İlk MDMA sentezim için yardıma ihtiyacım var. LÜTFEN

mickael1985

Don't buy from me
Member
Reaction score
0

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
H2SO4 + NaCl, temel bilgileri bilmiyorsanız kimyayı denememelisiniz, kendinizi kimyasal risklere maruz bırakıyorsunuz ve tüketicileri nihai üründe bırakabileceğiniz olası safsızlıklara maruz bırakıyorsunuz. Sadece kimya alanında en azından asgari düzeyde çalışmanızı ve bu sentezi daha sonra denemenizi tavsiye edebilirim.

Saygılarımla

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Deals
3
Mdma serbest bazınızı çözücü (toluen veya dcm) ile çıkarmanızı tavsiye ederim.

Ph 6'ya ulaşana kadar seyreltilmiş hcl ekleyin. Mdma hcl h2o'da ve safsızlıklar çözücüde olacaktır.

H2O'yu ayırın ve kristaller oluşana kadar suyu buharlaştırın. Eğer mdma kristalleri hala kirliyse ince toz haline getirin ve asetonda yıkayın.

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
Hustlerkid'in dediği gibi. Bunun için gaz hcl kullanmanıza gerek yok.

Sadece tipik A/B ekstraksiyon yöntemi. Bu sentezi kendim yapmamış olsam da, bu birçok ekstraksiyonda basit bir adımdır.

NaOH veya KOH çözeltisi ile serbestleştirin. Polar bir çözücü ile birkaç çekme yapın. Çekimleri ayırmak için ayırma hunisi kullanın. DCM, yoğunluğu sudan daha fazla olduğu için kullanımı güzeldir, bu nedenle batacaktır.

Tuzlamak için, çözücünüzü ikiye bölmenizi tavsiye ederim, böylece PH'ınızı aşarsanız biraz hazır bulundurabilirsiniz.

Ardından HCl'yi IPA ile seyreltin. Çözücüye damla damla ekleyin ve sunulan turnusol kağıdını kullanarak PH 6'ya ulaşana kadar PH'ı ölçün. Eğer aşarsanız, daha önce bir kenara ayırdığınız serbest baz çözeltisinden bir miktar ekleyin. Hiçbiri kalmayana kadar yavaşça bu çözeltiden çalışın.

Daha sonra NPS'den tuzu çekmesi için su ekleyebilirsiniz. Suyu ayırın ve buharlaştırın.

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Laboratuvar Sıkça Sorulan Sorular bölümünde Gazlaştırıcı sıvılar hakkında bir başlık bulunmaktadır.

mickael1985

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba
Formik asidi 7 saat boyunca ne zaman ve ne kadar ekleyeceğim?
Kloridrik asit eklediğimde ve 80°'ye ısıttığımda reflü ısıtılmış olur mu?
Dietil eter yerine asetik eter kullanabilir miyim?
Bana 2 kg PMK için ürün miktarlarını verebilir misiniz?

Çok teşekkür ederim

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Ben şahsen sadece dietili mtbe ile değiştirirdim. ve verim tamamen ne kadar iyi bir kimyager olduğunuza bağlıdır, eğer berbat etmezseniz, yeni başlayan biri olarak% 80'in muhtemel olduğunu söyleyebilirim.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
si̇zce hi̇drojen klorür gazinin hcl %37'ye göre herhangi̇ bi̇r avantaji var mi?

burada bb'de hcl %37 olduğunda mdma hcl kristalizasyonu hakkında çok şey bulursunuz

çözücüler konusunda özel bi̇lgi̇ni̇z yoksa donmuş asetonen i̇çi̇nde en i̇yi̇ kri̇stalleşme

ph 4 olana kadar baz içine damla damla hcl ekleyin, 4 yapın, 6 değil! asetonen içinde fazlalıkları yıkayacaksınız)
sıvının bulunduğu beheri ocağa koyun ve 130 c'ye kadar ısıtın (suyun tamamını buharlaştırın)
sıvıyı dondurulmuş asetonen içine atın ve dondurucuda saklayın
bazınız bok gibi kahverengiyse, bazınızın 10 katı hacminde daha az dondurucu asetonen kullanmayın. bu şekilde başlangıç bokundan %85-90 saflık elde edebilirsiniz.

Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba,
Ben de ilk mdma'mı nabh4 üzerinden yaptım,
mdma freebase'i 160c'de damıttıktan sonra (vakum kaynağım oldukça zayıf) berrak renksiz yağ elde ettim?
btw hcl gazini denedi̇m ve çok berrak görünen kri̇stal elde etti̇m (beyaz kri̇stal)!
Test ettikten sonra 200 mg'ı yeniden kristalleştirdim ama etkisinin zayıf olduğunu hissediyorum.
Yani şimdi hangi işlemin hata olduğunu bilmiyorum. Birisi bana mdma freebase renksiz renginin doğru olduğunu doğrulayabilir mi? yoksa freebase'i 160c disilasyonda kırmış olabilir miyim?
Metilamin freebazı mdma freebazda bırakmış olma şansım var mı, daha sonra ürünümde bulunan metilamin.hcl oluşturmak için hcl ile reaksiyona giriyor mu? distilasyondan sonra metilamin kalmamış olabilir, değil mi?
Temizlemek için mdma freebase'i tekrar bir şeyle yıkamalı mıyım?
Lütfen bana biraz yardım edin

