Question Kristalizacija HCL kokaina. (Pomagajte mi, prosim, sem sredi ekstrakcije)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Pozdravljeni,



sem sredi ekstrakcije vem, da imam 5-odstotno raztopino žveplove kisline z alkeloidi kokaina vem, da je naslednji korak oksidacija, vendar ali kdo ve, katera topila moram uporabiti, da dobim lep kristalni kokain z ribjo skalo? Kot je ta:
PUAhlKJ2VI


Slišal sem, da se kokainska baza pripravi z Acetonom in nato rekristalizira z dietil etrom.

Ali je to lahko vse ali je še kaj več?

Prosim, pomagajte mi, da bom lahko nadaljeval

Hvala vnaprej.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Za pretvorbo v bazo bi uporabil 4-odstotni amonijak. Po drobljenju in nekajkratnem izpiranju z vodo segrejte v vodi do olja in hladnega šoka, nato pa to zdrobite.

2) Bazo raztopite v 15 ml acetona na g.

3) Dodajte 0,25 mL na g klorovodikove kisline 37 % in 0,5 mL na g metilnega alkohola (znanega tudi kot metanol).

4) mešajte minuto, nato pa pokrijte, da ne pride vlaga. Pustite stati nekaj ur.

5) oborino filtrirajte skozi filter in lijak. Izparite tudi topila, ki so tekla skozi lijak, ker boste tako pridobili več. Vedno je prisotne nekaj vode in sem preveč len, da bi naredil brezvodno snov. Vendar je v novo kupljenem ne bi smelo biti veliko. Težave se pojavijo, ko stoji že 9 mesecev in ga je pol manj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Veliko ljudi tega ni premislilo o vodi in brezvodni snovi ter acetonu. Aceton NE raztaplja kokain hcl. Pri temperaturi 20 stopinj Celzija zadrži 1 g/100 ml. Količina vode, ki jo lahko zadrži 1/2 kvartala zraka, je manj kot 1 kapljica, zato bi morali odpreti steklenico in pustiti, da aceton vpije vso vlago v zraku, nato zamenjati zrak in to ponoviti 20-krat, da bi v njej dobili 1 ml vode. Približno 5 gramov molekularnega seiva deluje pri temperaturi pod 0c in se lahko v nekaj tednih posuši na manj kot 1 delček na milijon. Je za večkratno uporabo, deluje za veliko topil, zelo dobro zadržuje vodo in je poceni. 5 gramov 3A bo potegnilo 1 g h2o
 
Top