Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Lahko potrdim, da imajo sintezo za kanabinoide, ki ne temeljijo na indolu, zaradi česar bi bili zakoniti v Nemčiji, Švici, ki imajo zakone proti skupini snovi - potencialno so zakoniti v vseh državah z "zakonom proti snovem", zato so ti kanabinoidi verjetno zakoniti po vsem svetu
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ne. V ZDA Zakon o nadzoru analogov zdravil (1986?) pravi, da če hodi kot raca, govori kot raca, je izomer race, ester race ali je razglašen za katero koli od teh snovi ali predstavljen kot snov, ki ima podoben učinek kot katera koli od teh snovi ... potem je to raca. Nezakonita raca. To pomeni, da je snov nezakonita že samo s tem, da rečete nekaj takega, kot je "to je kanabinoid in od njega se boste opili". Zakoni o analogih so tako široko zastavljeni in odprti za razlago (ali zlorabo), da obstajajo kemikalije, o katerih se še ni razmišljalo in ki so po teh zakonih tehnično že nezakonite. Poleg ZDA imajo zakone o analognih snoveh tudi druge države.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Želim zahtevati dostop do tega oddelka. Imam globoko zakladnico znanja in številna mnenja, zato menim, da bi bil tam koristen. V redu, hvala.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zanima me, na kakšen način je osebi omogočen dostop do razdelka RC? O tem sem razmišljal, saj sem opazil, da se ne dodeli kar tako, kot se dodeli račun.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Imam Alpha-PiHP.
Pridobiti moram dostop do oddelka RC, preden začnem jesti obraze.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ali sem dovolj aktiven, da lahko pridobim dostop do oddelka RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ali izpolnjujem pogoje za odbor RC? Tam imam največ izkušenj in mislim, da bi tam lahko ponudil več
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Želim pridobiti dostop do razdelka RC
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Z veseljem bi želel dobiti dostop do oddelka RC, da bi lahko pridobil več znanja o sintetičnih kanabanoidih. Rad bi sčasoma postal prodajalec v manjšem obsegu
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Želim se pridružiti, moj dobavitelj kanabinoidov je bil aretiran, šel sem v zajčjo luknjo, da bi spet prišel do izdelka :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dober večer, rad bi imel dostop do rc, odkar sem vas odkril, se je moje življenje spremenilo... pozdravljeni
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ta stran je super, na njej sem že nekaj časa in sem izgubil svoj stari račun, ki ne obstaja več, nikoli nisem prišel do ogleda rc strani Upam, da bom dobil povabilo!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Pozdravljeni. rad bi imel dostop do razdelka rc. Pripravljen sem prispevati po svojih močeh. Po potrebi lahko prispevam tudi z dodajanjem vsebin o drugih vidikih poslovanja.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rad bi imel dostop do oddelka RC, imam infos o novih opioidih RC, ki bodo izšli naslednji mesec. Imam tudi globoke izkušnje v igri RC opioidov. Imam 40 let/centralna evropa
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ali lahko že imam dostop? Tukaj sem že nekaj časa in imam primerno število spodobnih objav
 
Top