Ephedrine veya Pseudoephedrine'den metamfetamin sentezi

Madre

PR manager
Reaction score
130
Dünyada çok sayıda iyi ilaç var. En sevdiğimiz uyuşturucular. Kokain, lsd, mdma, 4mmc, shrooms...
Ama biri her zaman öne çıkmıştır. Yıldan yıla, yüzyıldan yüzyıla.
Fakirlerin ve zenginlerin tercih ettiği uyuşturucu, Kennedy ve Hitler'in yanı sıra Jesse Pinkman'ın da kişisel favorisi...

Majesteleri Metamfetamin.

Metamfetaminin efedrin veya psödoefedrinden en basit sentezi

Efedrin hidroklorür şu anda esas olarak tıbbi amaçlarla, bir spor ilacı olarak ve karaborsada amfetamin / metamfetamin sentezi veya taklidi için bir öncü olarak kullanılmaktadır. Efedrin arıyorsanız, bölgenizde hangi kaynağın daha kolay bulunabildiğinin farkında olun. Birçok ülkede efedrin narkotik veya öncü madde olarak listelenmiştir.
Tıbbi preparatlarda, efedrin hidroklorür sulu bir çözelti, tabletler veya şuruplar halinde gelir.Günümüzde, saf ve ekstrakte edilmesi yeterince kolay olmasına rağmen, flakon ve ampullerde elde etmek neredeyse imkansızdır.

Efedrini tabletlerden veya şuruplardan çıkarmak daha zordur, çünkü ekstraksiyon büyük ölçüde ilacın bileşimine ve ek bileşenlere bağlıdır, bundan ayrıca bahsedeceğiz.Sentez için efedrine alternatif olarak psödoefedrin veya norefedrin kullanılabilir. Psödoefedrin (PSE) metamfetamin ve norefedrin (Fenilpropanolamin, PPA) amfetamin verecektir. Bu iki efedrin analoğu genellikle veteriner ilaçlarında bulunur.

Reaktifler
Efedrin / Psödoefedrin
*İyotkristalleri
*Kırmızıfosfor
Su

* İyot kristallerini ve kırmızı fosforu hızlı ve kolay bir şekilde nasıl elde edeceğinizi bu başlıkta bulabilirsiniz:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/

Ekipman
Reaktör: İlaçlardan elde edilen standart cam şişe: enjeksiyonluk sodyum klorür çözeltisi cam şişesi bu amaç için iyidir.
Ancak dikkatli olun: genellikle ısıya dayanıklı camdan yapılmaz ve hassas bir ısıtma gerektirir, tuz/kum banyosunda daha iyidir - doğrudan ocakta ısıtılan küçük bir kase veya tuz/kum kutusu. Büyük miktarlar için düz geniş tabanlı kapların kullanılması tavsiye edilir.

Reflü aparatı. İçine 6 - 12 cm'lik standart cam tüp (pipet) yerleştirilmiş bir mantardır. Su buharını yoğunlaştırmak ve reaksiyon kütlesine geri akıtmak için ters hava soğutucusu olarak kullanılır.
ROMIN tapasının kullanılması istenmez çünkü iyot buharları tarafından korozyona uğraması reaksiyon karışımının kirlenmesine yol açar.Ġdeal reaktör, bir tüpün lehimlendiği (usta bir camcı tarafından) cam tıpalı düz tabanlı konik bir cam ĢiĢedir. Uygun bir şey yoksa, geri akış cihazı bir pipetten yapılabilir, bunun için lastik bandı çıkarın, şişenin lastik kapağında pipetin çapı kadar bir delik açın ve ince ucu aşağıda olacak şekilde dikey olarak duracak şekilde yapıştırın. Tapayı uygun çapta kauçuk bir şırınga pistonundan da yapabilirsiniz. Sadece kauçuk tapalar daha hızlı paslanır.Bazıları aşçıda iki geri akış cihazı kullanır - reaksiyonun en sonunda, iyot zaten tam güçte olduğunda, aparatı veya daha doğrusu geri akışlı kapağı daha geniş olanla değiştirin.

Isıtma ekipmanı:
Standart cihaz bir ütüdür.Tabanı yukarıdadır ve hepsi bu kadar. Elektrikli soba ve tuz banyosu (gaza konmuş bir kutu tuz) da kullanılır. Tuz banyosu kullanırken, büyük bir termal atalete sahip olduğunu unutmamalısınız, yani ateşi azaltırsanız, reaksiyonu hızlı bir şekilde etkilemeyecektir. Ancak tüm mutfak kimyagerleri ütüleri sever - ısı sabittir ve demir üzerindeki bölümler (akkorluk) sürece çok uygundur.

