kako prenesti apaan v A olje ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Če iz P2NP na poti Al/Hg izdelujem A-olje, kaj moram storiti po dodajanju NaOH, da se sprosti prosta baza, da dobim zelo čisto A-olje? Kako lahko hranim A-olje? Mislim, da je to zelo nestabilen izdelek.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Najprej se vam najlepše zahvaljujem za vaš odgovor.
Iskal sem skoraj vse in nisem našel, kje se moram ustaviti, da imam prosto tekočino/olje, ki ga lahko pretvorite z dodajanjem samo žveplove kisline (način, ki ga poznam, je 1L A-OIL+2L metanola + 330-400ml žveplove kisline (odvisno od kakovosti olja).
##############################################################################
Videl sem video z metodo Al/Hg, ali je korak pod prosto bazo, ki jo potrebujem (zgornji sloj)?
5:16-6:13 - Alkalizacija. Reakcija poteka s sproščanjem toplote. Ostanki nereagiranega aluminija bodo dodatno vstopili v reakcijo z alkalijo in segreli zmes ter ustvarili stranske produkte.
Ko se zmes po alkalizaciji pusti počivati, se v 30 minutah loči v vidne plasti. pH zgornje plasti mora biti 11-12.
#########################################################################
Kakorkoli že, prebral sem, da eksotermna reakcija ne bi bila kos tako velikim količinam (10-100 litrov).
obstaja tudi tema o pretvorbi bmk v bmk-freebase, vendar to ni amfetamin-freebase, kajne?

Najlepša hvala za odgovor, ne morem biti dovolj hvaležen
Lep pozdrav
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ali imate v mislih 10-100L reakcijske mase? Pri eksotermni reakciji nastane preveč toplote v skali, večji od 100 g p2np bremena.
prav, gre za različne snovi
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Za shranjevanje bi bilo po mojem mnenju smiselno amfetamin najprej posoliti in ga po potrebi pretvoriti v freibazo? Sol je navsezadnje stabilna. Če želimo očistiti freebazo, ali ne bi bila smiselna destilacija s paro? Ali vakuumska destilacija? Ali pa samo kislinsko-bazična ekstrakcija - pretvoriti v sol, ponovno kristalizirati in nato (iz kakršnegakoli razloga) ponovno bazirati do proste baze.

Resnično ne vem, zakaj bi se želeli ustaviti na stopnji proste baze in izdelka ne bi solili. Sol je stabilna, lažje jo je rekristalizirati in očistiti brez nevarnosti razgradnje.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, če nujno želite amfetaminsko freibazo, preprosto ne dodajte kisline. Toda freebaza je občutljiva in se bo lažje razgradila kot sol, zato res ne razumem, zakaj je bolj zaželena kot končni soljeni izdelek.
Oprostite, tu sem prišel v slepo ulico. Nimam nobenih izkušenj ali znanja na področju kemije v takšnem obsegu. To presega tako moje znanje kot zanimanje. Upam, da vam bodo strokovnjaki na tem spletnem mestu lahko pomagali!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja, ampak veliko ljudi tukaj izdeluje samo olje A, to olje pa se prodaja povsod trgovcem in iz njega delajo f... pasto. Nimam pojma, kateri odmetovalec se je domislil tega. Toda rad bi vedel, kaj moram storiti za zelo čiste proste baze.

Samo zato, da bi vedel, česa ti ljudje ne naredijo, ker jim je preprosto vseeno, kakšna umazanija je v izdelku, plus razkroj, ki mu je freebase izpostavljen in ki ga uporabniki vlečejo v nos. Dobro si predstavljam, da je olje lažje tihotapiti.

Pri parni ali vakuumski destilaciji naj bi prišlo do velikih izgub pri izkoristku, temperatura pa naj ne bi presegala 60 °C.
Druga ekstrakcija A/B bi bila verjetno najboljša rešitev za pridobivanje čiste proste baze.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Oprostite, bil sem nekoliko utrujen, ko sem poskušal odgovoriti na vaša vprašanja. Poskusimo še enkrat.

1. Odgovor na vprašanje o obsegu reakcije pa še vedno velja. Nimam nobenih izkušenj s kemijo zdravil velikega obsega, zato vam pri tem ne morem pomagati.

