apaan A-oil'e nasıl aktarılır?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
polonya'da bulabi̇li̇rsi̇ni̇z

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Çünkü bu benim için imkansız. Bunun için yerim yok ve sadece biraz yağa ihtiyacım var. Elimde 1 kg apaan var. Biraz daha basit olmasını beklerdim.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Bunu 20g natriumhidroksit ile 80g su almak için oluşturuyorum, değil mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
100 mL su hacmine 20 g NaOH. Bu, APAAN tuzundan APAAN serbest bazlı yağ elde etme yöntemidir.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

Teşekkürler G

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Ancak ... bu size amfetamin yağı (amfetamin freebase) vermez, sadece APAAN freebase verir.
APAAN'ı amfetamin freebase'e dönüştürmek için çok karmaşık olduğunu düşündüğünüz şeyleri yapmanız gerekir. Üzgünüm, ama kimya sizin beklentilerinizi gerçekten umursamıyor :/

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Yani, 100 ml'lik ölçü silindirine veya behere 20 g NaOH dökün ve 100 ml'ye ulaşmak için su dökün. Bu doğrudur.

Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

A-oil ve B-oil arasında ph değeri farkı var mıdır?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
B yağı nötr ph 6-7 ve A yağı en az ph 11 olmalıdır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
İnsanlar çoğunlukla daha yüksek PH'a sahip A yağının daha kaliteli olduğunu söylerler, deneyimlerime göre normalde bu doğrudur, ancak bunun kimyasal veya teknik açıklamasını tam olarak bilmiyorum.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

Cevabınız için teşekkür ederim.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Sakıncası yoksa birkaç soru daha sormak istiyoruz:

A) Beherler ve sepataroty hunisi dışında hangi mashinleri önerirsiniz? Ayrıca DCM'yi buharlaştırmak için hangi mashine önerirsiniz?

B) NaOH aq'nın %20 olması gerekiyor mu? Eğer daha yüksek bir konsantreye sahipse, konsantrasyonu düşürmek için nasıl karıştırabiliriz?

C) DCM buharlaştırılırken kaç derece kullanılacak?

D) Kullanılacak appan, dcm, naoh aq miktarları hakkında bize tam bir adım adım kılavuz verebilir misiniz?

E) Önerdiğiniz yöntemin beklenen verimi nedir?

Biraz kafamız karıştı çünkü şefimiz bize formamid düzenleme veya A) amonyum format ve amonyak veya B) amonyak ve formik asit ile formamid üretme görevlerini verdi.

Birden fazla apaan yöntemi var mı? Endüstriyel bir üretim için en kolay yöntemi arıyoruz.

Saygılarımla,

Aaron Stevens

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Ne arıyorsunuz? Hangi sentezi kastediyorsunuz? Yukarıda tuz formundan nasıl serbest baz yapılacağını anlattım.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16

Bu sentez yöntemini soruyordum:

Bir behere koyun, DCM kısmı ve ~% 20 NaOH aq çözeltisi ekleyin, yağınız DCM'de çözülecektir. Katmanları sepataroty hunisi ile ayırın ve DCM'yi buharlaştırın. Serbest bazlı yağ elde edeceksiniz.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Rotovap makinesi
50'ye kadar NaOH çözeltisi kullanmak daha iyidir. 50'lik su NaOH'ı nasıl hazırlayacağınıza dair kılavuza ihtiyacınız var mı?
Vakumun varlığına veya yokluğuna bağlıdır. Eğer 1 atm basıncınız varsa - 35-39 * C, vakum varsa - daha düşük bir sıcaklık uygulayabilirsiniz, ancak buharlaştırmak için yeterlidir.
Evet. APPAN miktarınızı alın ve pH 12-13'e ulaşana kadar NaOH aq çözeltisi ekleyin (oda sıcaklığında veya daha düşük olmalıdır). 5 dakika karıştırın ve ardından x1 (APPAN hacmi) DCM ekleyin. Çözeltiyi ayırma hunisinde çalkalayın ve karıştırın. DCM katmanını boşaltın (hunideki izleri DCM ile yıkayın) ve su katmanına aynı miktarda DCM ekleyin ve ekstraksiyonu tekrarlayın. Daha sonra DCM ekstraktlarını birleştirin ve çözücüyü rotovap makinesinde veya su banyosunda buharlaştırın. APPAN içermeyen baz elde edeceksiniz.
Sanırım %95-100
Hangi yöntemle? Apaanı serbest baza dönüştürmek için mi yoksa Amfetamine dönüştürmek için mi?:unsure:

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

hala apaan'iniz var mi?

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sayın DocX,
amfetamin-freebase almak için ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?
p2np'den amfetamin-freebase/yağ elde etmenin bir yolu var mı?
freebase'i büyük miktarlarda yapmak istiyorum ve bunun için en iyi yolu bulamıyorum.
çok minnettar olurum
Saygılarımla

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sevgili G.Patton,
Büyük bir bilgiye sahip olduğunuzu görebiliyorum, paylaştığınız için çok teşekkür ederim.
APAAN veya P2NP'yi amfetamin serbest / yağa (1-10L ve 10-100L) dönüştürme yöntemlerini bilmek istiyorum.
i̇hti̇yacim olan her bi̇lgi̇yi̇ almaya hazirim, belki̇ tavsi̇ye etti̇ği̇ni̇z yöntemleri̇n prosedürünü gerçekten anlamak i̇çi̇n okumam gereken bazi i̇puçlariniz vardir.
şimdiden çok teşekkür ederim
en i̇yi̇ regadlar

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Evet, bir yolu var. Daha doğrusu birkaç yolu var. Bu forumdaki "amfetaminler" bölümüne bakın. Alüminyum ve cıva nitrat kullandığınız bir yol ve sodyum borohidrit ve bakır klorür kullandığınız başka bir yol var.