P2P'den komple amfetamin freebaz (A-oil) sentezi (10L ölçek)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
N-Formilamfetamin Hidrolizinin 2 yolunu ekledim ve her zaman olduğu gibi bu benim yolum ve benim için işe yarıyor, tek ve resmi yol olduğu anlamına gelmiyor.

N-Formilamfetamin
1. Reaktöre 10L P2P koyun, 15L formamid ve 7L formik asit ekleyin, 140/150C'de 5 saat boyunca reflü ile yavaşça karıştırın.
2. Isıtmayı durdurun ve büyük bir buharlaşma olmadan H2O ekleyebileceğiniz bir sıcaklığa kadar soğutun, 13,33L H2O karışımı ekleyin ve katmanları ayırın.
3. Üst katmanı (yağ katmanı) tutun
4. Alt katman (su katmanı) DCM ile ekstrakte edilir, katmanların tamamen ayrılmasına izin verilir, alt katman (DCM katmanı) 3. noktada tutulan katmana eklenir, karıştırılır, susuz Na2SO4 veya MgSO4 ile kurutulur, süzülür ve DCM buharlaştırılır (İsteğe bağlı).
5. Yaklaşık 11 litre N-Formilamfetamin elde etmelisiniz.

HCL yolu ile N-Formilamfetamin Hidrolizi

1. 11L N-Formilamfetamini reaktöre koyun, yavaşça 11L (1:1) HCL %37 ekleyin, 80/90C'de 2 saat boyunca reflü ile yavaşça karıştırın.
2. Isıtmayı durdurun ve 25C'ye kadar soğutun, 10L DCM karışımı ekleyin ve katmanları ayırın.
3. Üst katmanı tutun, alt katmanı (DCM katmanı atılır)
4. Soğuk üst katmanı 1,66 kg NaOH + 2,66 L H20'den oluşan önceki soğuk çözeltiye ekleyin, RT'de 12 saat soğumaya bırakın.
5. 2 katman ayrılmış üst katmanı (yağ katmanı) tutun
6. Alt katman (su katmanı) DCM ile ekstrakte edilir, katmanların tamamen ayrılmasına izin verilir, alt katman (DCM katmanı) 5. noktada tutulan katmana eklenir, karıştırılır ve DCM buharlaştırılır (İsteğe bağlı).
7. Şeffaf bir yağ elde etmek için karışım 140-145C'de buharla damıtılır, 100C'de yağ soğutucuda akmaya başlar 130C'de buharı açın ve 150C'den fazla ısıtmayın, bu durumda sarı yağ elde edersiniz.
8. Damıtma alıcı şişenizin 2 katmanını tamamen ayırın, üst katmanı (yağ katmanı) saklayın
9. Alt katman (su katmanı) DCM ile ekstrakte edilir, katmanların tamamen ayrılmasına izin verilir, alt katman (DCM katmanı) 8. noktada tutulan katmana eklenir, karıştırılır, susuz Na2SO4 veya MgSO4 ile kurutulur, süzülür ve DCM buharlaştırılır (İsteğe bağlı).
10. 8,3L amfetamin serbest baz elde edilmiştir.

