Pojasnimo: obstaja samo ena "vrsta" MDMA

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Uživajte v spektaklu največjega kristala na svetu (28 g )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ali ste uporabili prenasičeno vodno raztopino MDMA HCl? Do katere temperature ste jo segreli?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
njegove lastne besede:


Rekristalizacija je potekala pri 80 °C

orjaški kristal je zrasel iz začetne raztopine proste baze + 33 % hcl

z dodatnim dodatkom H2O

ni bil segrevan
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zanimivo. Verjetno sem kaj spregledal v vaši znanstveni razpravi. Ali mi lahko pošljete povezavo do te metode kristalizacije, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ali je kdaj obstajala kakšna druga vrsta MDMA? 🤔 Osebno kot kemik poznam samo eno molekulo s kratico "MDMA".

Razumem namen vašega prispevka in ironijo. Ne razumem, kako je lahko kdo tako zajebano neumen, da misli, da je odkril napako v resničnosti ego flexa, ko si izmisli vijolično, rožnato, modro MDMA, karkoli že to je.

Tega ne kupim. Pravkar ste predstavili kontaminiran izdelek, ki je viden s prostim očesom.

Tudi jaz bi lahko v svoj izdelek dodal barvilo za hrano. To se mi zdi tako zajebano neumno. 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To je kot kava, ki sem jo nekoč kupil na Tajskem: kava z vonjem in okusom po nečem povsem drugačnem, lahko po jagodah ...
Hahaha. Sranje za turiste!!! Neumni turisti ne razumejo preproste stvari: kava mora imeti vonj in okus kot kava. Če ima vonj in okus po nečem drugem, to pomeni samo eno: polna je kemičnega sranja.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To je pravzaprav smešno. Jagodna kava 😑... Včasih se čudim, za kaj ljudje plačujejo denar
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pred leti je prišlo do "kokainske krize" solo podjetniki so se lotili prinašanja in eksperimentiranja . Raztopili so izdelek in ga prinesli le dobiti nazaj je bilo nekoliko težje. Zgodilo se je, da so ponudili zeleno ali celo fluo oranžno freebase ... 1st time I said my friend don't know what you smoked only green coke ... how? Rekel je, da je prišla v peers ... peers? Yea man peer 🍐 juice 🧃? Na koncu izdelek ni bil slab le prodaja zelenega izdelka je lahko izziv 🤔🫢🥸
 
Top