Skrbništvo

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
videl sem sistem plačevanja vzorcev, vendar ne razumem, da kupec plača denar, kaj se torej zgodi, če izdelek ne pride v njegove roke, tega dela nisem mogel razumeti, saj prodajalec vzame denar iz končnih faz
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kupec se mora odločiti, kdaj bo prodajalcu sprostil denar. V nasprotnem primeru je upravitelj povabljen k dogovoru.
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ali lahko prodajalca pred pošiljanjem povprašamo po načinu pakiranja (manipulacija z embalažo)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pred nakupom lahko prodajalca kar koli vprašate.
 

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Oke Ok no, najprej bom poskusil v majhnem vzorcu Gospod, obstaja velika poslovna priložnost, ki je trajnostna, če bo uspešno prispela dostava paketa.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ne vem, kako potisniti BTC v denarnici ni imel naslova denarnice, prosim, pomagajte mi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Poskusite še enkrat. Preveril sem, vse deluje v redu.
 

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kako lahko prodajalcu pošljem svoj naslov?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Na kakršen koli način, ki vam ustreza
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Razmislite o tem, da bi mu poslali naslov zapuščene hiše čez cesto ali stare lajdarije2 bloka naprej ali pa storitev posredovanja pošte ali hišo svoje babice. če mu boste dali svoj naslov, ne uporabljajte svojega imena in za božjo voljo nikomur ne povejte, da je to vaš naslov. Ne uporabljajte svojega imena, in če poštar potrka in želi podpis, povejte, da pošiljka ni naslovljena na vas in da te osebe ne poznate ter da ne morete sprejeti pošte v njenem imenu, ker je ne poznate. ( pogosta taktika je, da se policist preobleče v poštarja in jo dostavi ter vam takoj, ko jo podpišete, natakne manšete). Res je, da je tveganje dokaj majhno, vendar bo prvič zadnjič, če ne zaščitite svoje identitete.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Rekel bi, da je res odvisno odsituacije, katerega od teh načinov je treba uporabiti. Na primer pri naročanju zdravil menim, da je obstoječi naslov, vendar neobstoječe stanovanje, najboljši za dostavo, ali pa se s prodajalcem samo pogovorite, kakšen način dostave ima, in medtem vzpostavite odnose s kurirji v mestu ali kaj podobnega, da jih pokličete in prevzamete na tem naslovu.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Napako sem že naredil, vendar se ne bo več ponovila
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Naročilo sem plačal, vendar ne razumem, kako poslati svoj naslov v šifriranem sporočilu. Prenesel sem odprto ključavnico, vendar sem zelo zmeden. Opravičujem se za svoje neznanje... Prosim, svetujte.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Samo napišite sporočilo in kliknite polje za sporočilo po ključu in dobil se vam bo niz, ki ga morate ohraniti. To je v bistvu ključ pgp, enaka vrsta tehnologije. Razšifrirajo ga lahko samo osebe, ki imajo ključ
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Hvala za pomoč, torej naj sporočilo napišem tukaj ali v aplikaciji za ključe ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Poslal sem vam sporočilo. Če je prodajalec predlagal določeno aplikacijo, jo uporabite, vendar je klepet na tem spletnem mestu enako varen kot vsak drug
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Še enkrat hvala, ugotovil sem. Nisem pošiljal sporočila prodajalcem DM, zato tako kot pri tem odgovoru ni možnosti za pošiljanje s ključem.
 
Top