Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey could I please get a free sample of amph powder :) shipped to usa
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ali je mogoče dobiti brezplačen vzorec oif amph sulfate paste shipped in croatia
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ali je še vedno mogoče dobiti vzorec? sem v evropi in puščam zelo iskrene ocene izdelkov prodajalcev
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Dobro, poslušajte me ... Plezal sem po gorah (dobro, v redu, morda samo po stopnicah), se boril z divjimi zvermi (alias roki) in preživel puščavo (bolj dan brez kave), vendar obstaja ena stvar, ki bi me lahko rešila vsega tega: **vaš brezplačni vzorec D-Meth.**

Pomagajte junaku na njegovi poti! Obljubim, da jih bom varoval, kot da so iz zlata, morda celo napisal pesem o njih (to bo uspešnica, verjemite mi). In hej, če bodo vzorci tako legendarni, kot mislim, da bodo, se bom zagotovo vrnil in jih kupil še več. Naj se zgodi nekaj čarovnije! Živim v Belgiji BTW. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vsem osebam s statusom "novega člana", ki so se pozanimale o vzorcih:

Vpisali smo vas, osebe pa bodo naključno izbrane, ko bodo izbrani uporabniki s statusom "član" in "rezident". Pravilo o vzorčenju na forumu določa, da morajo imeti ljudje, ki prejmejo vzorce, status "član" in "rezident". :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tukaj Rad bi pregledal vaš Meth trg je preplavljen s 50/50 sranje Vedno pustim popoln pregled kakršna koli vprašanja prosim DM me
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni, rad bi poskusil vaš(e) izdelek(e).
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ali lahko dobim brezplačen vzorec?
Hvala.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Lepo bo prejeti nekaj vzorcev od vas ;)

Veliko sreče za vse!

Srečno!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Samo v primeru, da bom imel srečo --->> AMFETAMIN SULFATNA PASTA

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Če ste iz Združenega kraljestva, lahko dobite brezplačen vzorec od več članov @Glitchy je eden od njih 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdravljena skupnost,

Upam, da imate vsi lep konec tedna.

Še vedno imamo nekaj vzorcev D-Meth, vendar so bile nedavno pošiljke teh vzorcev ustavljene, ker so se naši partnerji v Združenih državah ukvarjali z nekaterimi osebnimi težavami. V naslednjih dneh se bodo vrnili in ponovno bomo začeli izbirati osebe, ki bodo prejele vzorce.

Najlepša hvala za potrpežljivost, vsem pa želim miren konec tedna. :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Vesel sem, da slišim vse, kar sem slišal V nekaj dneh se bom vrnil v normalno stanje Veselim se vaših izdelkov
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, zanimal bi me tudi vzorec amfetamina v obliki prahu in paste ter D-metha. Amfetamin je potreben redno
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Pozdravljeni, zanima me testiranje nekaterih vaših vzorcev - AMPH ali D-Meth. Kot lahko vidite, vedno objavljam preglede. Grem na DM, da vas ločeno vprašam za vprašanje.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Želim poskusiti 90 %+ AMFETAMIN SULFAT v prahu (suh). :)
 
Top