Ayrıca, ihtiyacınız olacak
0,05 g veya daha az artışlarla ölçekler
Farklı boyutlarda şırıngalar
Şırınga iğnesi 0,8 mm çap

Reçete:

UNUTMAYIN, bunu gözle yapamazsınız, tam oranları takip etmelisiniz! Ölçeklendirme yaparken ısıya dayanıklı bir cam şişe kullanın!
1 g efedrin veya analogu için yaklaşık 10 ml reaktör hacmine ihtiyacınız vardır, reaktör reaktiflerin hacmine göre uyarlanır.

Tartım ve oranlar:1
g efedrin veya psödoefedrin başına 1 g kristal iyot ve 0,35 g kırmızı fosfor. Önce efedrin ve kırmızı fosforu tartarız, bir kağıda dökeriz ve bir bıçakla tozu ve kırmızı fosforu eşit pembe bir kütleye karıştırırız ve bir flakon / şişeye döküp bir mantarla kapatırız (reflü cihazı değil!)

Toz / kırmızı karışımı ile kapalı kapaklı flakon biraz ısıtın, bazen yanan bir ampule (masa lambası) koyun - reaksiyona girmezler ve hava olmadan oksitlenmezler. Bu sırada iyotu tartın, ağır kağıda dökün, kristalleri ağır bir şeyle hızla ezin.

İyot keskin, kendine özgü bir kokusu olan çok aktif bir reaktiftir. Ciltte izler ve yanıklar bırakır ve nesneleri aşındırır, onunla sadece eldivenlerle ve dikkatlice çalışın!

Bu noktada: elektrikli soba 1 derecede, 0,8 mm iğne çaplı şırınga yanında su ile, geri akış cihazı temiz ve kuru. Ilık (sıcak değil!!) bir şişeyi açın, içine parça parça iyot dökün: biraz - sallayın / karıştırın, biraz daha, ama hızlı yapın, aksi takdirde reaksiyon istediğinizden daha erken başlayacaktır.Her şeyi dökün, tıpasını takın, şişeyi sıcak avucunuzun içine alın, elinizle ısıtın, tıpayı başparmağınızla tutun, ancak sertçe bastırmayın.Şişeyi sallayın, böylece içindeki toz bir tür eşit renkli koyu kahverengimsi bordo top haline gelir. Bazen iyot buharları tapayı parmağınızın altından kaldırır ve bir "pfft" sesi çıkarır. Top yuvarlandıktan sonra - HIZLI: ilk su damlalarını dökün, reaksiyonu su yerine hidroklorik asitle gömebilirsiniz, asidik bir ortam yaratır ve reaksiyon daha iyi gider, reflüyü sıkıca takın ve ocağa yerleştirin.
SU, 8. iğneden 0,1 g efedrin veya analog başına BİR damla damlatılmalıdır! Tercihen ılık, ancak sıcak DEĞİL.

Yaşasın, reaksiyon hızlanıyor! Isınma. Gözlerinizi şişeden ayıramazsınız.İyi bir aydınlatmaya ihtiyacınız var. Hava akımı yok - sobanın yanındaki pencereler kapalı! Suyu dökün ve biraz ısıtın - çalkalayın, biraz daha ısıtın, eşit şekilde çözünmüş bir sıvı oluşana kadar biraz daha çalkalayın.

Topaklar kalırsa, ıslatılmamışsa, çözülmemişse - biraz daha su ekleyin.Isıtın. Gümüş kabarcıklar oluşur. Her zaman - her 10-15 saniyede bir parmaklarınızla şişenin kenarından kaldırır ve sallarsınız. Sıvı bir "şşş" sesi çıkarır. Kısa bir süre sonra sıvı hızla yükselmeye başlamalıdır (yükselmezse endişelenmeyin, yükselirse devam edin).Kaldırın, çalkalayın ve 2-3 damla su ekleyin. Aynı şekilde devam edin.SU hakkında: herhangi bir anda reflü cihazının iç duvarına (tüpe) bir damla koyabilirsiniz - damla sıvının üzerinde asılı kalacaktır, karışım gerektiğinde onu kendisi alacaktır. Ancak suyu yanlış kullanmayın. Sürekli çalkalayın, böylece sıvı duvarların üzerinden kayacak, ancak geri akış cihazına ulaşmayacaktır.Sıvı çökmeden önce duvarların rengi için ışığı izleyin - turuncu renk hala iyot olduğunu gösterir.Ancak tüm iyot dışarı çıkmalıdır. İyot hala duvarlarda görülebilir, ancak reaksiyon yavaşlamış olabilir, duman soluktur, yanıyormuş gibi hissedilir.Bu durumda, reflüyü keskin bir şekilde açın, 1 g iyot başına 0,05 - 0,1 g kırmızı fosfor ekleyin, çalkalayın, reflüyü kapatın, çözelti sıvı olana kadar damla damla su ekleyin. Bu nadiren gerçekleşir. Reaksiyonun sonuna doğru iyot bir boru gibi daha güçlü bir şekilde çıkabilir. Ve sıvı keskin bir şekilde yukarı doğru yükselebilir. Koku kimyasaldır ama iyot değildir. İyot artık gelmiyor. Sıvı nihayet aşağı inmiştir. Kabarcıklar küçük.Reaktörü ateşten alın. Geri akışı kaldırın.