NaOH yolu ile N-Formilamfetamin Hidrolizi
1. 11L N-Formilamfetamini reaktöre koyun, 13L önceki soğuk %65 NaOH çözeltisini 110C'de 2-3 saat boyunca reflü ile yavaşça karıştırarak ekleyin.
2. Isıtmayı durdurun ve RT'de soğutun
3. Üst katmanı (yağ katmanı) saklayın
4. Alt katman (su katmanı) DCM ile ekstrakte edilir, katmanların tamamen ayrılmasına izin verilir, alt katman (DCM katmanı) 3. noktada tutulan katmana eklenir, karıştırılır ve DCM buharlaştırılır (İsteğe bağlı).
5. Şeffaf bir yağ elde etmek için karışım 140-145C'de buharla damıtılır, 100C'de yağ soğutucuda akmaya başlar 130C'de buharı açın ve 150C'den fazla ısıtmayın, bu durumda sarı yağ elde edersiniz.
6. Damıtma alıcı şişenizin 2 katmanını tamamen ayırın, üst katmanı (yağ katmanı) saklayın
7. Alt katman (su katmanı) DCM ile ekstrakte edilir, katmanların tamamen ayrılmasına izin verilir, alt katman (DCM katmanı) 6. noktada tutulan katmana eklenir, karıştırılır, susuz Na2SO4 veya MgSO4 ile kurutulur, süzülür ve DCM buharlaştırılır (İsteğe bağlı).
8. 8,5 litre amfetamin serbest baz elde edilmiştir.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Bu iyi bir verim, 8,5 litre freebazı buharla damıtmanız ne kadar sürüyor?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Saatlerce ama ekipmana da bağlı, benim durumumda sadece buharın gereken sıcaklıkta olması için 1 saat beklemem gerekiyor, dürüst olmak gerekirse sürecin en kötü kısmı bu ama buharda bile su ile yağ damıtmanız gerektiğinde herkesin aynı "sorunu" var.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tamam tamam beni yakaladınız ben yapmadım sizin kadar zeki insanları kandırmak imkansız sankharaKokosDreams, tweaker2... beni daha önce nasıl keşfetmediniz bilmiyorum!
Değerli zamanınızı forumda paylaştığınız için teşekkür ederim çünkü dedektiflik becerileriniz FBI, DEA, EUROPOL...

Şimdi beni ortaya çıkardığınıza göre size gerçeği açıklayacağım:

Ben sadece işsiz, arkadaşsız ve dışarı çıkmaya korkan sıkıcı bir gencim. Dünya ile tek bağlantım bilgisayarım.
Liseden ayrılmak zorunda kaldım çünkü benimle uğraştılar, bana güldüler...

Netflix'te Breaking Bad'i izledim ve daha sonra bu forumu buldum ve sahte bilgiler, sentezler, resimler yayınlamanın eğlenceli olabileceğini düşündüm... ve tamamen icat edilmiş bir sentez yaptıktan sonra insanların yüzünü hayal edin. Bu yüzleri hayal ederek neye güldüğümü bilemezsiniz hahahaah ne kadar aptallar

Şimdi beni avladığınıza göre tüm gün boyunca ne yapacağımı bilmiyorum, bu forum benim ana eğlencemdi, üstesinden gelip gelemeyeceğimi bilmiyorum ve kendime karşı çılgınca bir şey yapmaktan korkuyorum. Eğer böyle bir şey olursa bu sizin vicdanlarınıza düşecek ve bununla yaşamalısınız.

PD: Bu mesajı anlamayanlar için özetliyorum:

Başka bir şey yayınlamayacağım ya da PM ya da başka bir yolla kimseye yardım etmeyeceğim. Bu, herhangi bir ekonomik ya da kişisel çıkarı olmayan, sadece deneyimlerini paylaşmaya teşvik eden fedakar insanlara böyle davranarak elde ettiğiniz şeydir. Forum yöneticilerinin, uygun görürlerse, gelecekteki olaylardan kaçınmaya çalışmak için dikkate alabilecekleri olası bir durum olabilir. Neyse bensiz de yaşarsınız merak etmeyin her şey yoluna girecek.
İyi şanslar ve teşekkürler.

Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
reaktör boyutu? 50L ?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Ben 100 l kullanıyorum ancak daha büyük miktarlarda 50 l, gönderilen sentez için fazlasıyla yeterli.

ossi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Merhaba,

Çabanız için teşekkürler.
H2O ne ile karışır? Bunu anlamıyorum.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Reaksiyona h20 ekleyin. Oku, bunu nasıl anlamıyorsun. Çok iyi bir yazı.
Ve Leuckart için bildirilen en iyi verim

ossi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
şimdi anladım, bunu karıştırmak istiyor. h20 karıştırmadan önce anladım. çünkü virgül

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Fomamidi başka bir şeyle değiştirmek de mümkün mü

/Teşekkürler

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Karbonat amonyak ile mümkündür ancak süreç önceki adımlardan farklıdır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
85'ten daha yüksek formik bulabileceğinizden şüpheliyim ;-)

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Amonyum karbonat üzerinde formik asit kullanarak amonyum format elde edersiniz ve bu formik asidi daha sonra yerinde formamid üretmek için reaksiyonda kullanabilirsiniz