Da! Točno tako. Ko reakcijsko raztopino zmešamo z bazo, nastane amfetaminska frebaza (A-olje). Ta plava na vrhu raztopine in jo je mogoče ločiti.
Vendar ne pozabite, da ta plast vsebuje tudi različne nečistoče in stranske produkte. Običajno se po ločitvi obdela s kislino, da nastane amfetaminska sol. Sol je veliko trdnejša od oljne proste baze in se pri shranjevanju ne razgradi. Ko je sol proizvedena, jo je mogoče tudi rekristalizirati (raztopiti v segreto topilo in nato ohladiti, pri čemer nastanejo novi, čistejši kristali soli. Veliko ali vse nečistoče ostanejo v tekočini), da bi jo očistili.

Če želite, lahko sol po čiščenju ponovno pripravite v olje s prosto bazo, tako da jo preprosto raztopite v minimalni količini vode in nato dodate natrijev hidroksid do pH približno 11. Znova se bo oblikovala zgornja plast proste baze. Tokrat bo olje čisto. Vendar ne za dolgo. Sčasoma se bo počasi razgradilo v smrdljive in morda strupene stranske produkte, ki bodo ob ponovnem dodajanju žveplove kisline končali v pastoznem končnem proizvodu. To so samo dodatni koraki in res ne razumem, zakaj bi kdo želel proizvajati olje A namesto amfetamin sulfatne soli.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
V zadnjih dneh sem veliko raziskoval in ugotovil, da nisem poiskal prave snovi. Mislim, da sem iskal bmk freebase, to, kar lahko kupiš v darknetu za izdelavo "speed-paste". vendar mislim, da zato nihče ne ve, kaj je pravi speed, ker to ni pravo amfetaminsko olje.

to zato, ker je a-olje mor prodati kot normalen speed in v večini primerov ljudje ne bodo plačali vašega dela.

veliko se vam zahvaljujem za vaš čas in odgovore, ki so mi pomagali razumeti, da to ni tisto, kar sem iskal, in zaradi tega sem malo radoveden, da se s to metodo proizvaja za sebe, ker tudi jaz ne poznam prave hitrosti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, amfetamin v prosti obliki (A-ol) je prav tako amfetamin, le da je v drugačni obliki kot v obliki soli. Amfetamin pretvorite v obliko soli tako, da freebazi dodate kislino. Če dodate žveplovo kislino, dobite amfetamin sulfat. Če dodate fosforno kislino, dobite amfetamin fosfat. Nato sol rekristalizirate, da jo očistite, nato pa čisto sol posušite, da dobite fin suh prah čistega amfetamina.

"Hitra pasta" je slabo opredeljena snov, za katero sem vedno menil, da je le mokra amfetaminska sol. Izkušen kemik po oblikovanju soli izhlapi topila. Če jih pustite, bodo večino mase sestavljala topila in ne amfetamin. Prav tako je lahko moker iz olja na prosti osnovi, ki ni bilo pretvorjeno v sol. To se sčasoma razgradi in v soli ostanejo le nečistoče. V bistvu gre torej za bolj umazano obliko amfetamina. Ljudje morda mislijo, da gre za čistejšo in bolj "surovo" obliko amfetamina, vendar to preprosto ni pravilno. To je le umazan, razmočen izdelek slabih kemikov.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Popolnoma se strinjam z vami, vendar večina ljudi sploh ni kemikov, poznam veliko ljudi, ki delajo kot opisane in sploh ne vedo, kaj je ph-skala, in to je zelo žalostno, ker počasi, a zanesljivo zastrupljajo ljudi. In če ljudem daš najbolj "čist" amfetamin, ki so ga kdajkoli dobili, rečejo, da je to sranje, ker ne čutijo učinkov stranskih produktov.

Torej, če dobite freebase po poti p2np, lahko kristalizirate amfetamin ven na enak način kot pri javnem "a-olju"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Gospod, olje A ni nič drugega kot amfetaminska prosta baza, vendar to olje A ni zelo stabilno in
razpade in se kontaminira, freebase ali A-olja ne smete skladiščiti ali voziti čez mejo v steklenicah, ker je to potem le umazana freebase, ki se pred prodajo ne očisti več.
Freebase je treba takoj predelati v sulfatni fosfat ali klorid.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Že več let kupujem olje A iz apaana iz istega vira, vedno je bilo enake kakovosti
veliko bolj varno je pošiljati olje A kot končni izdelek. V vseh teh letih ni šlo nič narobe.
In lahko ga zelo dolgo hranite v steklenih steklenicah, vakuum 2 leti brez težav.
Vendar je to danes zgodovina, ker apaana ni več.
in zdaj so ustvarjeni iz različnih proizvodov in da, zaradi tega je danes nestabilen.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
dragi pennywise,
popolnoma se strinjam z vami, vendar realnost ni takšna. realnost je takšna, kot je rekel saul.
a-olje je boljše za prevoz in dobavitelji na ulicah ne bodo kupili končnega izdelka. a-olje želijo izdelati sami, ker ga lahko nategnejo s kakšnim sranjem in tako zaslužijo več denarja.
do zdaj so vsi proizvajali amfetamin iz olja, ustvarjenega iz
z njim sem se dolgo ukvarjal in vem, da je zelo stabilen. ali ste kdaj kupili olje iz darkneta?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
En in isti izdelek, a oba z različnimi lastnostmi materiala, zanimivo, nisem vedel, da je kaj takega mogoče... V literaturi piše tudi nekaj drugega, da je izdelek stabilen le, če je pravilno shranjen, in sicer pri -20 °C. --> vir