Şişeyi ağzınıza götürün ve duman durana kadar üfleyin (bunu kaputun altında yapabilirsiniz).Bazen hiç duman çıkmaz. Üzerine tükürmeyin!!! Hızlı bir şekilde, 1 g efedrin başına güçlü bir su jeti ile = bir şırıngadan 10 ml. Parmağınızla sıkıştırarak temiz bir kapakla kapatın. İyice çalkalayın. Sıvı hafifler ve kullanılmış fosfor üste çıkar. Çalkalayın.

Dondurucudan bir kase kırılmış buz çıkarın ve şişe soğuduktan sonra yarısını buzun içine koyun. Üç dakika bekleyin. 8* iğnenin üzerine bir kat pamuk, bir kat tuvalet kağıdı (beyaz!) ve daha fazla pamuk (bir tür filtre yapmak için) sarın.

Bir çözelti seçin, temiz bir şişeye dökün, sıvı şeffaf, yeşilimsi sarı floresan renkte olmalıdır (bulanık değil, pembe değil).Eğer biraz turuncu ise, bu karbürdür, tüm iyot çıkmamıştır. Önemli bir şey değildir.

Alkalinizasyon:

İndikatör kağıdını sıvıya batırın - kırmızıya dönecektir - çözelti asidiktir. Cam bir beherde kabartma tozu (veya %30 kül suyu çözeltisi) ile alkalileştirin, çözeltiyi bir şırınga pistonuyla karıştırın. İlk başta çok tıslar, sonra daha az... Bir kerede çok fazla karbonat/lye koymayın! Daha yavaş daha iyidir!
Soda çözeltinin yüzeyinde köpürmeyi bıraktığında. Bir soda tanesi şişenin dibine düşmeye başladığında, bu yeterlidir.
İndikatör yeşilimsi-sarımsıdır, mavi değildir (pH~8-9) (Mavi renk çok alkali anlamına gelir.)

Ekstraksiyon:

Çözelti alkali hale geldikten sonra, metamfetamin bazını 50 ml toluen ile ekstrakte etmek gerekir. Reaksiyona eklenen her 1 g efedrin için 5 ml toluen ölçün. Bunu yapmak için alkali çözeltiye toluen ekleyin. İyice çalkalayın.Karışımın iki fraksiyona ayrılmasına izin verin. Üst organik katman bir şırınga ile dikkatlice çekilir, böylece alt sulu fraksiyonun bir damlası metamfetamin yağına girmez.Ekstraktın dehidrasyonu kalsine sodyum sülfat üzerinde gerçekleştirilir.Ekstraktın ağırlığının %5'ine eşit miktarda kalsine sodyum sülfat hava geçirmez bir kaba konur ve 8 saat boyunca inkübe edilir. Ekstrakt (metamfetamin yağı) daha sonra süzülür.

Asitleştirme:

Metamfetamin hidroklorür suya karşı çok hassastır ve sulu bir hidroklorik asit çözeltisi ile asitlendirilirse kristalleşmez. Hidroklorik asit toluenin altında bir tabaka oluşturur ve metamfetamin bunun içinde çözünür. Metamfetamini kurutmak için suyun uzaklaştırılması gerekir.Bu nedenle HCL gazı asitleştirme için daha sık kullanılır (elde etmek için bu bağlantıya bakın http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/

Ekstraktı HCl gazı ile gazlamaya başlayın ve pH'ı indikatörlerle kontrol edin. pH=6'ya ulaşıldığında asitlendirme durdurulur ve ürün bir çökelti oluşana kadar dondurucuda saklanır. Çökelti bir kağıt filtreden süzülür ve havada kurutulur. Hepsi bu kadar.

