali z drugim prodajalcem v razsutem stanju, tako da bi vsak od vas lahko imel različne izdelke za stranke
 
Top