Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hej, hej, hej. ZDA tukaj. Iščem vzorce vašega dekstrometamfetamina. Že nekaj časa iščem resnično čist izdelek in Zdi se, da bi lahko bil to, kar sem potreboval. izdelek na mojem območju je v zadnjem času resno upadel in če je pregled te teme in članstvo tisto, kar je potrebno, potem me upoštevajte. Veselim se, da bom posloval z vami in upam, da vas bom kmalu slišal
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested za vzorec amfvitamina, prosim
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali obstaja možnost, da preizkusite vzorec meth?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
še vedno so na voljo brezplačni vzorci, imate zelo dobre cene v primerjavi z večino ljudi in izdelki so videti res dobro, zanima me njihova kakovost zanima me amfetamin ali D-Meth zdaj je odvisno od tega, kaj imate na voljo.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs in @Ricardo10

V EU nimamo več in vzorcev D-metha ni več na voljo.

V ZDA imamo na voljo vzorce D-metha in vzorce amfetamina, ki so ostali v EU
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Ali lahko vzamem amfetamin? Sem iz EU
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Pozdravljeni, ali je še vedno mogoče prejeti vzorec amfetamina ali amfetamin sulfata, sem iz Evrope. Če to ni mogoče, kako lahko naročim sulfat, ker ga ni v možnostih nakupa. Hvala.
z najlepšim pozdravom
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, Vektor. Ali lahko poskusim vzorec vašega amfetamin sulfata v prahu? Živim v ZDA.

Hvala!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ups, ne pozabite. Ne upoštevajte zadnjega prispevka. Poslal sem ti DM, Vektor.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dober dan, ali lahko dobim vzorec? :) najboljši d-meth? :)
Če je še kaj ostalo, bi bil zelo vesel (Češka)

Hvala, lep dan :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Joj, ameriška stranka. Z veseljem bi poskusil vašo meto. Hvala
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vsi naši evropski vzorci amfetamina in D-metamfetamina so končani!

ZDA-USA so zdaj na voljo le še 3 vzorci D-metamfetamina.

Če vas zanimajo, čim prej komentirajte spodaj, preden se ti vzorci razprodajo.
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni! Zelo me zanima vzorec D meth (EU Ger)! Hvala :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Veseli me vaše zanimanje za naš izdelek! Trenutno nimamo na voljo nobenih brezplačnih vzorcev, vendar bi vam jih z veseljem prodali. :)

Poslal sem vam sporočilo.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Pozdravljeni, ali so na voljo kakšni brezplačni vzorci metamfetaminov in amfetaminov za dostavo v Združeno kraljestvo?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM v ZDA in verjetno sem to videl prepozno, če pa ne, bi bil vesel vzorca dextro.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tukaj Rad bi pregledal vaš Meth trg je preplavljen s 50/50 sranje Vedno pustim popoln pregled kakršna koli vprašanja prosim DM me
 
Top