Artık kaliteli methiniz var.Şimdi mutlu musun?
Evet! Bilim, sürtük!

Zyqcn75uH3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Hipofosforlu asit iyot rotası bize bu yöntemin modası geçmiş olmasının en kolay yolu

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Efendim, - hipofosforik asit - iyot - efedrin kullanımı için en uygun reflü sıcaklığı ve süresi nedir? 8-10 saat sürer mi? Kırmızı fosfor eklemek reaksiyon süresini hızlandırabilir mi?

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Reaksiyon tamamlandıktan sonra, bitmiş ürün (metamfetamin hidroklorür) haşlanırken kauçuk kokusuna sahiptir. Bu ne tür bir safsızlıktır?

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Aranızda bana iyot ve psödoefedrin ile nasıl kristal meth yapılacağını gösteren bir video satabilecek olan var mı? Profesyonel bir insanın videosu olmasını istiyorum, kel bir insanı gösteren video gibi değil çünkü bunu mükemmel bir çalışma olarak görmüyorum.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Hey dostum, senin için bir teklifim var. Eskiden bu tekniği kullanarak üretim yapıyordum ve bunun ne kadar iyi olduğunu düşünüyordum ve küçük bir parti yapmaya karar verdim. Kimyasalları fiyatlandırmaya yeni başladım. Düşünüyordum da, aşçınız için zaten kırmızı fosfor ve iyot kristalleri temin edeceğinize göre ve kaliteli bir tanıtım videosu için ödeme yapmayı teklif ettiğinize göre... Siz sadece indirgeme için kırmızı fosfor ve iyot temin ederseniz, ben de psödofedrini temin ederim ve size sadece sentezin değil, aynı zamanda soğuk tabletlerden psödofedrini çıkarmanın farklı yollarının, iyot tentüründen iyot kristalleri yapmanın, tamamen doğaçlama cam eşyaların vb. öğretici bir videosunu hazırlarım. Siz ne düşünüyorsunuz? Sadece 3,5 gram kırmızı ve 10 gram iyotla idare edebilirim, bu 10 gramlık bir metamfetamin partisi yapar. Siz ne düşünüyorsunuz?

guitargod

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey Macrocamora az önce yazını okudum, benim de bir videoya ihtiyacım var ve video için ihtiyacın olan şey bende var. Şu anda cebimde iyot kristalleri ve saf kırmızı var. Geçen yıl başarılı bir şekilde yemek pişirmeye çalıştım ve hatta bana yemek yapabileceklerini söyleyen arkadaşlarım bile denedi ve asla başarılı olamadılar, çok fazla dolar harcadım ve bundan bok aldım. Bunu nasıl yapmak istersiniz? Amerika'da mısın? Motive oldum ve benim için hiçbir şey yapmayan bu Meksika bokunu içmekten bıktım. En kısa sürede iletişime geçin, 80'lerin ortalarından beri oyunda olduğum ve gerçek boku özledikleri kadar akrabayım.

guitargod

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Üzgünüm bu Macrocamora için değil PesudoMicroGravity içindi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
dx41flatline'ın gönderdiği bir PDF'de lityum piller ve bir sürahideki hazır soğuk paketlerden amonyum nitrat var. Birisi bunu güncel amonyum iyonunu kullanacak şekilde güncellerse
1. MUHTEŞEM
2. En kolay yöntem

Siz veya bir başkası bunu çözebilirse size bağlantı vereceğim. Bu siteden indirildi