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Mdma fb renksiz olmalıdır ve 160c'ye kadar ısıtıldığında mdma molekülüne zarar verme şansı yoktur.
Mdma'nızda metilamin olduğunu sanmıyorum, pmk'ya inanmayı tercih ederim) Her neyse, metilaminin karıştırılmayacağınız özel bir kokusu vardır. Anason kokusu değil, "çürümüş balık" kokusu.
Mdma hcl'nizin rengi değişiyor mu (ısıtıldığında kahverengiye/siyaha dönüyor mu - ısı kaynağına 1 saatten fazla maruz kalıyor mu? Mdma hcl + suyunuzu 1:1 oranında şişedeki ısı kaynağına koyabilir ve neler olduğunu görmek için 1 saat bekletebilirsiniz. Şişe açık olmalıdır!

Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yardımınız için teşekkürler
Bir şekilde serbest bazımda "çürümüş balık" kokusu varmış gibi hissediyorum :sick: metilamin.hcl kalmış olabilir mi?
Bunu btcboss2022 sentezi ile yaptım: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
Yukarıdaki yöntemde kontrol ettim ve 17.5 mol methy.hcl ve sadece 16 mol naoh var! bu yüzden şimdi serbest bazımda bir şekilde reaksiyona girmemiş metilamin kalmış olabileceğinden korkuyorum

Temizlemek için freebase'i tekrar yıkamalı mıyım? (naoh ile olabilir)
Mdma freebase'in doğru kokusu nedir?
Ürünün etkisi iyi değil, bu yüzden ürünü atıp başka bir sentez yapıyorum veya yeniden kristal veya başka bir şeyle daha iyi hale getirme şansım var mı?

Teşekkürler

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Bunun anason kokusu değil de çürümüş balık kokusu olduğuna emin misiniz? Mdma'da fark edilebilir hacimde metilamin kaldığını hiç görmedim. Normalde tüm metilamin kalıntıları basit baz ekstraksiyonundan sonra gider
Mdma fb'nin oldukça güzel çok hafif bir kokusu var, ama nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum, yabani orman fıstığı olabilir. Ama hem balık hem de anasondan çok uzak.
Ürününüz ısıtıldığında renk değiştiriyor mu?

Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Anason kokusunu bilmiyorum, ama freebase renksizim 1 saniyeden fazla koklayamadığım çok hoş olmayan bir koku, balık çürüklüğünden emin değilim, ama bu fb'nin çürük olduğundan oldukça eminim
Laboratuvarıma döndüğümde ısıyı test edeceğim.
Ürün etkisini artırabilecek herhangi bir yöntem var mı?
Teşekkürler

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Komik. Ya hiç mdma yoksa ve sadece metilamin varsa? Molar oranlarla 10 g tuzunuzu alkali ph=11'e dönüştürmek için kaç g NaOH'a ihtiyacınız olduğunu kontrol edebilirsiniz. Sonra mdma mı yoksa metilamin mi olduğunu kontrol edin.

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yakında ölebilir miyim, 200mg yiyorum :alien:
Bu testle mdma mı yoksa metilamin mi olduğunu nasıl anlayabilirim, biraz daha açıklayabilir misiniz?

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Şimdi korkuyorum, methy.hcl'nin erime noktasının ne olduğunu biliyor musunuz, bu bilgiyi wikipedia'da bulamıyorum :cry:

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
NaOH'ı suda hazırlamanız gerekir, %20 ww tamamdır. Yani 20 g NaOH + 80 g su.
Başlangıçta bu %20'nin tam ağırlığını bilmeniz gerekir. Örneğin toplam 20 g.
Daha sonra tuzunuzu suda çözün ve PH 11 olana kadar küçük porsiyonlar halinde %20 NaOH eklemeye başlayın.
Şimdi kaç g %20 ww çözeltisi tüketildiğini bulabilir ve tuzunuzun molar ağırlığını tahmin edebilirsiniz.

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
En başından beri pmk yağı mı yoksa pmk tozu mu kullandınız? Nerede yanlış gittiğini görebilmemiz için attığınız adımları yazabilir misiniz?

View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Metnimi doğru okudunuz mu? Tüm bunları bir kerede bir araya getirdiğinizi söylemedim. Arada adımlar var. ayrıca hiç mdma yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız, burada ne söylendiğini anlamıyorsunuz demektir. Eğer yaptıysanız. O zaman dcm'nin bu durumda asla asetonla kullanılmadığını biliyorsunuzdur. Ve sadece ihtiyacınız olan yağı geri kalan sudan ve içinde ne varsa ondan ayırmak için az miktarda dcm kullanılır....

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Eğer vakumla damıttıysanız. O zaman yağınız reaktörünüzde kalmalı ve geri kalanı buharlaşmalı ya da başka bir şişeye alınmalıydı.

Yani renksiz sıvıyı alıp onunla çalışmaya devam ettiyseniz. İçinde metilamin olan yanlış şişeyi almışsınız demektir. Bu yüzden koklamaya devam ettiniz. Çünkü fb asla renksiz değildir.

Pmk balmumunu Pmk yağına mı dönüştürdün?
İstersen bana mesaj at.