Şunu açıklığa kavuşturalım: MDMA'nın yalnızca bir 'türü' vardır

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
Dünyanın en büyük kristalinin (28g) keyfini çıkarın

Attachments

• XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
MDMA HCl'nin aşırı doymuş su çözeltisini mi kullandınız? Hangi sıcaklığa kadar ısıttınız?

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
kendi sözleriyle:

yeniden kristalleşme 80°C idi

dev kristal başlangıçtaki freebase + %33 hcl çözeltisinden büyütülmüştür

ekstra H2O eklenmiş olarak

ısıtılmamıştı

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
İlginç. Muhtemelen bilimsel tartışmanızda bir şeyleri kaçırdım. Bana bu kristalizasyon yönteminin linkini gönderebilir misiniz lütfen?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
MDMA'nın başka bir türü var mıydı? 🤔 Şahsen bir kimyager olarak "MDMA" kısaltmasına sahip tek bir molekül biliyorum.

Gönderinizin amacını ve ironiyi anlıyorum. Mor, pembe, mavi MDMA her neyse onu bulduklarında ego esnekliğinin gerçekliğinde bir aksaklık keşfettiklerini düşünecek kadar aptal olabilmelerini anlamıyorum.

Buna inanmıyorum. Sadece çıplak gözle görülebilen kirli bir ürün sundunuz.

Ürünüme gıda boyası da ekleyebilirdim. Açıkçası bu çok aptalca görünüyor. 🥶

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bir keresinde Tayland'dan aldığım bir kahve gibi: kokusu ve tadı tamamen farklı bir şey olan bir kahve, çilekli olabilir...
Hahaha. Turistler için saçmalık!!! Aptal turistler basit bir şeyi anlamıyor: bir kahve, kahve olarak kokmalı ve tatmalıdır. Eğer farklı bir şey gibi kokuyor ve tadıyorsa bunun tek bir anlamı vardır: kimyasal pislikle doludur.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bu gerçekten çok komik. Çilekli kahve 😑... Bazen insanların neye para ödedikleri beni şaşırtıyor

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Yıllar önce bir "kok krizi" vardı yalnız girişimciler getirip deneyler yaptılar. Ürünü çözüp getirdiler ancak geri almak biraz daha zor oldu. Yeşil hatta fluo turuncu freebase teklif edildi... İlk kez arkadaşım dedim ne içtiğini bilmiyorsun sadece yeşil kola ... nasıl? Dedi ki akranlarda varmış... akran mı? Evet dostum akran 🍐 meyve suyu 🧃? Sonunda ürün fena değildi sadece yeşil ürün satmak zor olabilir 🤔🫢🥸