Ja, seveda vidim prednosti tihotapljenja stvari kot Nafta, manj prostora, manjša teža in na kupca lahko preneseš krivdo, če stvar na koncu ne postane dobra, saj mora za to odgovarjati sam.
In ne, na darknetu nisem kupil nobenega olja, zakaj? Lahko pa dam izjavo, ker sem že očistil dovolj stvari, ki so bile narejene iz tega olja, in vedno so poleg podaljška, sinteze umazanije z v stvari in res veliko tega, odvratno.
Obstajata dve možnosti, ali se olje res ne prodaja čisto, ni bilo pravilno predelano in očiščeno, ali pa se je olje med prevozom in napačnim skladiščenjem tako razgradilo. Obe možnosti se seveda lahko tudi srečata. Ali pa tudi vi dvomite, da obstajajo različne čistosti olja?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Moram reči, da so tu nekateri strokovnjaki na cesti, ki me res nasmejijo, in drugi, ki dejansko so, vendar česa takega ne komentirajo ...

"želim iz apaana narediti a-olje, vendar le z nekaj koraki, ker pričakujem, da to ni zapleteno delo" ...

APAANA je dovolj, tako kot navodil za pretvorbo, mislim da ustvarjalec teme ne bo nikoli naredil niti enega grama amfetamina iz svojega kilograma apaana...

a-olje , b-olje , smešno , študiram kemijo , nikoli nisem nič takega prebral ali slišal ... amfetamin-baza je "A"-olje ali A-baza ... in lahko ga kristaliziraš z obarjanjem ( sulfat, fosfat, hidroklorid ) , odvisno.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kot je na prvi strani te teme omenjeno, sta "A-olje" in "B-olje" ulični imeni, zato boste kot študent kemije poznali samo imena, ko boste imeli stike s trgovci, ki ga prodajajo, veliko ljudi ne ve, kako so tam stvari narejene.
Btw, nikoli prej nisem slišal za "B-oil", zato ne vem, kaj je to.
A-oil je amfetamin freebase ali amfetamin base, zelo priljubljeno je, da ga prodajajo dilerji, ki iz njega naredijo gnusno speed pasto in tako uporabniki te speed paste mislijo, da je to velik posel zaradi neumnega govorjenja dilerjev in veliko kofeina za "kick".
Toda ti neumni otroci ne vedo, kakšno umazano sranje jemljejo. Sem velik zagovornik čistih izdelkov na trgu, potrebujemo revolucijo, kot je bila z MDMA leta 2000. Nič več sranja v naših drogah! Prinesite dobre stvari ali pa se najejte sami. Potrebujemo veliko razsvetljenja, kaj je dober speed in kaj umazano sranje A-oja, večina ljudi tega ne ve.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-olje" tudi jaz res absolutno nikoli nisem slišal, a-olje je še vedno smiselno nekje.... Tudi trgovci se osredotočajo na optimizacijo dobička, njihovo zdravje, za njih običajno ne igra nobene vloge ... Da, to je umazanija.

S povsem tehničnega vidika ni težko razrezati amfetaminske baze, preden jo izročimo trgovcu, ki misli, da ima čisti izdelek.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² bi bil boljši, vendar je tudi nitrat v redu...


Elementarno živo srebro lahko uporabite tudi za izdelavo aluminijevega amalgama, ne le njegovih soli.
Za to morate pH vode narediti kisel, 4-5 s HCL, potem deluje tudi s tekočim živim srebrom, vendar lahko traja nekoliko dlje.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil je ulični sleng za BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
iz olja B v olje A samo dodajo mravljinčno kislino 85
iz olja A v končni izdelek ("speedpaste") pa samo dodajo (metanol) in žveplovo kislino 96
 
Top