stvar, ki je ne razumem v zvezi z načrti uporabe zdravil

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
kaj torej menite o Združenem kraljestvu, kjer so gobe droga razreda "A"? o_O
če imaš torej na voljo svoj komplet za gojenje, nekaj polivinilastih vrečk, lestvico in nesrečno nekoga na tebi, se zdi, da gre za "proizvodnjo z namenom dobave", kar zveni kot nekaj let v enem od najbolj varnih hotelov njegovega veličanstva. ;)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
363
Points
63
to je jebeno noro... wth
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
tudi zaradi razporejanja številnih zdravil kot A so cene nekoliko višje kot pred 5-10 leti... :(
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Tudi v Združenem kraljestvu so bile gobe do ne tako davnega časa zakonsko dovoljene. Konec devetdesetih ali v začetku devetdesetih let prejšnjega stoletja? Enako na Japonskem :[
Res taka škoda, da se te snovi, ki imajo ob spoštovanju neomejen potencial, demonizirajo.
Tako čudovito, da so spore široko dostopne in jih je enostavno gojiti ;]
Shrooms je postala bolj za osebno uporabo domača skrivnost, razen če poznaš lepo veliko serijo tek.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Obstaja nekaj resničnega, kar praviš, ker je bilo vse v nekem trenutku zakonito... Toda konec devetdesetih let je bilo v večini funky trgovin v Londonu (Camden Town) zlahka dobiti shroomies ali khat v številnih mestih...

In če smo iskreni, pravni status ni nič o škodi ali skrbi za ljudi, ne bodite naivni...

Gre za davke in delitev denarja med vlado in tako imenovanim "kriminalom", ki je v resnici običajno dober prijatelj ali poslovni partner...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
O resničnih namenih tistih, ki sprejemajo te odločitve, si ne delam utvar in zakaj.... $$$$$$$
Pravzaprav sem nameraval dodati še veliko več, vendar sem se odločil, da vsem prihranim razglabljanje o veliki farmaciji in sodnem sistemu itd.
 
Top