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Birch Reduction kullanarak asla aynı kalitede meth elde edemedim.... Yakın bile değil! Peki neden bu sentezin, kırmızı Fosfor/iyot rotasını kullanırken yerinde oluşturulan hidriyatik asit ile efedrini indirgemekten daha kolay olduğunu düşünüyorsunuz? Çünkü önce efedrini rafine etmeden tüm hapları diğer bileşenlerle birlikte kavanoza atabiliyorsunuz? Çünkü dürüst olmak gerekirse, Birch indirgemesi yaptığımda bile saf efedrin ile başlıyorum. Tüm bu tamponları reaksiyona sokmak, kendi deneyimlerime göre indirgeme/reaksiyonu tamamlamak için daha fazla öncüle ihtiyaç duymanıza neden oluyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Çoğunlukla reaktifleri kaşları kaldırmadan elde etmek daha kolay olduğu için. En azından benim olduğum yerde. Ben 45 yıl boyunca kimsenin evinde bir şişe iyot görmedim. Tek bir kez bile, yani görseydim dikkatimi çekerdi. Eminim phos bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur, temelde kibrit kutusundan kazımanız gerekir, onu elde etmek için başka birkaç yer vardır. Lityum en güçlü indirgeyicidir, ardından magnezyum Çinko Sodyum gelir... Lodidler listenin sonlarında yer alır.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Hey guitargod, üzgünüm, bir süredir buraya gelmedim. Amerika'dayım. Belki bir şeyler ayarlayabiliriz. Bu arada, Frit Buchner'in yukarıda tarif ettiği gibi Huş ağacı indirgemesi (Salla ve Pişir yöntemi) kullanarak yaptığım meth'i hiç umursamadım. İyi ve eski bir şey istediğinizi söylemiştiniz, değil mi? Eğer ilgileniyorsan sana bu konuda kesinlikle yardımcı olabilirim. Beni ara dostum! [email protected]

guitargod

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey, sizinle bu görüş veya e-posta yoluyla veya tam olarak nasıl iletişim kurabilirim? İnternette sağduyulu olmanın en son yollarını bilmiyorum. Bana verdiğiniz adresi denedim ama benim için işe yaramıyor gibi görünüyor, bu yüzden gmail veya başka bir şey dışında insanlarla iletişim kurmanın farklı bir yolu olup olmadığını merak ediyorum. kullanmam gereken farklı bir şey mi kullanıyorsunuz, bu yüzden kesinlikle sizinle iletişime geçebilirim

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Tek pot yöntemine ne dersiniz? Bu en kolay yol gibi görünüyor çünkü psödofedrin, amonyum nitrat, eter, lityum metali, sodyum hidroksit ve bir miktar suyu bir şişede karıştırmamız ve belirli bir noktaya kadar çalkalamamız gerekiyor, daha sonra üst tabakayı süzeceğiz ve son olarak meth'i 'tuzlamak' için (video terimlerinde olduğu gibi) hcl asit gazı kullanacağız. Ancak kalite konusunda emin değilim. Ve belki de bu işlemin dezavantajı, şişede ölümcül indirgeme içerdiği için çalkalama işlemi sırasında çok tehlikeli olabilir. Yukarıda bahsettiğim maddelerden bir liste yapmaya başladım, belki önümüzdeki hafta tüm malzemeleri almış olurum. Ancak yine de bu benim işim olmadığı için herhangi bir tavsiye bekliyorum. Eksik bir malzeme varsa lütfen beni düzeltin.

Her adımın detaylarını yazmadığım için özür dilerim. Ama ilgilenen olursa paylaşmaya hazırım.

Şerefe.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Bu reaksiyonu, basınç altında hidrojenasyonu, karıştırıcı veya çalkalayıcı ile ısıtmadan yapabilir misiniz? Çalkalayıcı ile yaptım ama çok yavaş çalışıyor, efedrin ile de çalışıyor mu?

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
meth için 5 gram değerinde ölçümler nelerdir

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Gerekli öncül miktarını mı kastediyorsunuz? Her zaman 1 - 1 - 1/3 oranını kullandım. Yani matematik kolaylığı için 10 gram yapacak olsaydınız, 10 gram Pseudo, 10 gram İyot ve 3,3 gram Kırmızı P gerekirdi. O zaman sizin özel sorunuz için 5 g Pseudo, 5 g Io ve katalizör olarak 1,61 g Kırmızı gerekirdi. Eğer bu hızlı kirli matematiği Mt kafasında doğru yaptıysam! lol

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7

Merhaba, rehber için teşekkürler.
Toluen yerine beyaz ispirto kullanmak mümkün mü?

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Polar olmayan herhangi bir çözücü işe yarayacaktır. Sudan daha ağır veya daha hafif olmasına bağlı olarak, birleştirildiğinde çözeltinizin Aquias katmanının üstünde mi yoksa altında mı olacağını size söyleyecektir. Doğru katmanı çıkardığınızdan emin olmak istersiniz!

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Pardon, "Su ile iyi karışmayan polar olmayan HERHANGİ bir çözücü işe yarayacaktır" demek istemiştim. Beyaz ispirto ile ne kastettiğinizden emin değilim, "beyaz gaz" veya Coleman kamp yakıtı gibi mi demek istiyorsunuz, o zaman cevap evet. En az kalıntı bırakanı seçmeye çalışacağınız için en iyi çözücü değildir, ancak kesinlikle işe yarayacaktır.