apaan A-oil'e nasıl aktarılır?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Al/Hg yolu üzerinde P2NP'den A-oil yaparsam, çok temiz A-oil elde etmek için freebazı serbest bırakmak için NaOH ekledikten sonra ne yapmalıyım? A-yağını nasıl saklayabilirim? Çok kararsız bir ürün olduğunu düşünüyorum.

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.
Neredeyse her şeyi araştırdım ve gerçekten nerede durmam gerektiğini bulamadım, sadece sülfürik asit ekleyerek dönüştürebileceğiniz freebase / yağa sahibim (bildiğim yol 1L A-OIL + 2L Metanol + 330-400ml sülfürik asit (yağın kalitesine bağlıdır) .
##############################################################################
Al/Hg yöntemi ile videoyu gördüm, ihtiyacım olan freebase'in (üst katman) altındaki adım mı?
5:16-6:13 - Alkalinizasyon. Reaksiyon ısı salınımı ile ilerler. Reaksiyona girmemiş alüminyum kalıntıları ayrıca alkali ile reaksiyona girecek ve karışımı ısıtacak ve yan ürünler oluşturacaktır.
Alkalinizasyondan sonra karışımın dinlenmeye bırakılması sürecinde, 30 dakika içinde görünür katmanlara ayrılma gerçekleşir. En üst katmanın pH değeri 11-12 olmalıdır.
#########################################################################
her neyse, ekzotermik reaksiyonun bu kadar büyük miktarlarla (10-100 litre) başa çıkamayacağını okudum.
bmk'yi bmk-freebase'e dönüştürmek için de bir konu var ama bu amfetamin-freebase değil, değil mi?

cevap için çok teşekkürler, ne kadar minnettar olsam azdır.
Saygılarımla
pantona

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
10-100L reaksiyon kütlesi mi demek istiyorsunuz? Ekzotermik reaksiyon 100g p2np yükünden daha büyük ölçekte çok fazla ısı üretir.
Doğru, bu farklı bir madde

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Depolamak için önce amfetamini tuzlamak ve gerektiğinde serbest baza dönüştürmek mantıklı olacaktır, sanırım? Sonuçta tuz stabildir. Eğer freebazı temizlemek istenirse, buhar distilasyonu makul olmaz mı? Ya da vakumlu damıtma? Ya da sadece bir asit/baz ekstraksiyonu - tuza dönüştürün, yeniden kristalleştirin ve sonra (her ne sebeple olursa olsun) tekrar bazlaştırarak serbest hale getirin.

Neden serbest baz aşamasında durmak ve ürünü tuzlamamak istendiğini gerçekten bilmiyorum. Tuz kararlıdır, yeniden kristalleştirilebilir ve bozunma riski olmadan daha kolay saflaştırılabilir.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Eğer amfetaminin kesinlikle serbest baz olmasını istiyorsanız, asit eklemeyin. Ancak serbest baz hassastır ve tuzdan daha kolay ayrışacaktır, bu yüzden neden nihai tuzlu üründen daha arzu edilir olduğunu gerçekten anlamıyorum.
Üzgünüm, burada çıkmaza giriyorum. Bu ölçekte bir kimya deneyimim ya da bilgim yok. Hem bilgimin hem de ilgimin ötesinde. Umarım bu sitedeki uzmanlar size yardımcı olabilir!

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Evet, ama buradaki pek çok insan sadece A-Yağı üretiyor ve bu yağ tüm bayilere satılıyor ve onlar da bundan macun yapıyorlar. Bu fikrin hangi çöplükten çıktığını bilmiyorum. Ama çok temiz bir freebase için ne yapmam gerektiğini bilmek istiyorum.

Sadece bu insanların ne yapmadığını bilmek istiyorum, çünkü ürünün içinde ne tür bir kir olduğunu ve kullanıcıların burnundan çektiği freebase'in maruz kaldığı ayrışmayı umursamıyorlar. Yağın kaçakçılığının daha kolay olduğunu tahmin edebiliyorum.

Buhar distilasyonu veya vakum distilasyonu verimde büyük kayıplara yol açmalı ve sıcaklık 60°C'yi geçmemelidir.
Başka bir A/B ekstraksiyonu muhtemelen temiz freebase üretmek için en iyi çözüm olacaktır.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Özür dilerim, sorularınızı yanıtlamaya çalışırken biraz yorgundum. Tekrar deneyelim.

1. Reaksiyonun ölçeğine ilişkin cevabım hala geçerli. Büyük ölçekli ilaç kimyası konusunda hiç deneyimim yok, bu yüzden size bu konuda gerçekten yardımcı olamam.

Evet! Aynen öyle. Reaksiyon çözeltisi baz ile karıştırıldığında amfetamin freebaz üretilir (A-oil). Çözeltinin üstüne çıkar ve ayrıştırılabilir.
Ancak bu katmanın farklı safsızlıklar ve yan ürünler de içerdiğini unutmayın. Normalde, amfetamin tuzunu üretmek için ayırma işleminden sonra asitle muamele edilir. Tuz, yağlı serbest bazdan çok daha sağlamdır ve depolamadan dolayı bozulmaz. Ayrıca, tuz üretildiğinde yeniden kristalleştirilebilir (ısıtılmış bir çözücü içinde çözülür ve ardından soğutularak tuzun yeni, daha temiz kristalleri üretilir. Safsızlıkların çoğu veya tamamı sıvıda kalır) temizlemek için.

