P2P'den komple amfetamin freebaz (A-oil) sentezi (10L ölçek)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bu yazı çöp.öncelikle formamid ile sıcaklık çok düşük 140-150 amonyum format kullanıyorsanız doğru geliyor ama doğru hatırlıyorsam formamid daha yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyar ve ikincisi N-Formilamfetamin sıvı değil katı kütledir ve neden reaksiyon karışımından çıkarmaya çalışıyorsunuz tamamen işe yaramaz adım sadece veriminize zarar verir üçüncü hidroliziniz yanlış 11l hcl kullanıyorsunuz bu delilik 11 kilo N-Formilamfetamin olsa bile miktar 2,5 litre hcl'ye yakın olurdu 11l değil 1:1: 1 molar kütleye göre, hacme göre değil.neden her şeyi bu kadar karmaşık hale getiriyorsunuz Leuckart basit bir reflü hidrolizidir ve sonra bazikleştirilir ve sonra buharla damıtılır hepsi aynı kapta, böylece ekstraksiyon veya çözücü gerekmez bu reaksiyonu hiç yaptığınızdan şüpheliyim ve eğer varsa, dediğiniz gibi yaparsanız veriminiz sıfıra yakındır. tamam herkese mutlu noeller uyuyacağım cehennem gibi sarhoşum

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
n-formilamfetamin hafif sarı yağlı bir sıvıdır

View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
Şimdi format ile sentez yaparken başka neyi yanlış yaptığımı biliyorum. Şimdi bunu formamid ile ve doğru sıcaklıklarda vs. yapıyorum. Bakalım ısıtma işlemini bitirdiğimde nasıl olacak...

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
Çöpe gitti. Leuckart'ımın nesi var bilmiyorum. Reaksiyon süresi 20 saat, sıcaklık: 150-160 C (formamid) ve tüm reaktifler doğru miktarlardaydı. Manyetik karıştırıcım kırıldı ve daha sık karıştırmadım mı, yoksa ne. N-Formil aminim her zaman siyah. Onu yakıyor muyum? Ve baz hidrolizi yaptığımda, çok fazla amonyak gazı çıkmıyor, yani N-formil "aminim" hiç amin değil mi?! Biri bana yardım edebilir mi? P2P miktarım 8 gram + diğer reaktifler.

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
TAMAM. Yanlış olan neydi, benim sözde "P2P "mdi, cadı P2P değildi.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
merhaba @btcboss2022
N-formy'nizin rengi nedir? pH?

Çok garip bir şey buldum. N-formy'm koyu kahverengiydi.
Geçen seferden kalan Amonyum karbonatımı (karışım) saklıyorum ve üst katmandaki şişede sadece biraz N-formy vardı
Belki 1 litrelik şişedeki 5 ml'yi ayırmaktan arta kalmıştı. Amonyum karbonat.
şimdi 6 hafta sonra rengi açık turuncuya dönüştü ve miktar x3 minimum sanırım 15ml

Bu yüzden belki de amonyum karbonat yolu (ph7'yi titre etmek) zaman ayırırsanız altındır
Belki de çok fazla ısı ve çok az zaman kullanıyoruz.
Her neyse, bir dahaki sefere birkaç hafta ısıtmadan başlayacağım, sonra ısıtacağım ve tekrar bir hafta kalmasına izin vereceğim ve sonra ayıracağım.

belki canavar verimi

Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
66
Bazen reaksiyon karışımımı yaklaşık 4-5 saat ısıtıyorum, sonra uyuyorum. Tekrar. Biraz uyku. vs. vs.
Bir keresinde reaksiyon 5 gün sürmüştü! :) Festers Meth vol. 8:th'de bir metin var, eğer reaksiyon karışımını 4-5 gün bekletirseniz ve 1 saat boyunca 160 C ısıtırsanız, tamamlanır! Bunu bir Rus kimyager söylemişti. Bunu kendim hiç denemedim...

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Reaction score
24
btcboss2022 HCL ile hidroliz oran hesaplamanız ABSÜRD!

Adım 1: N-Formilamfetamin Mollerini Hesaplayın

Varsayıyorum:
- N-formilamfetaminin yoğunluğu:** yaklaşık 0,9 g/mL.
- N-formilamfetaminin moleküler ağırlığı:** yaklaşık 163 g/mol.

### Adım 2: Gerekli %37 HCl Hacmini Hesaplayın

Hidroliz için N-formilamfetamin molü başına yaklaşık 1 mol HCl gerekir.

- **%37 HCl konsantrasyonu:** ~12 M.

### Son Hesaplama:
11 litre N-formilamfetamini hidrolize etmek için yaklaşık **5,06 litre %37 HCl'ye** ihtiyacınız olacaktır....