Efedrin Hidroklorürden Metamfetamin sentezlemenin mevcut en kolay yöntemi

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba! Burada çok yeniyim ve Efedrin'i Metamfetamin'e dönüştürmekle ilgili karanlık ağdaki hemen hemen her yeri kontrol ettim. Şimdi, kimya konusunda bir geçmişim yok, durum böyle olunca, bunu yapmak için en uygun yöntemi bulmakta zorlanıyorum.

Anladığım kadarıyla, elinizde Efedrin Hidroklorür varsa, ilk kez kullanacak biri için en "temiz", en kolay, en az karmaşık ve en "yapılabilir" yöntem HI / redP mi?

Metamfetaminin Efedrin'den HI/redP ile sentezlendiği genel yöntemleri anladım, ancak çok sayıda farklı gönderi ve blog nedeniyle aklım karıştı...

Sorum şu ki, şu anda kabul edilen "Efedrin Hidroklorür tabletlerini Metamfetamine dönüştürmenin en uygun yolu" nedir? Ve hangi kılavuz bu özel yol için en kapsamlı ve her şeyi içeren kılavuzdur?

Her türlü yanıt büyük bir memnuniyetle karşılanacaktır! Bu arada sormak istediklerim çok fazlaysa özür dilerim, "araştırmamın" son 3 gününde tek bir tam teşekküllü rehber üzerinde sonuca varmaya çalışırken gerçekten hüsrana uğradım...

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Hızlı ve kirli 1 2 3 öncüllerinizi titre edin muhtemelen bir nokta beş nokta üç gibi olacak ama hepsi başlangıç ürünlerinize bağlı eski moda itme ve çekme Tek bir pot bile yapabilirim eski okul fikir başlangıçta onunla mikroya gitmemek acele etmeyin tanrı seks kırmızı alabilirseniz yüksek olmayın bu mesajin en büyük hatasi yeteri̇nce i̇leri̇ gi̇tmemek ya da kabarmaya başladiğinda çildirmak oradaki̇ deneme dostum bi̇r tür not tutun nasil güvence altina almak i̇sterseni̇z onlari si̇ze kadar çok özel notlar alin ve ayni hatayi asla i̇ki̇nci̇ kez yapmama hedefi̇ni̇ amaçlayin zaman sicakliği yok ruh halleri̇ her şey ve bunu söylemeye gerek yok ama kullandığınız tüm süreci yakın nasıl çalıştığını gerçekte neler olduğunu bu sizi birçok baş ağrısından kurtaracaktır ya da bunların üçünü de bardağa atıp ocağa atabilir ve bir şey elde etmeyi umabilirsiniz ve sonra asla asla asla asla asla kaynağın siz olduğundan bahsetmeyin altın olmalı Üzgünüm daha fazla anlatabilirim bilime girebilirim kimyaya girebilirim laboratuvar tekniğine girebilirim yaptığım hatalara ve tuzaklara girebilirim ama tüm yolculuklar sizin için değmezse, o zaman daha ucuza satın alın sağlığınız için daha kolay ve sizi kıç deliğinizin şarap şişesinin boyutuna kadar halkalanmasını önleyecektir bakire ilk önce tanrı yolunda en iyi şanslar arkadaşım

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Teşekkür ederim dostum, senin de yolun açık olsun! Tavsiyelerinize uyacağımdan emin olabilirsiniz. :D

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
İyot, hipofosforik asit

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
Tabletleri metanol ile ekstrakte edin, filtre edin, filtredeki çöpleri atın ve metanol filtratını yavaşça buharlaştırarak efedrin elde edin. Kırmızı fosforlu efedrin ve iyot kristallerini iyice karıştırın 1:3:5 1:2 oranında su ekleyin: tüm karışım ağırlığı (bağlıyken reflü kondansatöründen eklemenizi öneririm çünkü çıkan gaz ölümcüldür) düşük ısıda 24 saat reflü yapın, soğutun, süzün, aynı miktarda suyla doyurun, %20-%25 naohu çözeltisiyle bazikleştirin, 3-4 kez dcm ile ekstrakte edin, ekstraktları toplayın, MGSO4 veya NA2SO4 ile kurutun, dcm'yi buharlaştırın, dcm buharlaştıktan sonra kalan yağdan HCL gazı köpürtün, katıyı toplayın, kuruması için filtre tabakasına bırakın.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Ahh bol hidroiyodik asit günleri %57 1 2 3 itme çekme kırmızı beyaz ve mavi aynı işlem temelde bunu bir kasede yapabilen birini tanımadım sürekli iyot eklemek en keskin muz ve bel çantası değildi ama işe yaradı

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
İşte burada! Bunu deneyin, bundan daha basit olamaz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Amonyum tuzu, kül suyu (=amonyak) ve bir bataryadan lityum. Başlangıç sıvısında (etil eter ve heptan) bu yöntemi gösteren aradığım bir video var. Bir 3. sınıf öğrencisi bunu yapana kadar her köşe kesildi

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Athena Sızıntıları

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Doğru. Ayrıca hala "çözünmüş elektron" yani huş ağacı reaksiyonları olan birkaç varyasyon gördüm. Bazıları hapları temizler, bazıları önce se yapar (ve diğerleri hepsini bir kerede karıştırır... laboratuvar camınız varsa, sadece bir çalışma yaparak yöntemi geliştirebilirsiniz, ancak eterden heptan damıtmak için harcanan 2 saatin değerli bir görev olup olmadığı konusundaki tartışmayı okumadım

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
0
Fosforik H3PO4 asit ile hipofosforik asit H3PO2 arasındaki fark nedir ve kimler için uygundur?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
TRBCMeAaEu

H3PO2, H3PO4'ten daha asidiktir ve daha iyi bir indirgeyici maddedir. bu yöntemde hem efedrin hem de H3PO2 kullanılır. aradığınız bu muydu? ^_^

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
0
Yaşadığım yerde fosfor asidi H3PO4 kolayca elde edilebilirken, hipofosfor asidi H3PO2 çok nadir bulunur