Katere lastnosti mora imeti vrhunsko tržišče?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Tudi samodejno šifriranje PGP za pošiljanje sporočil o naročilih
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kakšen je smisel tega? Organi kazenskega pregona bodo še vedno prebrali vse, kar morajo, če bodo našli strežnike. Težava pri spletnem šifriranju podatkov je v tem, da se šifrirani podatki na strežnik prenesejo že šifrirani. Če v strežnik pošljete nešifrirane podatke in jih v strežniku šifrirate, to pomeni, da lahko nešifrirane pakete prestreže vsakdo, ki ima fizični dostop do strežnika.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Mislim, da je ena od njih, ki ni na vrhu, stalno preskušanje izdelka. Ljudje, ki kupujejo, želijo vedeti, kaj točno dobivajo.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Menim, da bi bilo to odlično. Morda bi prodajalcem, ki se strinjajo s testiranjem, podelili značko ali kaj podobnega? Opazil sem, da se veliko stisnjenih tablet prodaja kot pravih. Večina ali adderall bo met na spletu. To je dovolj blizu, vendar ga imenujte, kar je
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Informacije o zmanjševanju škode.

Pred nekaj meseci sem napisal spodnji članek. Če ste upravitelj trga ali če ste lastnik imenika za čebule, ga preberite. To je lahko tako preprosto, kot je dodajanje povezave na PDF, vendar je to tam zunaj resnična razlika. Rešuje življenja. Če se še niste vključili, prosimo, pomagajte. [Opomba: BB je že na krovu].

DROGE, DARKNET IN MEDIJI [MOJA ZGODBA]
Trgi drog v darknetu zdaj uporabnikom zagotavljajo več informacij o zmanjševanju škode kot vlada in uveljavljeni mediji. Kako je prišlo do tega položaja in zakaj o njem še vedno ne poročajo?

--

Če posamezniki dobijo informacije o varnosti izbrane droge, se zmanjša tveganje za tragedijo in smrt. To je samoumevna resnica. Drugače povedano, prek priljubljene mantre: nevednost ubija, izobraževanje rešuje življenja.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

Ta stroga in nekoliko očitna predpostavka je vodila projekt, ki se je pred skoraj 15 leti začel bolj z upanjem kot pričakovanji. Poleti leta 2009 sem naredil prve korake pri pisanju tega, kar je sčasoma postalo Biblija za uporabnike drog, najbolje prodajana knjiga o zmanjševanju škode na 638 straneh.

To je bil vedno resen in dolgotrajen podvig. Odločil sem se, da ne bom le dokumentiral vseh drog, ki se pogosto uporabljajo, tako kemičnih kot rastlinskih, ampak jih bom tudi sam izkusil. Menil sem, da je to nujen pogoj za verodostojnost med uporabniki drog. Kot mi je takrat nekdo odkrito rekel, bi bil, če tega ne bi storil, kot nuna, ki ponuja spolno vzgojo.

Na začetku še nisem vedel, da bom na koncu sam užival 182 različnih drog na poti, ki bo imela izjemne vzpone, a tudi preveč grozljivih in travmatičnih padcev. Kljub slednjim sem na koncu prišel do cilja in s končnim rezultatom sem bil več kot zadovoljen. Nedvomno pomaga tisočem ljudi pri zmanjševanju tveganja in sprejemanju bolj informiranih odločitev glede uporabe drog.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Vendar je bil v ozadju misli vedno prisoten element nezadovoljstva v obliki vprašanja: kaj pa ljudje, ki knjig niso kupili ali si jih niso mogli privoščiti? Do poletja 2023 se je moja domišljija bujno razvijala, ko sem poskušal rešiti to zaskrbljujoče in zmedeno vprašanje.

PREDSTAVLJAJTE SI, DA BI DOSEGLI TISTE, KI TO NAJBOLJ POTREBUJEJO

Predstavljajte si, da bi bile ključne informacije o zmanjševanju škode brezplačno na voljo na mestu nakupa droge, in sicer na svetovni ravni. Predstavljajte si, kakšen učinek bi to lahko imelo na varnost uporabnikov.

Ali je ta vizija res tako oddaljena? Ob obisku pri zdravniku ali v lekarni so informacije o varnosti rutinske in običajno zajemajo veliko več kot le odmerek, pogostost in trajanje.

Zakaj to ne bi moglo veljati tudi za rekreativne droge? Ali obstaja način, da se zmanjšanje škode vključi v dobavno verigo kljub neizprosni brutalnosti vojne proti drogam?

Odgovor na slednje se je izkazal za pritrdilnega, vsaj deloma.

DARKNET IN NJEGOVI TRGI

darknet in zlasti trgi darkneta imajo vse pomembnejšo vlogo pri distribuciji drog. Potrošniki in prodajalci se oskrbujejo iz te skrite in anonimne alternative vidnemu internetu, ki ga pozna večina ljudi.

