BB Forum'dan herkese ücretsiz örnekler!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merak ediyorum 🤔 Merakın Kat'ı öldürüp öldürmediğini anlamaya çalışıyorum

View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Bu ne anlama geliyor? Bu bir tuzak ve plan insanların başını belaya sokmak ve Khat tohumlarını dünya çapında yasaklamak mı? Ha? HUH?!?! Ve araştırma kimyasalları yok mu?!

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Hey Dostum lütfen beni unutma 25 gönderi yakında ulaşıyor, burada aktifim her gün yeni şeyler öğreniyorum ve bu asla bitmeyecek. Bb kapısı kuralları! Üzerinde bazı örnek varsa lütfen gönderin, sizin için bir cevap yapacağım. Sanırım uzun zamandan beri sizin tarafınızdan satın alıyorum. kimyasallar konusunu ve e-bisikleti araştırın. 5 yıldır sayfanızda AB'deki en iyi rc tedarikçisi! Saygılarımla.

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sanırım siz Walter White'sınız 😜 ve örnek ürününüzü kontrol etmek istiyorum çünkü Breaking Bad'in büyük bir hayranıyım.❤️

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Sizinle zaten iletişim halindeyiz :)

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Reaction score
1
Merhaba!
bunun i̇çi̇n nasil başvurabi̇li̇ri̇m?
nasil ücretsi̇z örnek alabi̇li̇ri̇m?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Bu muhtemelen bir tuzaktır ve araştırma kimyasallarından ücretsiz numune yoktur. İnsanlardan biri Khat'ı öldüreceklerini söylüyor! 2-FMA ve 4F-MPH yok.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Pardon, ne hakkında konuşuyorsunuz 😨?

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Bok yiyen kişi bok gönderen kişidir lol yani nvm :D

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Merhaba, Mümkünse ve teklif hala geçerliyse, ben de katılmak isterim ve bir örneği test etmekten çok mutlu olurum.

thelifeofriley

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
lütfen & teşekkürler!

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
seni̇nle zaten i̇leti̇şi̇mdeyi̇z kardeşi̇m :)

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Promosyon hala devam ediyor mu?:)

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Test etmek için sabırsızlanıyorum. Buradan bir kullanıcı, durumumun Tester :ROFLMAO: olarak bilinmesi gerektiği anlamına gelir.

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Burada raporlama deneyimi. Fotoğraf yok, üzgünüm telefonumun kamerası bozuldu. Biraz sabırsızdım ve Glitchy'nin her şeyi yakalaması bir dakika sürdüğü için ilk başta gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşündüm ama bekledikten sonra ışık parladı. Çok deneyimli bir katinon kullanıcısıyım, hatta kendim de birkaç tane yaptım ama mephedrone'u deneme zevkine hiç erişmemiştim. Numunenin ABD'ye ulaşması yaklaşık 8 gün sürdü. Ulaştığında denemek zorunda kaldım. .22 g tarttım ve 1.5 ml suda erittim ve ilk seferinde iğne kullanmak yerine tıkamaya gittim. Tam olarak başlaması 15 dakika sürdü ama lanet olsun MDMA'ya çok benziyor ama daha iyi bir kelime olmadığı için biraz daha az empatik. Referans olarak 31 yaşındayım, 1.5 yıl boyunca ağır kullandıktan sonra yaklaşık 13 yıldır eroin, crack ve alabildiğim her şeye, özellikle de katinonlara tam bağımlılıktan kurtuldum. Şimdi ara sıra eğlenceli zamanlarla iyi gidiyorum. Bu, herhangi bir uyuşturucuyla yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi, bu yüzden çok şey söylüyor. Kız arkadaşım bunu yapmadı ama ne dediğimi anlıyorsanız o da gerçekten keyif aldı ;). Bu siteyi arkadaşlarımla paylaşacağım ve kendim de burada girişimlere devam edeceğim. Arkadaşım da biraz denedi ve çok etkilendi.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Sonunda dostum o örneği aldı ☺️ ne zaman geleceğini, kız sorunlarını bla bla vb. sorduğunu hatırlıyorum, bunun olmasına sevindim
Ve herkes eğlendi 🍀

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
İncelemeniz için teşekkürler kardeşim <333