Question Kristalizasyondan sonra metamfetaminin sertliği nasıl artırılır

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Lütfen bazı bilgilerimi geliştirmeme yardımcı olun, çünkü şu anda ilgili herhangi bir çözüm bulamıyorum.

D-metamfetamini yeniden kristalleştirmeye çalıştıktan sonra, her seferinde beyaz şeffaf kristallere dönüştü (neredeyse tamamen şeffaf, cam gibi), yerel bir üreticiden örneğimi kontrol etmesini istedim ve bana ürünün tadının gereksinimleri karşıladığını, ancak kristallerin yeniden kristalleştirilmesi gerektiğini söyledi. Bu daha zor. Sentezin hangi kısımlarına dikkat etmeliyim veya kristal sertliğini artırmak için hangi yöntemler kullanılabilir?

Ek sorular:
D-metamfetamini kristalleştiriyorum. Her kristalleşme tamamlandıktan sonra katıyı çıkarıp kalan sıvıyı saklıyorum ve tekrar kristalleşmesi için buzdolabına koyuyorum. Bu ürünler de D-metamfetamin, değil mi ve kristalleşmeye devam edebilirler. D-metil yağı tamamen kristal hale gelene kadar doğru mudur?

Lütfen tavsiye verin, yardımınız için teşekkür ederim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yani p2p? fenilaseton? PMK? p2NP'den mi yapıyorsunuz? O zaman yarısı D ve yarısı L olmalıdır. L-meth'i D,L-meth'e rasemerize etmek ve D'yi ondan tekrar çıkarmak mümkündür, ancak pahalı veya uzun bir projedir. D-tartarik asit ve polar olmayan çözücü kullanıyorsanız, evet kristaller D olmalıdır. Kristaller berraksa, bu genellikle yüksek saflıkta oldukları anlamına gelir. Yeniden kristalleştirmenin nedeni daha büyük kristaller büyütmektir ve işin püf noktası yavaşça soğutmak ve ardından uzun süre bekletmektir. Bu büyük kristallerin büyümesi bir ay sürer.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
5449+fosforik asit yoluyla P2P yaptım ve metamfetamin yapmak için NaBH4 indirgemesi kullandım ve ardından L ve D'nin serbest bazlarını ayırmak için L-tartarik asit kullandım.

View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
L tartarik asit (87-69-4) kullanıyorsanız, karıştırdıktan sonra oluşan katı madde L- ve L-tartarik asittir. Tüm kaseyi bir gün boyunca buzdolabına koyun, çıkarın, biraz metanol ekleyin ve karıştırın, katıyı metanolden ayırmak için bir filtre hunisi kullanın. D-metil serbest baz, sıvının sodyum hidroksit çözeltisine eklenmesiyle elde edilebilir.