V zvezi s tem se mi je v zvezi z zgornjimi vprašanji posvetilo v obliki "kaj pa če".

Kaj če bi ustvaril brezplačno različico Svetega pisma za uporabnike drog v formatu PDF? Kaj če bi lahko dejansko komuniciral z lastniki trgov? Kaj, če bi strankam brezplačno zagotovili to datoteko PDF? Ali je bilo to mogoče? Ali bi mi sploh prisluhnili?

Takoj sem ugotovil, da moram poskusiti, čeprav so se možnosti zdele majhne: tudi ob omejenem uspehu bi lahko nekdo nekje iz datoteke PDF povzel nekaj, kar bi mu rešilo življenje. Toda kje naj začnem?

RODIL SE JE PROJEKT ZA ZMANJŠEVANJE ŠKODE NA DARKNETU

Na srečo ima darknet, tako kot internet, tudi družbene medije. V njem prevladuje platforma, podobna Redditu, imenovana Dread. To je bila očitna začetna točka.

Obrnil sem se na tamkajšnje osebje, pojasnil svojo vizijo in preprosto prosil za pomoč. Ko so mi odgovorili z navdušenim "da", sem vedel, da ima to možnost. Projekt se je začel. Dread je postal prva enota darkneta, ki je gostila PDF, in ga zagnala z vso močjo, tako da so se ga zavedali celo nekateri trgi. Zdaj je bilo jasno, da moram izkoristiti trenutek.

Tako sem začel prepoznavati vse pomembne trge. Pripravil sem scenarij in začel dolgotrajen postopek vzpostavljanja komunikacijskih sredstev. Drug za drugim sem se obrnil nanje, jim razložil poslanstvo in jih prosil, naj gostijo PDF ali zagotovijo povezavo nanj, da bodo stranke (potrošniki drog) imele možnost pridobiti svoj izvod.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


To je zahtevalo potrpežljivost in vztrajnost ter večmesečno prizadevanje, vendar mi je sčasoma uspelo. Skoraj vsak pomembnejši trg se je zdaj vključil v sistem in tako dodal svoje prirojene regulativne funkcije (kot je zagotavljanje sistema ocenjevanja prodajalcev, podobnega eBayu, ki pomaga zaščititi potrošnike pred ponarejeno ponudbo). Še en nepričakovan preobrat je, da vse več posameznih prodajalcev ponuja PDF tudi na prodajnem mestu.

(NEPOROČANA) KONKRETNA REALNOST

Več kot je potrošnikov drog, ki so izpostavljeni informacijam o zmanjševanju škode, učinkovitejši postaja ta projekt. Po vseh merilih je torej projekt presegel vsa pričakovanja in jih še naprej presega. Zdaj prinaša spremembe v resničnem svetu.

Mediji (s častno izjemo BBC World Service) pa nikoli ne razočarajo. Moj spodnji citat iz Reddita je morda nastal zaradi razočaranja, vendar kljub temu razumno povzema razmere:

Na srečo ta razveljavitev ne spreminja dejanskega stanja na terenu.

KAVALERIJA SE NE BO POJAVILA

Na samem začetku sem kontekst knjige in projekta uokviril z naslednjim komentarjem:

Čeprav so varnostni podatki, ki sem jih zbiral in raziskoval toliko let, zdaj dobesedno na dosegu roke neštetim tisočim, to ostaja. Poleg tega se ne bo pojavila nobena konjenica v obliki dobrohotne vlade ali filantropskega organa, ki bi nenadoma zagotovila takšno obliko izobraževanja.

Vendar je to projekt, pri katerem lahko pomaga vsakdo. Če torej poznate koga, ki bi lahko bil ogrožen ali ki bi preprosto cenil dodatne informacije o varnosti drog, mu jih lahko posredujete. Prenos je na voljo v vseh večjih omrežjih v oblaku, ki so navedena na tej strani: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Kljub brezbrižnosti širše družbe in številnim oviram in situ lahko kot skupnost zmanjšamo nevednost: lahko izobražujemo. S skupnimi močmi lahko rešimo več življenj. Čeprav to ni obsežna vseobsegajoča rešitev za trpljenje in smrt, ki ju po svoji naravi povzroča vojna proti drogam, je to vsaj nekaj. Naredimo to.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Kot propagator pravilnega pravopisa in slovnice si preprosto nisem mogel pomagati, da ne bi ob vašem pisanju (na nek način) omedlel. Zahvaljujem se vam, da ste posredovali izjemno pomembno sporočilo in to na način, ki dobro služi jeziku, v katerem je bilo napisano.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ali BBgate hrani podatke o transakcijah iz vgrajene denarnice BB? (txid in podobno)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Da. Vse, kar shranimo, lahko vidite v zgodovini transakcij v svojem računu.
 
Top