TELEFONLAR İÇİN TAVSİYENİZE İHTİYACIM VAR!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
telefonu hi̇ç kullanmayin... i̇nternete farkli yerlerdeki̇ di̇ğer i̇nsanlarin ağindan eri̇şi̇lmeli̇di̇r

Eski telefonlar yeni "akıllı" telefonlardan daha iyi değildir. Eski telefonlar aslında sistemlerine anında ulaşabilir, bu arada yeni telefonlar için polisin yatırım yapması gerekir, böylece herhangi bir görev yapmazlar, ancak bir işletim sistemi bu avantajları sağlar, bu yüzden mükemmel bir çözüm değildir.
"eski telefon" aramalar sms'ler izlenebilir, peki bu sizin için ne ifade ediyor?
"akıllı telefon" da ne için? internet kaynağı olarak sadece bir yönlendiriciniz olabilir.
Anlamıyorum.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Söylemeyi unuttum:
iletişim için her zaman PGP anahtarı kullanın, bu iletişimciler arasında çok fazla fark yoktur, zaten verileri verecekler + genellikle giriş yapmak ve verilerinize ulaşmak için sms sahtekarlığı gerekir. Önemli bilgiler PGP şifrelenmişse (veya başka bir anahtar) yalnızca siz erişebilirsiniz :)

bu en güvenli yoldur

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
15
PGP şifreleme hakkında yazdıklarınız doğru, tamamen katılıyorum.

Ancak telefonlar hakkında, eski veya yeni, her ikisinin de artıları ve eksileri var, ancak bu günlerde onları kullanmak bazen gerekli bir kötülük. Güvenlik çoğunlukla bu cihazları nasıl kullandığınıza bağlı.