Sokakta "yeni ilaçlar".

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Merhaba, burada mephedrone'u kendiniz yapmanın yolunu bulabilir ve daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Ürünü isterseniz birileri size sunacaktır, ancak ister kg başına binlerce dolar ödeyip oldukça fazla risk alırsınız, ister kg başına yüzlerce dolar ödeyip malın size nasıl ulaşacağı konusunda endişelenmezsiniz, bu size kalmış. Eğer siz de "kimyager" olmaya meraklıysanız, kendinizi geliştirirken size destek olabilirim. Planınız zengin olmaksa, kutsal bilime dalmamayı ve belki de dilediğiniz şeyi zaten yapılmış olarak satın almayı tercih ederim. Şerefe!

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Bu çok akıllıca bir fikir ama benim durumumda buna değmez. Sanırım reaktifler ve ekipman bana bir servete mal olacak ve benim bütçemle bu pek mümkün değil. Belki birkaç parti çevirdikten sonra böyle bir şey yapabilirim ama geleceğe o kadar da bakmayacağım. Düşünceleriniz ve yardım teklifiniz için teşekkür ederim!!!

View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
anlamak, sonra daha fazla anlamak ve daha fazla anlamak bir anahtardır. Her gün yeni şeyler hakkında araştırma yapıyorum, yeni madde isimleri keşfediyorum, özelliklerini keşfediyorum ve aylar önce (benim tarafımdan) keşfedilenler şimdi aklımda, bu yüzden her zaman zamanı