Question Kako povečati trdoto metamfetamina po kristalizaciji

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prosim, pomagajte mi izboljšati nekaj mojega znanja, saj trenutno ne najdem ustreznih rešitev.

Potem ko sem še naprej poskušal rekristalizirati D-metamfetamin, a so se vsakič spremenili v bele prozorne kristale (skoraj popolnoma prozorne, kot steklo), sem prosil lokalnega proizvajalca, da je preveril moj vzorec, in mi povedal, da okus izdelka izpolnjuje zahteve, vendar je treba kristale ponovno kristalizirati. To je težje. Na katere dele sinteze moram biti pozoren ali katere metode lahko uporabim za povečanje trdote kristalov?

Dodatna vprašanja:
Kristaliziram D-metamfetamin. Po vsaki končani kristalizaciji odvzamem trdno snov, preostalo tekočino pa obdržim in jo dam v hladilnik, da ponovno kristalizira. Tudi ti izdelki so D-metamfetamin, kajne, in lahko še naprej kristalizirajo. Ali je prav, da D-metilno olje popolnoma kristalizira?

Prosim za nasvet, hvala za pomoč
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Torej ga izdelujete iz p2p? fenilacetona? p2NP? PMK? p2NP? Potem bi morala biti polovica D in polovica L. L-met je mogoče racemerizirati v D,L-met in iz njega ponovno ekstrahirati D, vendar je to drago ali dolgotrajen projekt. če uporabljate D-vinsko kislino in nepolarno topilo, potem da, kristali bi morali biti D. Če so kristali bistri, to običajno pomeni, da so visoke čistosti. Razlog za rekristalizacijo je, da bi zrasli večji kristali, trik pa je v tem, da jo počasi ohladite in nato pustite dalj časa stati. Ti veliki kristali rastejo tudi mesec dni.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
P2P sem izdelal s pomočjo 5449+fosforjeve kisline in z redukcijo NaBH4 izdelal metamfetamin, nato pa za ločevanje prostih baz L in D uporabil L-vinsko kislino.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Če uporabljate L-vinsko kislino (87-69-4), je trdna snov po mešanju L- in L-vinska kislina. Celotno posodo za en dan postavite v hladilnik, jo vzemite ven, dodajte malo metanola in premešajte, za ločitev trdne snovi od metanola uporabite filtrirni lijak. D-metil prosto bazo lahko dobimo z dodajanjem tekočine raztopini natrijevega hidroksida.
 
Top