kako prenesti apaan v A olje ?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
najdete ga na poljskem
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ker mi je nemogoče . Nimam prostora za to. in potrebujem le malo olja . V lasti imam 1 kg apana . Pričakoval sem, da bo to nekoliko preprostejše.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
To ustvarim, da vzamem 20 g natrijevega hidroksida z 80 g vode prav ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 g NaOH na 100 ml prostornine vode. To je metoda za pridobivanje olja na prosti osnovi APAAN iz soli APAAN.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Hvala vam G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Toda ... tako ne boste dobili amfetaminskega olja (amfetaminske proste baze). tako boste dobili le APAANovo prosto bazo.
Za pretvorbo APAAN v amfetamin freebase morate opraviti tiste stvari, za katere menite, da so preveč zapletene. Oprostite, ampak kemiji ni mar za vaša pričakovanja :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
To pomeni, da v 100 ml merilni valj ali čašo nalijemo 20 g NaOH in dolijemo vodo, da dosežemo 100 ml. To je pravilno.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ali obstaja razlika v vrednosti ph med oljem A in oljem B ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olje B je nevtralno ph 6-7, olje A pa mora imeti vsaj ph 11
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ljudje večinoma pravijo, da ima olje A višji PH, večja je njegova kakovost, po mojih izkušnjah običajno to drži, vendar ne poznam točno kemijske ali tehnične razlage za to.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

hvala za vaš odgovor.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Če vas to ne moti, bi vam radi zastavili še nekaj vprašanj:

A) Katere mashine priporočate poleg čaš in lijaka za sepatacijo? Katero mashine priporočate za izparevanje DCM?

B) Ali mora imeti aq NaOH 20 %? Če ima višjo koncentracijo, kako ga lahko zmešamo, da se koncentracija ustali?

C) Koliko stopinj bomo uporabili med izhlapevanjem DCM?

D) Ali nam lahko podate natančno navodilo za količino appana, dcm, naoh aq, ki jo bomo uporabili po korakih?

E) Kakšen je pričakovani izkoristek metode, ki jo priporočate?

Malo smo zmedeni, ker nam je naš kuhar dal nalogo, da organiziramo formamid ali proizvedemo formamid z A) amonijevim formatom in amoniakom ali B) amoniakom in mravljinčno kislino.


Ali obstaja več metod apaan? Iščemo najlažjo metodo za industrijsko proizvodnjo.

Iskreno,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kaj iščete? Kakšno sintezo imate v mislih? Zgoraj sem povedal, kako iz oblike soli narediti prosto bazo.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Spraševal sem o tej metodi sinteze:

V čašo dodajte del DCM in ~20-odstotno aq raztopino NaOH, vaše olje se bo raztopilo v DCM. S sepatacijskim lijakom razdelite plasti in izparite DCM. Dobili boste olje s prosto bazo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Stroj za rotacijo
Bolje je uporabiti raztopino do 50 % NaOH. Ali potrebujete priročnik, kako pripraviti 50-odstotno vodo NaOH?
Odvisno od prisotnosti ali odsotnosti vakuuma. Če imate tlak 1 atm - 35-39 * C, če je vakuum - lahko uporabite nižjo temperaturo, ki pa zadostuje za izhlapevanje.
Da. Vzemite svojo količino APPAN in dodajte aq raztopino NaOH (mora biti pri sobni temperaturi ali nižji), dokler ne dosežete pH 12-13. Mešajte 5 minut in nato dodajte x1 (volumen APPAN) DCM. Raztopino pretresite in premešajte v ločevalnem lijaku. Odcedimo plast DCM (sledi iz lijaka speremo z DCM) in dodamo enako količino DCM v vodno plast ter ponovimo ekstrakcijo. Nato združite ekstrakte DCM in izparite topilo v rotovapu ali na vodni kopeli. Dobili boste bazo brez APPAN.
Mislim, da 95-100 %.
Katera metoda? Za pretvorbo apaana v prosto bazo ali za pretvorbo v amfetamin?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ali imate še vedno apaan ?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Spoštovani DocX,
ali mi lahko, prosim, poveste, kaj moram storiti, da dobim amfetaminsko bazo brez amfetamina?
ali obstaja način, kako lahko dobim amfetaminsko bazo/olje iz podjetja p2np?
Želim izdelati freebase v velikih količinah in ne najdem najboljšega načina za to.
bil bi zelo hvaležen
Lep pozdrav
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Spoštovani G.Patton,
vidim, da imate veliko znanja, hvala lepa, da ste ga delili.
rad bi poznal metode za pretvorbo APAAN ali P2NP v amfetaminsko freibazo/olje (1-10L&10-100L).
Pripravljen sem pridobiti vsako znanje, ki ga potrebujem, morda imate kakšne nasvete, kaj moram prebrati, da bi resnično razumel postopek metod, ki jih priporočate.
se vam vnaprej najlepše zahvaljujem
best regads
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Da, obstaja način. Ali bolje, več načinov. Poiščite v razdelku "amfetamini" na tem forumu. Obstaja ena pot, pri kateri uporabite aluminijev in živosrebrov nitrat, in druga, pri kateri uporabite natrijev borohidrid in bakrov klorid.
 
Top