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67
@btcboss2022 buharı 130C'de açın dediğinizde bu, damıttığımız karışımın bu sıcaklıkta olduğu ve daha sonra başka bir kaynaktan (100C sıcaklıkta normal buhar olan) buharı eklediğimiz anlamına mı geliyor?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Buhar, basınç çıkışına bağlı olarak farklı sıcaklıklarda olabilir, daha fazla basınç daha fazla sıcaklık.
Ben sadece buhar değil bir ısıtma kaynağı kullanıyorum, eğer buharda yeterli basınç ve sıcaklık varsa muhtemelen ısıtma kaynağı olmadan da çalışabilir ama ben bunu hiç test etmedim.
Bence bir ısıtma kaynağı bulmak, en azından büyük ölçekte buhar için gerekli basınç ve sıcaklığa sahip bir ekipmandan daha kolay.

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bu yazı çöp.öncelikle formamid ile sıcaklık çok düşük 140-150 amonyum format kullanıyorsanız doğru geliyor ama doğru hatırlıyorsam formamid daha yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyar ve ikincisi N-Formilamfetamin sıvı değil katı kütledir ve neden reaksiyon karışımından çıkarmaya çalışıyorsunuz tamamen işe yaramaz adım sadece veriminize zarar verir üçüncü hidroliziniz yanlış 11l hcl kullanıyorsunuz bu delilik 11 kilo N-Formilamfetamin olsa bile miktar 2,5 litre hcl'ye yakın olurdu 11l değil 1:1: 1 molar kütleye göre, hacme göre değil.neden her şeyi bu kadar karmaşık hale getiriyorsunuz Leuckart basit bir reflü hidrolizidir ve sonra bazikleştirilir ve sonra buharla damıtılır hepsi aynı kapta, böylece ekstraksiyon veya çözücü gerekmez bu reaksiyonu hiç yaptığınızdan şüpheliyim ve eğer varsa, dediğiniz gibi yaparsanız veriminiz sıfıra yakındır. tamam herkese mutlu noeller uyuyacağım cehennem gibi sarhoşum

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yazımın ilk cümlesi:
"Benim yolumve benim için işe yarıyor, tek ve resmi yol olduğu anlamına gelmez"
Her neyse, bunu yapıp yapmadığım konusunda büyük şüpheleriniz varsa, kontrol etmeye davetlisiniz, öğrenmeye her zaman açığım ;-) evime gelmenin bir yolunu bulabiliriz.
Ve dürüst olmak gerekirse, test ettiğim tüm synth'lerde hiç sağlam bir N-formilamfetamin ilginç olabilirdi. Teşekkürler.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Ammoina format ile 140 150'de bir leuckart çalıştırırsanız, yine de sadece formamide parçalanacaktır.

View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
Kesinlikle katılıyorum. Bazı Rus kimyagerler Leuckart'ı düşük sıcaklıkta bile amonyum format ile yapıyorlar.
Ben amonyum format ile 140-150 C yapıyorum. Formamid ile sıcaklık 155-165 C civarında. Format formamide frenlese bile, bu iki reaktif ile farklı sıcaklık ve mekanizma var.

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
"Yerinde" formamide dönüşmesini istemiyorsanız, format ile farklı bir sentezdir.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
n-formilamfetamin hafif sarı yağlı bir sıvıdır

View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
Çöpe gitti. Leuckart'ımın nesi var bilmiyorum. Reaksiyon süresi 20 saat, sıcaklık: 150-160 C (formamid) ve tüm reaktifler doğru miktarlardaydı. Manyetik karıştırıcım kırıldı ve daha sık karıştırmadım mı, yoksa ne. N-Formil aminim her zaman siyah. Onu yakıyor muyum? Ve baz hidrolizi yaptığımda, çok fazla amonyak gazı çıkmıyor, yani N-formil "aminim" hiç amin değil mi?! Biri bana yardım edebilir mi? P2P miktarım 8 gram + diğer reaktifler.

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
TAMAM. Yanlış olan neydi, benim sözde "P2P "mdi, cadı P2P değildi.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Ve hidroliz için asit miktarında yanlış bir şey yok. Bu sentezi daha önce yaptınız mı Tweaker?

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Hidrolizde yanlış bir şey yok mu? Evet neredeyse her şey var. Evet bu sentezi uzun zaman önce arkadaşımla yaptım.

View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bana altın verimi gibi geldi. Lökartlarınızda katalizör kullanıyor musunuz?