Celovita sinteza amfetaminske proste baze (olja A) iz P2P (v merilu 10L)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
ta zapis je odpadek.Prvič, temperatura s formamidom je prenizka. 140-150 se sliši približno prav, če uporabljate amonijev format, vendar formamid potrebuje višjo temperaturo, če se prav spomnim, in drugič, N-Formylamphetamine je trdna masa in ne tekočina in zakaj bi ga poskušali ekstrahirati iz reakcijske zmesi popolnoma neuporaben korak, ki samo škoduje vašim donosom. tretjič, vaša hidroliza je napačna, uporabljate 11 l hcl, kar je noro, tudi če bi imeli 11 kg N-Formylamphetamine, bi bila količina blizu 2,5 litra hcl in ne 11 l, ampak 1:1 po molski masi in ne po prostornini.Zakaj vse tako zapletate Leuckart je preprosta refluksna hidroliza in nato bazifikacija in nato destilacija s paro, vse v istem loncu, tako da niso potrebne nobene ekstrakcije ali topila, močno dvomim, da ste kdaj izvedli to reakcijo, in če ste jo, so vaši donosi blizu nič, če jo izvedete, kot pravite.Ok, veseli božič vsem, bom spal, pijan sem kot pekel
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formylamfetamin je rahlo rumena oljnata tekočina
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Zdaj vem, kaj še delam narobe pri sintezi z mravljinčnikom. Zdaj jo izvajam s formamidom in s pravimi temperaturami itd. Poglejmo, kako bo šlo, ko bom končal s segrevanjem ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Šlo je v smeti. Ne vem, kaj za vraga je narobe z mojim Leuckartom.. Čas reakcije je bil 20 ur, temperatura: 150-160 C (formamid), vsi reagenti so bili v pravih količinah. Ali se mi je zlomilo magnetno mešalo in ga ne mešam pogosteje ali kaj. Moj N-formil amin je vedno črn. Ali ga moram sežgati? In ko delam bazno hidrolizo, se ne proizvaja veliko plina amonijaka, če sploh, torej moj N-formil "amin" sploh ni amin?! Ali mi lahko kdo pomaga. Moj P2P je bil 8 gramov + drugi reagenti.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
V REDU. Kaj je bilo narobe, to je bil moj tako imenovani "P2P", čarovnica ni bila P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Pozdravljeni @btcboss2022
kakšna je barva vašega N-formy ? pH ?

Našel sem nekaj zelo čudnega. moj N-formy je bil temno rjav.
hranim svoj amonijev karbonat ( mešanico ) od prejšnjega časa in v steklenici je bilo na zgornji plasti le malo N-formy
ostalo je od ločevanja morda 5 ml v litrski steklenici. Amonijev karbonat.
zdaj 6 tednov pozneje se barva spremeni v svetlo oranžno in količina je x3 najmanj mislim, da 15ml

tako da je morda način amonijevega karbonata ( titracija ph7 ) zlata, če si vzameš čas
morda uporabljamo preveč toplote in premalo časa.
Kakorkoli že, naslednjič začnem nekaj tednov brez toplote, nato toploto in spet pustim, da ostane en teden in nato ločim.

Mogoče bo donos pošasti
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Včasih reakcijsko mešanico segrevam približno 4-5 ur, nato pa spim. Ponovno. Nekaj spanja. itd. itd.
Enkrat je reakcija trajala 5 dni! :) V Festers Meth, vol. 8:th, je neko besedilo, da je reakcijska zmes končana, če jo pustite stati 4-5 dni, nato pa jo 1 uro segrevate na 160 C! To je bil neki ruski kemik ... Sam tega nikoli nisem poskusil.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 vaš izračun razmerja za hidrolizo s HCL je ABSURDEN!

Korak 1: Izračunajte mole N-formilamfetamina

Ob predpostavki:
- **Gostota N-formylamfetamina:** približno 0,9 g/mL.
- **Molekularna masa N-formilamfetamina:** približno 163 g/mol.

### Korak 2: Izračunajte potreben volumen 37 % HCl

Za hidrolizo potrebujete približno 1 mol HCl na mol N-formilamfetamina.

- **Koncentracija 37 % HCl:** ~12 M.

#### Končni izračun:
Za hidrolizo 11 litrov N-formilametamina bi potrebovali približno **5,06 litra 37% HCl**....
 
Top