"Nova zdravila" na ulici.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pozdravljeni, tukaj lahko najdete svojo pot do samostojne izdelave mefedrona in si zagotovite več koristi. Če želite izdelek, vam ga bo nekdo ponudil, vendar je od vas odvisno, ali boste plačali več tisoč na kg in precej tvegali ali pa boste plačali nekaj sto na kg in ne boste skrbeli za to, kako bo snov prišla do vas. Lahko vam ponudim podporo med nadgradnjo vašega dobrega jaza, če vas tudi zanima, kako postati "kemik". Če je vaš načrt obogateti, se raje ne spuščam v sveto znanost in morda kupite že izdelano, karkoli si zaželite. Na zdravje!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je zelo pametna zamisel, vendar v mojem primeru ni tako zelo vredna. Predvidevam, da me bodo reagenti in oprema stali celo premoženje, kar z mojim proračunom ni ravno izvedljivo. Mogoče bi lahko naredil kaj takega, ko bi obrnil nekaj serij, vendar se ne bom toliko oziral v prihodnost. Hvala za vaše razmišljanje in ponujeno pomoč!!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ključno je razumevanje, nato še več razumevanja in še več razumevanja. Vsak dan raziskujem nove stvari, odkrivam nova imena snovi in njihove lastnosti, in ti, ki so bili (zame) odkriti pred meseci, so zdaj v moji glavi, zato je vedno čas.
 
Top