İstenirse, tuz temizlendikten sonra çok az miktarda suda çözülerek ve ardından sodyum hidroksit eklenerek pH değeri 11 civarında olacak şekilde yeniden serbest baz yağ haline getirilebilir. Üstte yine bir freebase tabakası oluşacaktır. Bu kez yağ temiz olacaktır. Ancak bu uzun sürmeyecektir. Zaman içinde kokulu ve muhtemelen zehirli yan ürünlere yavaşça ayrışacak ve bunlar tekrar sülfürik asit eklendiğinde macunumsu son ürüne dönüşecektir. Bu sadece fazladan adımlar ve neden birinin amfetamin sülfat tuzu yerine A-oil üretmek istediğini gerçekten anlamıyorum.

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Geçen günlerde çok araştırma yaptım ve doğru maddeyi aramadığımı fark ettim. Sanırım "speed-paste" üretmek için darknet'ten satın alabileceğiniz bmk freebase'i aradım. ama bence bu yüzden kimse gerçek speed'in ne olduğunu bilmiyor çünkü bu gerçek amfetamin yağı değil.

çünkü a-yaği normal hizdan daha çok satilabi̇li̇r ve çoğu durumda i̇nsanlar i̇şi̇ni̇ze para ödemez.

zamaniniz ve cevaplariniz i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇m, araştirdiğim şey olmadiğini anlamama yardimci oldu ve bu yöntemle kendi̇m i̇çi̇n üreti̇m yapmak i̇çi̇n beni̇ bi̇raz meraklandirdi çünkü ben de gerçek hizi bi̇lmi̇yorum.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Amfetamin freebase (A-oil) de amfetamindir, sadece tuz formundan başka bir formdadır. Freebaza asit ekleyerek amfetamini tuz formuna dönüştürürsünüz. Eğer sülfürik asit eklerseniz amfetamin sülfat elde edersiniz. Fosforik asit eklerseniz amfetamin fosfat elde edersiniz. Daha sonra tuzu saflaştırmak için yeniden kristalize edersiniz ve ardından saf amfetaminden ince, kuru bir toz elde etmek için temiz tuzu kurutursunuz.

"Speed paste", benim her zaman ıslak amfetamin tuzu olarak anladığım kötü tanımlanmış bir maddedir. Yetenekli bir kimyager tuz oluştuktan sonra çözücüleri buharlaştırır. Eğer onları içeride bırakırsanız, ağırlığın büyük bir kısmı amfetaminden değil çözücülerden oluşacaktır. Ayrıca, tuza dönüştürülmemiş serbest baz yağdan da ıslanabilir. Bu da zamanla bozunacak ve tuzun içinde yabancı maddeler bırakacaktır. Yani temel olarak, amfetaminin daha kirli bir formu. İnsanlar bunun daha temiz ve daha "ham" bir amfetamin formu olduğunu düşünebilir, ancak bu doğru değildir. Bu sadece kötü kimyagerlerin kirli, vıcık vıcık bir ürünüdür.

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Size tamamen katılıyorum ancak çoğu insan kimyager bile değil, bunu tanımlanmış gibi yapan ve ph ölçeğinin ne olduğunu bile bilmeyen birçok insan tanıyorum ve bu çok üzücü çünkü insanları yavaş ama emin adımlarla zehirliyorlar. Ve eğer insanlara şimdiye kadar aldıkları en "saf" amfetamini verirseniz, bunun boktan olduğunu söylüyorlar çünkü yan ürünlerin etkilerini hissetmiyorlar.

Yani p2np yolu üzerinden freebase elde ederseniz, amfetamini halka açık "a-yağı" ile aynı şekilde kristalize edebilir misiniz?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bayım, A-oil amfetamin freebase olarak bir şey değildir, ancak bu A-Oil çok kararlı değildir ve
ayrışır ve kendini kirletir, freebase veya A-oil şişelerde depolanmamalı veya sınırdan geçirilmemelidir, çünkü o zaman artık satıştan önce temizlenmeyen sadece kirli freebase olur.
Freebase derhal sülfat fosfat veya klorüre dönüştürülmelidir.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Yıllardır aynı kaynaktan apaan'dan yapılmış A-oil alıyorum, her zaman aynı kalitedeydi
A yağını nihai üründen sonra sevk etmek çok daha güvenlidir. Onca yıl boyunca hiçbir şey ters gitmedi.
Ve cam şişelerde çok uzun süre saklayabilirsiniz, vakumla 2 yıl sorunsuz.
Ama bu bugün tarih oldu çünkü artık apaan yok
ve şimdi farklı ürünlerden yaratıldılar ve evet bu bugün onu dengesiz hale getiriyor

Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sevgili Pennywise,
sana tamamen katılıyorum ama gerçek böyle değil. gerçek saul'un dediği gibi.
a-yağı nakliye için daha iyi ve sokaklardaki tedarikçiler bitmiş ürünü satın almayacaklar. a-yağını kendileri yapmak istiyorlar çünkü daha fazla para kazanmak için onu bir şeyle esnetebilirler.
Şimdiye kadar herkes amfetamin üretti.
ve uzun süre uğraştım ve çok kararlı olduğunu biliyorum, hiç darknet'ten yağ aldınız mı?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bir ve aynı ürün ama ikisi de farklı malzeme özellikleri, ilginç, böyle bir şeyin mümkün olduğunu bilmiyordum... Literatür de farklı bir şey söylüyor, ürün sadece -20°C'de uygun şekilde saklanırsa kararlı. -->kaynak

Evet, tabii ki Petrol olarak kaçakçılığın avantajlarını görüyorum, daha az yer, daha az ağırlık ve sonunda mal iyi hale gelmezse suçu alıcıya atabilirsiniz çünkü bunun hesabını kendisi vermek zorunda.
Ve hayır, darknet üzerinden hiç petrol satın almadım, ne için? Ama bu açıklamayı yapabilirim çünkü bu yağdan yapılmış yeterince şey temizledim ve her zaman genişleticinin yanı sıra, malzemenin içinde sentez kiri var ve gerçekten çok fazla, iğrenç.
İki olasılık var, ya yağ gerçekten saf olarak satılmıyor, düzgün bir şekilde işlenmemiş ve temizlenmemiş ya da yağ nakliye ve yanlış depolama sırasında çok bozulmuş. Elbette her iki olasılık da bir araya gelebilir. Yoksa yağın farklı saflık dereceleri olduğundan da mı şüpheleniyorsunuz?

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Şunu söylemeliyim ki, yolda beni gerçekten güldüren bazı uzmanlar ve aslında olan ama böyle bir şey hakkında yorum yapmayan diğerleri var...

"apaan'dan a-oil yapmak istiyorum ama sadece birkaç adımla çünkü karmaşık bir iş olmadığını umuyorum" ...

APAAN yeterince var, sadece dönüştürmek için talimatlar gibi, bence konu yaratıcısı asla bir kilo apaan'dan tek bir gram amfetamin yapmayacak...

a-yağ, b-yağ, komik, kimya okuyorum, hiç böyle bir şey okumadım veya duymadım... amfetamin-baz "A"-Yağ veya A-Bazdır... ve çökeltme yoluyla kristalize edebilirsiniz (sülfat, fosfat, hidroklorür), bağlı olarak.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bu başlığın birinci sayfasında belirtildiği gibi, "A-oil" ve "B-oil" sokak isimleridir, bu nedenle bir kimya öğrencisi olarak sadece isimleri bileceksiniz, satan bayilerle temas kurduğunuzda, birçok insan orada malzemenin nasıl yapıldığını bilmiyor.
Bu arada, "B-yağı "nı daha önce hiç duymadım, bu yüzden ne olduğunu bilmiyorum.
A-oil amfetaminsiz baz ya da amfetamin bazdır, bunu satıcılara satmak çok popülerdir, onlar da bundan iğrenç speed paste yaparlar ve böylece bu speed paste'i kullananlar, aptal satıcı konuşmaları ve "tekme" için çok fazla kafein nedeniyle bunun büyük bir anlaşma olduğunu düşünürler.
Ama bu aptal çocuklar ne kadar pis bir şey aldıklarını bilmiyorlar. Piyasadaki temiz ürünlerin büyük bir destekçisiyim, 2000'li yıllarda MDMA'da olduğu gibi bir devrime ihtiyacımız var. İlaçlarımızda artık bok yok! İyi şeyler getirin ya da kendinizi yiyin. Neyin iyi hız, neyin A-yağının pisliği olduğu konusunda aydınlanmaya çok ihtiyacımız var, çoğu insan bunu bilmiyor.

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
"B-Oil" de gerçekten kesinlikle hiç duymadım, a-oil hala bir yerlerde mantıklı geliyor.... Bayiler de kâr optimizasyonuna odaklanırlar, sağlıkları onlar için genellikle hiçbir rol oynamaz... Evet, bu pislik.

Tamamen teknik bir bakış açısıyla, saf bir ürüne sahip olduğunu düşünen satıcıya teslim etmeden önce amfetamin bazını kesmek zor değildir.

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
HgCl² daha iyi olurdu ama Nitrat da iyi...

Sadece tuzlarını değil, alüminyum amalgam yapmak için elementel cıva bile kullanabilirsiniz.
Bunun için suyun pH'ını HCL ile 4-5 asidik hale getirmeniz gerekir, daha sonra sıvı cıva ile de çalışır, ancak biraz daha uzun sürebilir.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
B-oil, BMK için sokak argosudur

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
B yağından A yağına sadece %85 formik asit ekliyorlar
ve A-oil'den nihai ürüne (speedpaste) sadece (metanol) ve %96 sülfürik asit ekliyorlar